S02E15 - The Dinner Party

Pamiętniki wampirów

Moderator: Beauty_Has_Come

Post Reply
User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

S02E15 - The Dinner Party

Post by Beauty_Has_Come » Sat Feb 12, 2011 4:58 pm

Data premiery: 17-02-2010

Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=g-tyCrcpDLI

Opis odcinka:
"Stefan tells Elena about a dark time in his history and the surprising person whose influence changed everything. After getting the truth out of Luka, Jonas makes his feelings clear to Bonnie and Jeremy. Trying to catch Elijah off-guard, Damon arranges a dinner party for him with Jenna, Alaric and Andie, but last-minute information throws Damon's plan into chaos."(źródło)
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: S02E15 - The Dinner Party

Post by Olka » Sun Feb 13, 2011 9:12 pm

troszkę mi się rozmydlają te nowe odcinki po przerwie. Nie ma silnego akcentu na któryś z wątków. Wszystkiego po trochu przez co twórcom nie udaje się porządnie skupić na jednym wątku i rozpisać go tak, żeby było w nim "to coś". Trochę mnie nudzą ostatenie odcinki. Ciekawa jestem przeszłości Stefana, ale szczerze mówiąc to tylko kolejny wątek rozbijający całość na kolejne części.

KaHa
Gość
Posts: 11
Joined: Tue Oct 26, 2010 4:20 pm

Re: S02E15 - The Dinner Party

Post by KaHa » Fri Feb 25, 2011 3:24 pm

Ja muszę przyznać, że dla mnie był to najlepszy odcinek tego sezonu. Dużo akcji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nie mogłam się po prostu oderwać od ekranu i ani na chwile nie czułam, że odcinek mnie nudzi. Nie spodziewałam się, że Alaric zabije Elijaha (nie wiem czy dobrze piszę to imię :wink: ), a już na pewno nie, że na końcu Elena się tego podejmie (skoro wcześniej obrała "ofiarną" postawę). Naprawdę jeden z moich najciekawszych odcinków :)

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: S02E15 - The Dinner Party

Post by Beauty_Has_Come » Sun Mar 13, 2011 11:29 am

KaHa wrote:J a już na pewno nie, że na końcu Elena się tego podejmie
A mnie zaskoczył fakt, że Stefan jej na to pozwolił ;) Na przebicie się nożem 10 cm od jednego z najgroźniejszych wampirów, którego zabicie nie jest w cale taką prostą sprawą. W końcu dopiero z pamiętnika Gilberta seriora dowiedzeli się, że nie wolno wyjmować sztuletu z truchła Pierwotnego. A jeśli jest kolejne "ale", którego Gilbert tam nie ujął? ;)
Image

emilusiowy36
Gość
Posts: 26
Joined: Fri Feb 26, 2021 3:54 pm

Re: S02E15 - The Dinner Party

Post by emilusiowy36 » Tue Aug 02, 2022 1:23 pm

Tak dawno nie oglądałem tych odcinków! Sorki za odkopanie, ale niestety nic świeższego się nie pojawia, a ja tu wracam z sentymentem do tych odcinków. Wszystkiego nie pamiętam, ale niesamowite jest, jak niektóre sceny zapadły mi w pamięć.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests