S02E06 - Plan B

Pamiętniki wampirów

Moderator: Beauty_Has_Come

Post Reply
User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

S02E06 - Plan B

Post by Olka » Mon Oct 25, 2010 4:29 pm

Zapraszam do komentowania najnowszego odcinka Vampire Diaries.

Opis odcinka:
Pomimo starań Eleny by ochronić Jeremy'ego chłopak oferuje Damonowi i Alarikowi pomoc w radzeniu sobie z Katherine. Szeryf Forbes i Caroline spędzają kilka rzadkich dla nich chwil charakterystycznych dla matek i córek. Bonnie przez przypadek odkrywa nowe informacje na temat Masona i dzieli się nimi ze Stefanem. Sprawia to, że Damon przejmuje sprawy we własne ręce.
Image

Obejrzyj odcinek online http://streaming-episode.com/the-vampir ... lan-b.html

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Najnowszy odcinek - S02E06 - Plan B

Post by Beauty_Has_Come » Wed Oct 27, 2010 3:55 pm

Plan B - a po nim nastąpi plan C, D ... znacie alfabet? :)

Myślę, że tydzień po emisji odcinka mogę już sobie pozwolić na pisanie "ze spoilerami", dlatego jeśli ktoś nie oglądał to czyta na własną odpowiedzialność :cheesy:

Na plus - Damon (czy om może być w ogóle "in minus" :D). Dokładnie takiej reakcji się po nim spodziewałam, a lekkie łzy w oczach kiedy przepraszał Elenę i obwiniał się za wypadek Jenny - bezcenne! I na plus, że ponownie i niesłabnąco "się dzieję". I końcówka z próbą samobójczą Jenny - nie spodziewałam się! Ale.. jak Kath namówiła Jennę na rezygnacje z werbany :?:

Na minus - Bonnie. Jej antywampiryczna postawa nieco mi przeszkadza. Tak jakby Caroline miała jakiś wybór i sama chciałą zostać wampirem. To przecież Bonnie optowała za podaniem krwi Damona Caroline, więc w jakimś stopniu przemiana przyjaciółki związana była z jej wyborami. A teraz się od niej odwraca... Jakąś nic porozumienia osiągnęły na końcu, ale nie wiadomo jak to się potoczy. Na początku bardzo polubiłam Boonie, potem mniej, a teraz wręcz mnie irytuje.
Mason - kill or be killd. Można się było tego spodziewać, ale... szkoda.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests