Zamykamy Forum!

Tematy, które z różnych powodów nie powinny być kontynuowane...
Forum rules
W tym dziale nic się nie dzieje. To, co czytasz, jest nieaktualne...
Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Jun 29, 2004 2:12 pm

Jezu zaraz ? O co chodzi ??!!! Nasze forum tonie ?!
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Jun 29, 2004 2:59 pm

chyba trochę spanikowałam...
a tak na marginesie...{o}...chciałabym pomagać piterowi w moderowaniu miodzio...wobec moich zasług dla społeczności roswelliańskiej myślę, ze nie odmówisz, co ?
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Jun 29, 2004 3:20 pm

Hotori, spokojnie :wink:

Podanie o moderatorstwo złóż w Urzędzie Forum, ale przygotuj się na to, że będziesz musiała długo czekać na rozpatrzenie tej prośby...{o} przeszedł na emeryturę, Luki wyjechał na wakacje (z tego co wiem), a Piter...no cóż, myślisz, że on się zgodzi, żebyś była jego współ-moderatorką? No chyba, że masz na niego jakiś zbawienny wpływ... :wink:

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Tue Jun 29, 2004 4:15 pm

"pogłoski o mojej śmierci były mocno przesadzone' powiedział kiedyś jakis aktor w jakimś filmie :cheesy: . Wydaje mi się, że spokojnie wkroczyliśmy na ciche wody wakacyjne, większość pałęta sie jeszcze po burzliwych otchłaniach sesji i czeka tylko by zejść z tych mielizn na głębokie wody słodkiego nic-nierobienia ;)

jednym słowem: forum żyje życiem utajonym. Nie jest to jeszcze katatonia i dopóki my tu jesteśmy coś się dzieje ;) spokojie.

Poza tym wznowiono emisję Roswell. III serii konkretnie. Wtorki i czwartki około południa powtórki a soboty i zdaje się niedziele po południu emisja odcinków. może powrócą dawne dni ? 8)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Jun 29, 2004 6:46 pm

Hotori, jesli sobie zyczysz, to ja nie mam nic przeciwko
aczkolwiek czuje sie w obowiazku uprzedzic Cie, ze za duzo roboty to nie bedziesz miala...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Jun 29, 2004 7:55 pm

jak dobrze być znowu w domu ! :cheesy:
ech, ta tchnę tu życie !
piter... :shock: nie wierzę...nie zgrywasz się ?! to dzień dobroci dla zwierząt ? hehe...ale dzięki :cheesy:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Mon Jul 12, 2004 7:28 am

wygląda na to, że zamykanie forum na czas remontu zostało powszechnie zaakceptowane, wszyscy wstrzymali oddech i dalej czekaja na zmiany... chyba dobrze, że ich chcemy, ż ena nie wyrażamy zgode i że nasze głosy licza się przy tym ;)

witam zatem wszystkich wytrwałych i przywiązanych do tego forum pod nowym adresem ale ze starymi znajomymi. Nowych oczywiście też zapraszam(y) ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon Jul 12, 2004 3:12 pm

Teraz w zasadzie ten temat można by już zamknąć. Fajnie, że znalazł sie ktoś kto się zajął tym wszystkim. Widze że się porobiły pewne zmiany - nowe logo i stare angielskie przyciski;)

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests