The End Of The World

Rozmowy o II serii

Moderator: ALEX_WHITMAN

Forum rules
Strefa wolna - można spoilerować.

Czy Liz dobrze poświęcając swoją miłość dla dobra świata?

Tak, przecież świat jest ważniejszy niż jedna miłość
10
34%
Nie, nie powinna poświęcać miłości do Maxa
18
62%
Nie wiem, nie oglądałem/oglądałam TEOTW
1
3%
 
Total votes: 29

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Aug 16, 2003 7:41 pm

Aha, a co do tych zdjęć, to mimo że Bardzo Lubię Jasona, to na tych pierwszych dwóch fotkach przypomina mi.... Kubę Wojewódzkiego
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Aug 20, 2003 4:12 pm

maddie, jeżeli nie możesz więcej (modem), spróbuj z ściągnąć przynajmniej najciekawsze ujęcia...
Roswell Internet 4 Part30.mpg
Roswell Internet 4 Part31.mpg
Roswell Internet 4 Part32.mpg
(świętowanie urodzin Nicka, taka troszkę luzacka atmosfera i można podpatrzeć aktorów prywatnie...)
Właśnie stąd są fotki... :D

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Fri Aug 29, 2003 4:21 pm

Moim zdaniem Liz wymyśliła dobry sposób, by Max sie "odczepił". musiała zrobic cos, co w jego oczach wyglądałoby okrutnie, załosnie i raz na zawsze zostawił by ją w spokoju. przeciez kazda inna próba odepchnięcia Maxa (o wiele lżejsza od tej, co Liz zrobila), zakonczyla by sie fiaskiem, a Max by sie cieszyl, ze przeszedł test na dobrego i wyrozumiałego chłopaka. Liz chwiciła sie brzytwy - i to przyniosło wymarzony skutek.

Co do podzielenia K4 - jescze myśle nad tym, czemu nie doszlo do konca swiata (a moze jeszcze dojdzie...) jak Tess wrociła w Departure, a czemu doszlo przy jej opuszczeniu Roswell w teotw. Moze dlatego, ze w departure odleciala do domu, a w teotw poszła sobie w swiat, jak to ktos wczesniej zauwazył
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
good_cake
Gość
Posts: 4
Joined: Fri Jan 16, 2004 1:49 pm
Location: Kalisz.

Post by good_cake » Fri Jan 16, 2004 2:29 pm

Nie wiem czy zrobiła dobrze czy źle. Ja podziwiam tylko jej poświęcenie. Musiała zrezygnować z ukochanego, na rzecz ratowania świata. Wiecie, to całe Przeznaczenie i takie tam...
I do not search it inconvenience, it find me .

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sun Jan 18, 2004 8:00 pm

Według mnie to całe TEOTW było trochę bez sensu... no bo przecież Tess i tak i tak odleciała, a Max i Liz i tak ponownie zostali parą... Wydaje mi się raczej, że ten odcinek został wyemitowany po to, by wprowadzić jakiś zamęt do filmu... gdyby nie TEOTW to pewnie nie było by tego całego zamieszania itd. itp.

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sun Jan 18, 2004 8:55 pm

ale dopiero po tym odcinku krolewska czwórka pokonala skórów, ale tez mysle ze byl ten odcinek nie potrzebny bo scenarzysta i tak by wymyslil cos zeby ich pokanali bez tess. Za to najbardziej nie podoba mi się to że Max miał dziecko
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sun Jan 18, 2004 8:56 pm

Liz: Zauważ, że przyczyną wydarzeń z 2014 nie było związanie się Maxa z Liz, lecz wynikające z tego odejście Tess od Czwórki. Po 15 latach jakieś wydarzenia na Antarze sprawiły, że kosmici zaatakowali Ziemię. Tymczasem w wersji "teraźniejszej" Tess pojawiła się wraz z Zanem na Antarze i na pewno w jakiś sposób zmieniła bieg wydarzeń na planecie. Nie jest jednak powiedziane, że pomimo tego w 2014 kosmici "ponownie" zaatakują Ziemię, gdyż zakończenie serialu nic o tym nie mówi. A nie znając powodów ataku można o tym rozmyślać w nieskończoność - a to już temat na ff.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Jan 18, 2004 9:12 pm

;-) wrote:ale tez mysle ze byl ten odcinek nie potrzebny
Niepotrzebny :?: :shock: Toż to herezja :!:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sun Jan 18, 2004 9:49 pm

bo dla mnie ten odcinek byl nie potrzebny, ponieważ biedny Max za duzo cierpiał
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sun Jan 18, 2004 10:01 pm

luki wrote:Nie jest jednak powiedziane, że pomimo tego w 2014 kosmici "ponownie" zaatakują Ziemię, gdyż zakończenie serialu nic o tym nie mówi.
Luki: i to jest odpowiedź na pytanie ,,dlaczego należy nakręcić IV sezon Roswell :cheesy:

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Mon Jan 19, 2004 4:30 pm

trzeba to powiedziec katimsowi
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Mon Jan 19, 2004 6:20 pm

:cheesy::mrgreen::cheesy: Ciekawe co by powiedział. Bo faktem jest, że po Graduation powstało wiele pytań:
- Czy Tess nie żyje? Przecież mogła zrobić ,,bum" i zwiać!
- Czy M&M wezmą ślub? Z tą parą przecież nic nie wiadomo...
- Co z Jessym? Pojedzie do Bostonu? Będzie szukał Is?
- Co z Alexem? A raczej jego duchem... zniknie czy co?
- Co ze skórami? Po prostu wszyscy znikną?
- Co z Kivarem? Przecież on żyje, tylko że na Antarze... a jak zechce wrócić po Is?
- Czy Liz powie Maxowi o prawdziwych zdarzeniach z TEOTW?
- Czy Kyle będzie miał moce?
- Co z szeryfem Valentim? Jak zniesie rozstanie z synem?
- Co z rodzicami Liz i Maxa?
Takich pytań są setki. A odpowiedzieć może na nie tylko sezon IV i Katims :!:

User avatar
Kes_ALF
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Jan 18, 2004 11:03 pm
Location: wawa
Contact:

Post by Kes_ALF » Mon Jan 19, 2004 7:27 pm

sezon 4 może dać odpowiedzi jedynie na pewien procent pytań, żeby odpowiedzieć na wszystkie jakie się nasuwają (a jeszt ich straaaasznie durzo) potrzebaby było jeszcze kilka sezonów, a i tak powstały by wtedy kolejne pytania :wink: dlatego serial ma tytuł Roswell- w kręgu tajemnic.
A TEOTW po prostu zmieniło przeznaczenie, nie ważne jak, ale sytuacja nie potoczyła się tak jak poprzednio i może tyle wystarczyło. Liz dobrze postąpiła bo zmieniła bieg wydażeń, a i tak wszystko sie dobrze skończyło :cheesy:
I want out, because I love you so much Image

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Tue Jan 20, 2004 12:58 am

Ech, Roswell to nie nauka ścisła, gdzie wszystko musi zostać ujawnione. Po pierwsze serial zamienił by się w transmisję z obrad komisji śledczej, a po drugie... no właśnie, czy na podstawie zeznań Michnika ktoś pisze fan-fictiony?

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Tue Jan 20, 2004 12:49 pm

ja bym wolala zeby sytuacja potoczyla sie tak jak miala sie potoczyc gdyby Max z przyszlosci nie przyszedl do Liz, wtedy bylo by o wiele ciekawiej
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Tue Jan 20, 2004 1:58 pm

z chęcią obejrzałabym sobie IV sezon ale trzeba brać pod uwagę to że odpowiedzi jakich by nam udzielił wcale nie musiałyby nas zadowolić,

a poza tym faktycznie Liz wykazała bardzo dużą dojrzałość poświęcając swoją miłość dla świata, jest to naprawdę godne podziwu, bo człowiek z natury jest egoistą, ale skończyło się dobrze, i sprawdziło się powiedzenie, ze miłość wszystko zwycięży :wink:
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
gwen_stefani
Gość
Posts: 8
Joined: Thu Jan 29, 2004 12:52 pm
Location: Za górami, za lasami...

Post by gwen_stefani » Thu Jan 29, 2004 1:22 pm

To bardzo trudne pytanie. Świat jest ważny, ale Max....jeszcze bardziej :cheesy: .
Nie, tak serio- Liz zrobiła dobrze- poświęciła się i blabla. Ja osobiście nie rozumiem postawy Maxa, który tak łatwo wpadł w szpony Tess, a gadka: "Ale on był taki załamany" mnie nie przekonuje. Szczerze mówiąc po decyzji Liz wszyscy wpadli z deszczu po rynnę. Szczególnie ucierpiał Alex, bo zginął. W przyszłości Future Maxa zył, bo Tess nie zdążyła lub nie musiała go zabijać- wiadomo wyjechała. No i jeszcze Max został tatuśkiem :cheesy: A to wszystko przez decyzję Liz....
Jestem jej wdzięczna jedynie za to że serial stał się ciekawszy.
Image

User avatar
gwen_stefani
Gość
Posts: 8
Joined: Thu Jan 29, 2004 12:52 pm
Location: Za górami, za lasami...

Post by gwen_stefani » Thu Jan 29, 2004 1:28 pm

;) ale chodziło też oto że Tess była tym przeklętym przeznaczeniem Maxa. Znaczy niby do Siebie pasowali, musieli ze sobą być. Tylko Future Max żle to "obcykał"- to że trójka była zbyt słaba by walczyć z wrogiem, nie oznaczało od razu by Tess i Max ze sobą byli. To nie była Ava i Zan, tylko ktoś zupełnie inny. Biedny Future Max, gdyby zobaczył co się później działo, pewnie by nieźle poprzeklinał :cheesy:
Tess zamaist pomóc, nieźle namieszała, flądra chciała ich wydać. Dobra nie pisze dalej, bo mnie ten temat bulwersuje i pisze chaotycznie.
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Thu Jan 29, 2004 1:31 pm

Rozumiem że Liz martwiła się o losy świata itd, ale ja bym tak nigdy nie zrobiła,,, gwen, masz rację, może gdyby Max pogadał z Tess, to ta by została i wszystko byłoby dobrze - aż za dobrze... Bo co to za serial gdzie nic a nic się nie dzieje??? Gdyby nie TEOTW to w Roswell po paru odcinkach zawiałoby nudą i spokojnym życiem... a kosmici chyba nie mogą tak żyć, nie? :cheesy:

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Sat Jan 31, 2004 1:25 am

wlansie macie racje..gdyby nie takie skomplikowane problemy miedzy maxem a liz to serial bylby nudny...ale i tak zawsze lamalo mi serce gdy ogladalam jak cierpia... :roll:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests