Vampire Diaries w TVN!

Pamiętniki wampirów

Moderator: Beauty_Has_Come

Post Reply
User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Vampire Diaries w TVN!

Post by Beauty_Has_Come » Tue Nov 23, 2010 12:24 pm

Zapewnie miła wiadomość dla wszystkich sympatyków serialu! Zawita on już w grudniu do TVN. Taka informacja pojawiła się m.in. w dzisiejszych newsach dobrze poinformowanej o serialach strony popcorner. Wszystko to cieszy, ale jedno niepokoi.

Cytując wspomniany wyżej artykuł:
(...) w sieci pojawiły się informacje, że pierwszy odcinek zostanie pokazany 14 grudnia o 23:30 (czyli baaardzo późno jak na produkcję, którą oglądają także nastolatki), ale...

... jak udało nam się dowiedzieć, jeszcze nic nie jest przesądzone. Ani data, ani godzina premiery pierwszej serii (...) Prawie pewne jest jedno - pierwszy odcinek zostanie pokazany w grudniu.
Co sądzicie na ten temat? :cheesy: Jaka godzina emisji byłaby najodpowiedniejsza? A jaki dzień? :)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Vampire Diaries w TVN!

Post by MAX EVANS » Tue Nov 23, 2010 10:54 pm

Pojawia się szansa by zapoznać się z tym dziełem.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Vampire Diaries w TVN!

Post by irien7 » Wed Nov 24, 2010 6:02 pm

MAX EVANS wrote:Pojawia się szansa by zapoznać się z tym dziełem.
I dobrze :)
Mam tylko nadzieję, że godzina emisji będzie jakaś sensowna, bo 23.30 to zdecydowanie za póżno moim zdaniem.
Jak dla mnie to np. 21.30 byłoby cool obojętnie w jaki dzień tygodnia... No najpóżniej 22.00.

KaHa
Gość
Posts: 11
Joined: Tue Oct 26, 2010 4:20 pm

Re: Vampire Diaries w TVN!

Post by KaHa » Wed Nov 24, 2010 6:28 pm

Mi nawet w sumie chyba ani godzina ani dzień by nie przeszkadzał :wink: W środę mam zajęcia dopiero na 11, więc dałabym radę się wyspać :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests