Spoilery, przecieki, informacje

Pamiętniki wampirów

Moderator: Beauty_Has_Come

Post Reply
User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Spoilery, przecieki, informacje

Post by Olka » Mon Nov 01, 2010 11:52 pm

Za sugestią Beauty_Has_Come tworzę temat dla wszystkich tych, którzy lubią spoilery oraz przecieki na temat przyszłych wydarzeń z w serialu. Skłoniło mnie do tego ciekawe zdjęcie pokazujące Katherine w czasach, kiedy jeszcze żyła w Bułgarii a Damon i Stefan nawet nie istnieli :) - wydarzenia dotyczą 9 odcinka, który zostanie wyemitowany 11 listopada.

Image

Ponadto producentka wykonawcza serialu Julie Plec, przyznała, że do Mistic Falls przybędzie ktoś znany Katherine właśnie z tamtych czasów. Nie będzie to pozytywna postać. Ponadto Tyler odegra istotną rolę w odcinku, co bardzo mnie cieszy, gdyż ostatnimi czasy zdążyłam go polubić.

Neff
Gość
Posts: 9
Joined: Sat Oct 30, 2010 2:37 pm

Re: Spoilery, przecieki, informacje

Post by Neff » Tue Nov 02, 2010 10:48 am

http://vampirediariesonline.com/promo-p ... de-stills/
Na stronie powyżej znalazłam kilkanaście zdjęć, właśnie z dziewiątego odcinka, zatytułowanego "Katarina". Widać, że producenci myślą nad połączeniem tej pary - Bonnie i Jeremy'ego. Nie wiem, co z tego wyniknie, ale chciałabym zobaczyć minę Eleny, gdy się o tym dowie :D
Wracając do zdjęć - zauważyłam, że na niektórych z nich Damon spotkał się [?] z wampirami, które porwały (porwą) Elenę. Ciekawe, o co chodzi. Czyżby zaczęli współpracować? ;D
Olka wrote:Ponadto Tyler odegra istotną rolę w odcinku, co bardzo mnie cieszy, gdyż ostatnimi czasy zdążyłam go polubić.
Ja również ostatnimi czasy bardzo polubiłam Tylera, a teraz, gdy stał się wilkołakiem, z pewnością częściej będzie pojawiać się w serialu i bardzo się cieszę z tego powodu.

28 października podczas emisji "Masquarade" scenarzyści odpowiadali na pytania fanów poprzez Twittera. Z odpowiedzi można się między innymi dowiedzieć, jakie są ich ulubione sceny, odcinki etc., ale pisali również o sprawach (choć niewiele) związanych z przyszłymi epizodami. Zachęcam do przeczytania przetłumaczonych wypowiedzi na stronie: http://vampirediaries.pl/artykuly/newsy ... i#comments :-)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests