Kto ma prawo opuscic Roswell...

Rozmowy o II serii

Moderator: ALEX_WHITMAN

Forum rules
Strefa wolna - można spoilerować.
liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Thu Apr 29, 2004 3:31 pm

Avików nie widzę :( Co do Maxa - Kwiat ma trochę racji... Max mógl powiedzieć Isabel, że nie może ona wyjechać z Roswell, ale nie mógł jej zatrzymać. Mimo wszystko to i tak jej życie - może z nim robić co chce. I chociaż Max pewnie chciał dobrze, to i tak przegiął.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Thu Apr 29, 2004 8:46 pm

Avatarkow ja tez nie widze... jesli ich nie widac to zapraszam do dzily Tworczosc===>Avatarki i Emblematy tam na ktorejs ze stron sa te avatarki. Jesli ich tutaj nie widac to nie wiem co jest grane bo z adresem wszystko gra. Ale tam wszystko dziala... No nic a teraz moze ja sie na ten "zadany" temat wypowiem: No wiec Max przegial wlasna siostre zabic... moim zdaniem tu przejawilo sie jego podobienstwo do Zana moim zdaniem "zimnego i bezwzglednego krola" i to bylo przejawienie sie jego nieludzkich uczuc. Bo jak mozna za takie cos jak wyjechanie z Roswell zaic wlasna siostre ktora chyba kochal... No nie chyba tylko napewno. Ale skoro kochal czego to powiedzial? Ja juz tak naprawde sama sie gubie w swoich slowach. Wiem tylko ze tu MAx pokazal swoje Antarskie uczucia...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests