Courtney

Rozmowy o II serii

Moderator: ALEX_WHITMAN

Forum rules
Strefa wolna - można spoilerować.
Post Reply
User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Courtney

Post by Tess_Harding » Sun Jul 18, 2004 10:27 pm

W tym temacie chciałabym poznać Wasze opinie na temat Courtney.
Moim zdaniem była ona bohaterką pozytywną. Bardzo duży wpływ miał na nią Nicholas. Natomiast ona była rozdarta między swoją rasą a Królewską Czwórką. Zakochała się w Michael'u, niestety bez wzajemności. Biedna cierpiała, gdyż nikt jej nie ufał.

Inna pozytywną bohaterką b yła Tess Harding. Moim zdaniem była ofiarą Maxa. Wychował ją Nasedo, który nie nauczył jej bycia człowiekiem. Pozostali zrobili źle odsuwając się od niej tylko dlatego, że zabiła Alexa. zrobiła to przeciez nieumyślnie!!!!
Jane Cahill

Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Jul 19, 2004 12:32 am

:shock:
Po raz pierwszy widzę, żeby już w poście zakładającym temat autor pisał nie na temat... Skoro chcesz, żeby tu było o Courtney, to po co piszesz o Tess?

Teraz sama dyskusja... A wyduś coś więcej z siebie! Bo jak na razie brzmi to to jak wypracowanie w trzeciej klasie podstawówki.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Tue Jul 20, 2004 12:33 am

Stary, wiesz nie mam pojęcia dlaczego, ale mam wrażnienie, że cię nie polubię. :jezyk:
Co innego Tess_Harding. Jedna z bardzo wąskiego grona osób którzy maja takie zdanie na temat Tess. Prawę mówiąc, chyba jesteśmy jedyni. :lol:

Ale oczywiście ja wypowię się na oba tematy, a nie będę zrzędzić jak niektórzy :roll:
Więc Courtney, rzadko o niej myślę, ale chyba trochę przesadzasz. Ja ją uważam za pozytywną osobę, która gdyby przeżyła byłaby bardzo fajną postacie. Byłaby dla związku M&M tym samym czym dla M&L jest Tess :cheesy: Ale na serio, moim zdaniem ona zauroczyła się Michaelem, ale na miłość to jeszcze troszkę za wcześnie. Chciała pomóc K4 chciała stać się ich przyjaciółką starała się ale jej się nie udało szkoda, że tak się kończyło :cry:

Co do Tess, to w tym co napisałaś jest 100% moich przekonań. Piszesz dokładnie to co ja myślę. Albo wszystko ściągnełaś moich z moich postów w temacie o Tess, Albo zdażył się cud i spotkałem kogoś o takich samych poglądach. :cheesy:

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Jul 20, 2004 12:41 am

Tajniak wrote:Stary, wiesz nie mam pojęcia dlaczego, ale mam wrażnienie, że cię nie polubię. :jezyk:
Co innego Tess_Harding. Jedna z bardzo wąskiego grona osób którzy maja takie zdanie na temat Tess. Prawę mówiąc, chyba jesteśmy jedyni. :lol:
To nie poznałeś jeszcze Kwiatuszka?

A ludzie częst nie lubią, jak się od nich czegoś wymaga... :roll:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Thu Jul 22, 2004 9:42 pm

Kochani!!!

Teraz zwracam się do Tajniaka. Nie zgapiłam Twoich wypowiedzi. To moje własne zdanie. Nie od początku lubiłam Tess. Po jakimś czasie polubiłam ją a nawet się z nią utożsamiam....

Courtney..... Ja ją po prostu uwielbiam!!!!! Ona jest wspaniała!!! Jak najbardziej osoba pozytywna. Bardzo żałowałam i nadal żałuję, że pojawiła się tylko w kilku odcinkach. Myślę, że zauroczenie Michaelem szybko by jej przeszło i może zainteresowałaby się kimś innym np. Kyle'm :) . Twierdzę, że za mało jest o niej informacji. Zazwyczaj ignoruje się jej postać. Na oficjalnych stronach serialu są zdjęcia bądź informacje o bohaterach (aktorach) a o Courtney brak... Jeszcze nie trafiłam na stronę, gdzie byłyby tapety z Sarą Downing, czyli Courtney.... W tym wypadku chyba wszyscy się ze mną zgodzą... A może to ja się mylę? Jeżeli tak to błagam wyprowadźcie mnie z błędu!
Jane Cahill

Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests