S02E09 - Katerina

Pamiętniki wampirów

Moderator: Beauty_Has_Come

Post Reply
User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

S02E09 - Katerina

Post by Beauty_Has_Come » Fri Nov 05, 2010 12:50 pm

Coś na co wszyscy czekali, a jeśli nie wszyscy to z pewnością wielu :cheesy:

Data premiery: 11.11.2010
Zwiastun: Vampire Diaries 2x09 Katerina PROMO
Streszczenie: w języku angielskim

Oj, będzie się działo i ponownie pojawi się Kat :)
Image

Neff
Gość
Posts: 9
Joined: Sat Oct 30, 2010 2:37 pm

Re: Zapowiedż S02E11 - Katerina

Post by Neff » Fri Nov 05, 2010 6:33 pm

Jedno jest pewne - tak, jak napisałaś - będzie się działo. Wreszcie pojawi się Katherine i jak widać, czeka nas ciekawy odcinek. Poznamy historię mściwej Kat, na co chyba wszyscy przez cały czas czekaliśmy :D Zresztą po ósmym epizodzie wyjaśniły się pewne sprawy, nad którymi się zastanawialiśmy... Delena rules <3 xD Ale nie będę tu spojlerować na temat bieżącego odcinka. Może założyć oddzielny temat, w którym będziemy się o nim wypowiadać?

Jest już rozszerzone promo "Kateriny" z polskimi napisami.
http://www.youtube.com/watch?v=EWsPF1Po ... r_embedded

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Zapowiedż S02E11 - Katerina

Post by Beauty_Has_Come » Fri Nov 05, 2010 8:19 pm

Neff wrote:Może założyć oddzielny temat, w którym będziemy się o nim wypowiadać?
Można się wypowiadać o odcinku Rose,tutaj
Można, a nawet trzeba :cheesy:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Zapowiedż S02E11 - Katerina

Post by Olka » Sat Nov 06, 2010 12:21 am

To ja jeszcze dorzucę zdjęcia z odcinka :) Obrazek odsyła do galerii. Oj już się nie mogę doczekać. To będzie świetny odcinek!

Obejrzałam zapowiedzi parę razy i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Kat zaproponuje Elenie przemienienie jej w wampira jako remedium na te ich wszystkie troski, spowodowane pojawienie się prawdawnych, któzy najwyraźniej mają chrapkę na nasze "bliźniaczki". Skoro Elena zostałaby wampirem trudno by ją było zabić, w celu poświęceie krwi ludzkiej dla złamania klątwy. Perfect solution! :)

Image

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: S02E09 - Katerina

Post by Beauty_Has_Come » Sun Nov 28, 2010 8:00 pm

Ach, mówiłam, ale mnie nie słuchali - po co zamykali Kat w krypcie razem z kamieniem księżycowym? Wydaje mi się to kolosalnym niedopatrzeniem. Kat robi wiele, żeby go odzyskać, bohaterowie wiedzą o związku przedmiotu z klątwą i... zostawiają go w rękach Kat! A jeśli byłby im jeszcze potrzebny?? Teraz się okazuje, że będzie ;)

One night stand pomiędzy Damonem i Rose (błagam, niech to będzie jedynie "one"). Lubię Damona ( zaskoczeni? :cheesy: ) Rose też wydaje się być nie taka najgorsza, ale póki co nie widzę ich razem. Za to chętnie zobaczyłabym raz jeszcze kolegę Rose z kawiarni, mógłby udzielić jeszcze wielu odpowiedzi.

Boonie i Jeremy i "ten trzeci". A na dodatek czarownik - ciekawe... I jego ojciec spiskujący z Orginals? Hmmm :cheesy:
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests