Czy Forum umiera ?!

Tematy, które z różnych powodów nie powinny być kontynuowane...
Forum rules
W tym dziale nic się nie dzieje. To, co czytasz, jest nieaktualne...
Locked
User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Czy Forum umiera ?!

Post by Ela » Sun Feb 08, 2004 1:46 pm

Może kogoś śmieszyć to dramatyczne pytanie ale wielu już tak uważa...ja także.
Może jeszcze zdążę, zanim ktoś znowu zatrzaśnie nam na kilka dni drzwi do forum. Od piątku znowu mieliśmy milusią przerwę. Jednak dla mnie było to już za dużo i za często...Zaparłam się i sprawdzałam...o godz. trzeciej nad ranem - nie działa, o szóstej rano - nie działa...Więc to jednak nie przeciążenie... Byłam wkurzona na maxa. I nie mówcie mi że nie mam prawa :!: ...Forum działa od dłuższego czasu, to samo strona roswellxcom. Ma swoich bywalców, fanów i zaproszonych gości...Ma wyrobioną opinię i ludzi którzy z sercem coś dla niej tworzą!!! Na ogólnopolskich stronach pisze o nim jako "najlepsze forum w tym temacie". Mamy prawo być z niej dumni i jesteśmy, na tę opinię zapracowało sporo osób. I teraz ktoś nam zamyka przed nosem drzwi...Mało tego nie powiadamia, w jakich godzinach będą te drzwi zamknięte...Zapraszamy gości z zagranicznych forów, którzy także całują klamkę....Nie zgadzam się z takim stawianiem nas pod ścianą. Nie zgadzam się na powolne umieranie czegoś co jest nam bliskie. Bo tak w końcu będzie. I nie zgadzam się z lekceważeniem nas. Napisałam do Lukiego i {o} co o tym myślę. Coś trzeba z tym zrobić. Kłopoty ze sprzętem, przeciążenie...itp.. Ale mamy prawo wymagać od naszego kierownictwa, a oni od właścicieli serwera żeby w tym bałaganie można było jakoś się odszukać...Wyznaczyć np. godziny korzystania z niego...Budzić na zmiany pana Zdzisia...Cholera, nie wiem...Możemy zrozumieć, pomóc tylko niech ktoś nam powie jak.... :!:

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Feb 08, 2004 3:31 pm

Elu, a co właściwie możemy zrobić? Chyba tylko zbierać pieniądze, widziałam, że {o} już porozsyłał maile od Zdzisia. I wiesz, jaka będzie odpowiedź {o} na twoje ostatnie zdanie? "Zbierajcie pieniądze".
Ale masz rację. Forum... może nie umiera. Może raczej znika i rozpływa się. Po kawałeczku. Goście chyba zniechęcili się już na dobre, i ja im się nie dziwię. Gdy udaje mi się wejść na stronę, zaczynam uważać, że miałam niesamowite szczęście, a już napisanie posta równa się niebywałemu osiągnięciu. Komu może się to podobać? Czy to w ogóle jest w porządku? Wiem, rozumiem, ale mimo wszystko... czasami łapię się na myśli, że tak samo, jak z komnatą - nie zdążyłam ściągnąć i zapisać tego, co chciałam, zanim forum zniknęło... Najlepsze forum? Bądźmy szczerzy - nie trudno być najlepszym, jeśli drugie, dobre forum jest dostępne raz na tydzień, a inne "forumiki" nic w sobie nie zawierają...
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Feb 08, 2004 4:11 pm

No tak - trzy tematy o tym samym... To ja ten zamknę - proszę się przeprowadzić do "Zamykamy Forum" - tytuł taki drastyczny, żeby każdy zaglądnął :wink:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests