Zamykamy Forum!

Tematy, które z różnych powodów nie powinny być kontynuowane...
Forum rules
W tym dziale nic się nie dzieje. To, co czytasz, jest nieaktualne...
User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Feb 09, 2004 1:05 am

Postukałem trochę w klawiaturę i doszedłem do wniosku, że:
Deidre Knight mieszka i pracuje w Atlancie. Prowadzi od 1996 r. agencję The Knight Agency, Inc. zajmującą się promowaniem książek, czy czymś takim. Jej mąż - Judson Knight - jest od 1990 r. pisarzem, który wydał takie książki jak "Abbey Road to Zapple Records: A Beatles Encyclopedia", "African American Biography", "Ancient Civilizations Almanac"... Dobra - starczy. Telefonów i adresów może już nie będę podawał :lol:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Mon Feb 09, 2004 1:22 am

{o} a skąd ty to wszystko wiesz. Prowadzisz jakąś agencję wywiadowczą?? :) Normalnie wiesz o wszystkich wszystko. Przed Tobą chyba nie ma tajemnic... Fajnie masz... :D
Last edited by setka on Mon Feb 09, 2004 2:13 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Mon Feb 09, 2004 11:53 am

Od pewnego czasu odnoszę wrażenie że {o} wie wszystko o wszystkim, a teraz okazuje sie że też o wszystkich :wink:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
Teeta
Nowicjusz
Posts: 65
Joined: Sun Jul 13, 2003 6:14 pm
Location: Nibylandia
Contact:

Post by Teeta » Mon Feb 09, 2004 1:32 pm

Niezły tytuł, ale i tak chyba wszyscy ten liścik dostali pocztą...

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Mon Feb 09, 2004 5:27 pm

{o}!!! chcesz, żebym zawału dostała?! Ja tu sobie spokojnie spędzam ferie, wchodzę z utesknieniem na forum... a tu taki tytuł! Oj nie ładnie tak straszyć... Ale liścik o tym co tu napisałes dostałam i jak najberdziej zamierzam włączyć się w akcję. :wink:
Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Mon Feb 09, 2004 8:24 pm

dziś wszystko pięknie działa - jestem szczęśliwa! - {O} - pozdrowienia i uściski! Dla Wszystkich ;) !!
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon Feb 09, 2004 9:23 pm

No i własnie w zwiazku ztym mam pytanie: czy to, ze dzis wszystko tak ładnie chodzi to jest wina już nowego sprzetu czy moze zwyczajnie początku tygodnia?

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Mon Feb 09, 2004 10:50 pm

Hmmm :roll:....
Jeżeli im sie tak szybko udało nowy sprzęt skołować to bez wątpienia mozna to nazwać wielkim sukcesem :mrgreen: :uklon: :uklon: :uklon:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Thu Feb 12, 2004 9:07 am

Kochani, ja się nie pytam, ja się po prostu cieszę i spaceruję po pokojach na ile juz tylko mój czas i możliwości pozwalają :) ) )
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Thu Feb 19, 2004 9:24 am

Chyba wszystko jest już w porządku, bo forum działa ostatnio o każdej porze dnia i nocy, a nie tylko z rana. Oby tak dalej.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Feb 19, 2004 9:30 am

Nie działa o każdej porze dnia i nocy.

Przedstawiam aktualny stan zbiórki:
Image
Jak widać - jeszcze dużo brakuje. No! Na co wy wszyscy czekacie?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu Feb 19, 2004 2:24 pm

{o}, nie żartuj sobie ze mnie, że tylko my wpłaciliśmy pieniążki... oj, zajrzałam właśnie na główną stronę. Rzeczywiscie takie jest zestawienie. Hm, chyba przedzwonię do Lukiego i Alexa, żeby coś niecoś dorzucili. Swoją drogą myślałam, że osób wpłacających chociaż kilka złotych będzie jednak wiecej. Ludziska!!!! Po tych kilka złotych (no wiecie, trzy pączki mniej dzisiaj! ewentualnie jednak paczka chipsów!), ale od WIELU** osób to zawsze zbierze się niezła kwota. Korzystacie z tego forum, przedstawiacie swoją twórczość, nawiązujecie kontakty towarzyskie... a jednocześnie wpadacie w furię/smutek, iż czasem nie działa... przykład cytowany niestety z pamięci, nie pamiętam, kto to napisał:
Ja to forum normalnie zabiję
Zamiast pójść do pokoiku 2 na 2 metry za zabójstwo, wpłaćcie te kilka złotych. Nie piszę bynajmniej, że to przymus. Proszę tylko skromnie, byście uratowali Forum. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

** wielu - tj. samych użytkowników Forum mamy na dzień dzisiejszy 259!
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Feb 19, 2004 10:34 pm

Problemem chyba nie jest te parę złotych które by można wpłacić, ale raczej jak to zrobić. Ja na przykład konta w żadnym banku nie posiadam i raczej posiadać nie zamierzam. Jak więc mając te parę złotych które ewentualnie mógłbym wpłacić sprawić, by znalazły się one ... tam gdzie znaleźć się mają (na jakimś koncie, tak?)
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Feb 19, 2004 10:51 pm

Jeżeli nie masz konta:
  1. Idziesz na pocztę
  2. Do pani w okienku mówisz: "Dzieńdobry, chciałbym wpłacić pieniądze na konto :) "
  3. Pani w okienku mówi: "Proszę :) " jdnocześnie podając ci formularz.
  4. Wypełniasz formularz długopisem, mocno dociskajac, danymi, które otrzymałeś od Zdzisia.
  5. Ponownie idziesz do pani z okienka, wręczasz formularz i wpisaną w formularzu kwotę + 3,50*.
  6. Mówisz: "Dziękuję, do widzenia :) "
Czy coś jeszcze mam wytłumaczyć? 8) :cheesy: :twisted:

*Jeżeli nie masz odliczonej kwoty, pani w okienku wyda resztę.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Feb 20, 2004 1:04 am

3,50? Drogo :?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Fri Feb 20, 2004 9:36 am

dobra jestem zorientowana już w temacie bo wcześniej nie byłam i miałam wątpliwości ale już wątpliwości przeminęły z wiatrem i teraz tylko pozostało wykonć przelew :D , a więc ludziska do dzieła, nasze forum mające tylu użytkowników jest reprezentowane tylko przez dwie osoby? trochę wstyd - czy już niezależy wam na radosnych i niezakłóconych spotkaniach :!: :roll:
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Feb 20, 2004 1:50 pm

Hotaru wrote:** wielu - tj. samych użytkowników Forum mamy na dzień dzisiejszy 259!
Właściwie to 229. Przed chwilą usunąłem 30 kont, które nie zostały aktywowane i nic nie sugerowało, żeby w najbliższym czasie miało do tego dojść.

Ale 229 to wciąż jest dużo. Jeżeli każdy wpłaci 3 złote, to się uzbiera 681 zł. Starczy na sprzęt i jeszcze Zdzisiu sobie będzie mógł piwo kupić :wink: I roswell.xcom.pl dostanie dodatkową przestrzeń na dysku, jako że najbardziej wsparło.

I nie podchodźcie do tego na zasadzie "inni przecież wpłacą - beze mnie też się uzbiera odpowiednia suma", bo się suma nigdy nie uzbiera.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Feb 20, 2004 9:15 pm

I nie podchodźcie do tego na zasadzie "inni przecież wpłacą - beze mnie też się uzbiera odpowiednia suma", bo się suma nigdy nie uzbiera.
Tak właśnie zabija się wszelkie zbiórki. Takim myśleniem. Ja sam spojrzałam do sakiewki, stwierdziłam, że zdecydowanie widać dno, ale też stwierdziłam, że potem mogę żałować/będe płakać po nocach, że nie ma forum...
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Feb 20, 2004 11:11 pm

Co prawda nie ma mnie na liście, ale wpłaciłam pieniądze. Miałam z tym kłopot, bo pracowałam ostatnio dość dużo i wychodziłam już(!!!) z pracy wszystkie instytucje finansowe byłu już dawno pozamykane. Ale w poniedziałek wreszcie mi się udało wpaść na pocztę i dorzuciłam swoje.
Dziwi mnie troszkę skromny rozmiar tej listy, też liczyłam, że przy tylu zarejestrowanych będzie więcej wpłat.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Fri Feb 20, 2004 11:46 pm

Dobrze {o}, że przypomniałeś o pieniądzach. Prawda jest taka, że ja po prostu zapomniałam. Forum działa już całkiem przyzwoicie, a ja ciągle odkładałm wpłatę na czas kiedy popłacę swoje zaległości i będę miała kasę tylko dla siebie. W poniedziałek spłacam ostatni "licealny" dług, więc w środę dorzucę coś od siebie. W końcu to dla dobra forum... :wink:
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests