2x11 Kim jest zaginiona dziewczyna?

Rozmowy o II serii

Moderator: ALEX_WHITMAN

Forum rules
Strefa wolna - można spoilerować.
Post Reply
User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

2x11 Kim jest zaginiona dziewczyna?

Post by gizol » Sun May 12, 2013 1:54 am

Hej jestem właśnie świeżo po oglądnięciu odcinka 2x11. Serial oglądam już któryś raz z rzędu, lecz teraz oglądam go razem z narzeczoną, która widzi go po raz pierwszy. Lecz w wyżej wymienionym odcinku zastanawiają mnie dwie rzeczy... A mianowicie dziewczyna która została porwana przez tego tajemniczego porywacza i zakopana w ziemi. No i sam porywacz. No ale po kolei. Kim jest zaginiona dziewczyna, czemu Izabel przy jej dotknięciu miała "wizję" jakiś jej komórek i przeczucie że zna tą dziewczynę? Jakoś tego nie pamiętam i zastanawiam się czy to zostało w serialu w ogóle wyjaśnione. Po drugie nie pamiętam też kim był ten tajemniczy porywacz i czemu strzelał do Maksa, Izabel i szeryfa. Znacie odpowiedzi na te pytania?
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: 2x11 Kim jest zaginiona dziewczyna?

Post by femii » Wed May 15, 2013 5:32 pm

UWAGA SPOJLER
Jesli pamiec mnie ine myli to ta zaginiona dziewczyna byla Laurie Dupree. Michael zostal "sklonowany" z genow jej dziadka i wyglada dokladnie jak on. A mezczyzna, ktory ja porwal to Grant Sorensen (mam nadzieje ze dobrze pamietam). On jest jakims geologiem czy cos podobnego. Porwal blondynke bo zostal opetany przez te niebieskie krysztaly (geradium?). Zakopal ja w ziemi aby te niebieskie paskudztwa mogla sie w niej rozmnazac. Czemu? Bo jej geny sa wyjatkowe chyba ze wzgledu na jakas chorobe, ktora odziedziczyla wlasnie po dziadku. I dzieki tej samej chorobie Antarczycy mogli stworzyc hybryde czlowieka i antarianina(?). :D W serialu ten watek zostanie dobrze wyjasniony.

Mam nadzieje, ze pomoglam i nic nie pomylilam. :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Re: 2x11 Kim jest zaginiona dziewczyna?

Post by gizol » Mon May 20, 2013 5:48 pm

Wszystko się zgadza, nic nie pomyliłeś, po prostu kompletnie zapomniałem o tym wątku w serialu :)
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest