Co się stało z Avą ?

Rozmowy o II serii

Moderator: ALEX_WHITMAN

Forum rules
Strefa wolna - można spoilerować.
User avatar
Emilie_N
Nowicjusz
Posts: 98
Joined: Fri Apr 09, 2004 2:43 pm

Post by Emilie_N » Sat Apr 10, 2004 10:40 am

Ava wyjechała z Roswell, ale o ile pamiętam nie mówiła gdzie. Pewnie żyła tak jak wcześniej, oczywiście bez "tyranii" Loonie i Ratha.
Image"You look into my eyes, I go out of my mind"

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Sun Apr 25, 2004 12:28 pm

Ava wyjechała z Roswell bo jak dla niej to wiocha była. Siedzi teraz zapewne gdzieś w NY i robi karierę jako [morderca] - żart. Napewno nie umarła i po wydarzeniach z Roswell napewno dużo myślała i sądzę, że się zmieniła i może jakąś panią psycholog jest lub robi karierę w pubie jako kelnerka.

.......of course nie ścieła włosów bo były świetne...
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sun Apr 25, 2004 12:34 pm

Moim zdaniem po tym jak pomogła Liz uratować Maxa od śmierci, którą zaplanowali Loonie i Rath, Ava zostawiła to wszystko i wyjechała z dala od Roswell. Z tych wszystkich kosmitów, ona chyba najmniej nim była, jakoś nie ciągnęło ją do tego. Nie okazywała w każdym razie tego. Tam moim zdaniem.
Image

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Sun Apr 25, 2004 12:38 pm

Nie znam się na mapie Ameryki Pn. ale chyba między NY a Roswell trochę drogi jest...?

Jak tak to napewno Ava jest w NY bo.... bo wszyscy zawsze tam jadą :P
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sun Apr 25, 2004 12:41 pm

No tak, ale mi bardziej chodziło w tym sensie, że chciała się poprostu oddalić od Roswell i całego szumu, który towarzyszył temu miejscu. Nie brałam tego na kilometry :D :D
Image

przemq
Gość
Posts: 6
Joined: Thu May 28, 2009 11:34 pm

Re: Co się stało z Avą ?

Post by przemq » Fri May 29, 2009 6:21 pm

Myślę że po prostu wyjechała z Roswell i żyła 'gdzieś' sama, może kogoś poznała, kto wie :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests