Czy forum zmierza w dobrą stronę??

Tematy, które z różnych powodów nie powinny być kontynuowane...
Forum rules
W tym dziale nic się nie dzieje. To, co czytasz, jest nieaktualne...
User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Czy forum zmierza w dobrą stronę??

Post by luki » Wed Dec 17, 2003 11:59 pm

Temat wraca niczym bumerang, przynajmniej dla mnie. Ostatnio bardzo rzuciła mi się w oczy, a jednocześnie zaniepokoiła proporcja pomiędzy Miodzio a resztą forum (a raczej postępująca zmiana tej proporcji). O co mi dokładnie chodzi? Popatrzie na tą statystykę:

- Posty z Miodzio (ok. 3700) stanowią ok. 18% wszystkich postów
- W ciągu ostatnich 24 godzin napisano posty w 33 tematach. 12 z nich to tematy z Miodzio.
- W ciągu ostatnich 24 godzin napisano 147 posty. 50 z nich zostało napisane w Miodzio. To ponad 1/3!

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Dec 18, 2003 12:06 am

Spoko, na bieżąco będzie się posty wymazywać.
A ludzie widocznie są spragnieni rozrywki :wink:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Dec 18, 2003 12:08 am

musze powiedziec, ze zaczyna mnie meczyc ten watek... :?
1. nie od dzisiaj wiadomo, ze liczba tematow zwiazanych z Roswell jest skonczona.. co wiecej nie jest porazajaco wielka..
2. gadanie o Roswell jest nudne.. - nie od tego jest to forum - ono tylko skupia ludzi o podobnych zainteresowaniach.. a co ci ludzie dalej robia, to juz ich sprawa..
3. Miodzio i tak jest mniej lub bardziej regularnie czyszczone, wiec przeladowania postami raczej obawiac sie nie nalezy...
4. moim zdaniem jest to praktycznie jedyny godny uwagi dzial...
- Veritas to przelewanie z pustego w prozne
- dzialy o Roswell juz skomentowalem
- tworczosc mnie nie interesuje
- muzyka troche, ale znowu - nie ma znowu tak duzo do powiedzenia w tej kwestii
- "My" jest potrzebnym i wartosciowym dzialem
no i to chyba tyle...

a ze wszyscy wiemy na czym polega Miodzio (dyskusje), to i postow przybywa tam w zastraszajaym tempie...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Thu Dec 18, 2003 12:09 am

Graalion, widzisz, nawet mimo "starań" {o} jest to chyba najzasobniejsze forum. I to mnie martwi. Żebyśmy nie przekształcili się z forum rozrywkowe, mające Roswell tylko w nazwie. Nie mam nic przeciwko Miodzio, forum, na którym od czasu do czasu popisałoby sie głupoty czy pograło w grę. Ale jeśli dużo osób wypowiada się głównie tam, zamiast w "normalnych" tematach no to cosik jest nie tak...

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Dec 18, 2003 12:16 am

normalnych..?
luki.. zastanow sie... o czym Ty mowisz.. przyjrzyj sie Komnacie.. tam sa wlasnie tylko "normalne" tematy.. i przez 3 tygodnie przybywa tam 20 postow.. :?
JEST NUDNO!!!
a to forum jak juz pisalem ma za zadanie skupiac ludzi lubiacych Roswell, a nie stanowic pole do popisu dla tych ktorzy je "bardziej kochaja"... :?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu Dec 18, 2003 3:50 pm

Luki wrote:Ale jeśli dużo osób wypowiada się głównie tam, zamiast w "normalnych" tematach no to cosik jest nie tak...
Jak najbrdziej! Tym bardziej, że jest to forum o Roswell, które skupia ludzi interesujacych się Roswell. To w końcu Roswell sprawiło, że sie znamy, to Roswell sprawiło, że mamy miodzio, więc Piterku mała uwaga: co ty tu robisz, skoro tematy o Roswell uważasz za nudne? I pozwól, że sama odpowiem: powiększasz bazę danych postów z Miodzio... Ona i tak ma koło 20 mega, czy nawet wiecej... ech, dalej nie napiszę tego, bo posunę sie za daleko!

A teraz co nieco do twojej innej wypowiedzi:
nie od dzisiaj wiadomo, ze liczba tematow zwiazanych z Roswell jest skonczona.. co wiecej nie jest porazajaco wielka..
.
Nie chcę bawić sie w matematyka-nauczyciela (mój tata nim jest, a nie ja...), ale napiszę takie cosik:
Tak długo, jak działa wyobraźnia fanów i tak długo jak mają dostęp do komputera podłączonego do netu, a serwer xcomu akurat nie pada, tak długo będzie nieskończona ilość tematów o Roswell, które można podjąć. Twierdzenie piterku o skończonej liczbie tematów na forum dotyczących Roswell dowodzi tylko i wyłącznie twojej ograniczonej wyobraźni i "wypalenia się" jako fana.
2. gadanie o Roswell jest nudne.. - nie od tego jest to forum - ono tylko skupia ludzi o podobnych zainteresowaniach.. a co ci ludzie dalej robia, to juz ich sprawa
Wręcz przeciwnie - forum jest od tego, by pogadać o Roswell, a dopiero o czymś innym ewentualnie. A twórców i pomysłodawców Forum obchodzi, o czym rozmawiają użytkownicy. No i Lukiemu czasem sie dostaje za to, że baza danych roswell.xcom.pl rozrasta sie do niepokojących rozmiarów...
3. Miodzio i tak jest mniej lub bardziej regularnie czyszczone, wiec przeladowania postami raczej obawiac sie nie nalezy...
A jak myślisz, ile razy {o} będzie kasował nic nie wnoszące do dyskusji posty/posty łamiące regulamin, etc. ? Skasuje kiedyś całe Miodzio i będzie po kłopocie...
4. moim zdaniem jest to praktycznie jedyny godny uwagi dzial...
- Veritas to przelewanie z pustego w prozne
Tak? Wątpię, czy wiedziałeś o istnieniu czegoś takiego jak wstrząs poaborcyjny... o ile w ogóle tam zajrzałeś. Nie każę tam nikomu wchodzić, ale {o} chyba nie bez powodu stworzył ten dział???
- dzialy o Roswell juz skomentowalem
Doprawdy? Biedactwo z ciebie, rozumiem, że narzekasz w takim razie na brak strawy umysłowej??
- tworczosc mnie nie interesuje
Dziwne, bo to jeden z najczęściej odwiedzanych. Ludzie są dziwni, prawda? No bo poco chwalic sie tym, co się własnoręcznie stworzyło albo znalazło coś bardzo godnego uwagi?
- muzyka troche, ale znowu - nie ma znowu tak duzo do powiedzenia w tej kwestii
I dzięki Bogu, bo pewnie skomponowałbyś hymn na cześć Miodzio.
- "My" jest potrzebnym i wartosciowym dzialem
Jak każde na tym Forum...

No i to chyba tyle... Więcej juz nie napiszę, bo mnie denerwujesz, a ja nie mam ochoty jeszcze bardziej nadwyrężać regulaminu. W końcu dzięki innym "wypalonym fanom" Forum zamienia się w gang Puchatka...

P.S. Nie mam nic przeciwko Puchatkowi!!
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Dec 18, 2003 4:54 pm

Więcej juz nie napiszę, bo mnie denerwujesz, a ja nie mam ochoty jeszcze bardziej nadwyrężać regulaminu. W końcu dzięki innym "wypalonym fanom" Forum zamienia się w gang Puchatka...
taa.. ja Cie denerwuje... no wiec przyjmij do wiadomosci, ze Ty rowniez potrafisz wkurzyc... i nie krepuj sie z nadwyrezaniem regulaminu... jestes tak wartosciowa postacia (w przeciwienstwie do niektorych), ze bana raczej sie nie musisz obawiac...
Tak długo, jak działa wyobraźnia fanów i tak długo jak mają dostęp do komputera podłączonego do netu, a serwer xcomu akurat nie pada, tak długo będzie nieskończona ilość tematów o Roswell, które można podjąć.
no tak.. to TAKIE fascynujace poruszac tematy "ktory odcinek najbardziej lubisz..", "ktora postac i dlaczego", "ava i tess"... skoro to tak niesamowicie wciagajace, to jak wyjasnisz CALKOWITY brak zainteresowania tymi dzialami..? bo chyba nie chcesz powiedziec, ze Miodzio blokuje jakos inne dzialy..
twojej ograniczonej wyobraźni i "wypalenia się" jako fana
o mojej wyobrazni nie chce mi sie z Toba gadac - jaka mam, taka mam - nie narzekam, natomiast zacznijmy moze od tego, ze NIGDY nie bylem fanem Roswell... nie kolekcjonowalem artykulow, nie ogladalem jednego odcinka po 5 razy itd... LUBIE Roswell, ale to nie znaczy, ze jestem fanatykiem...
Wręcz przeciwnie - forum jest od tego, by pogadać o Roswell, a dopiero o czymś innym ewentualnie.
no to gadaj o Roswell.. ja sie zajme "ewentualnie czyms innym"... jak niby sobie wyobrazasz wprowadzenie tego w zycie..? jak nie mam ochoty rozmawiac o najnowszych fanfickach, to bedziesz mnie zmuszac..?
A jak myślisz, ile razy {o} będzie kasował nic nie wnoszące do dyskusji posty/posty łamiące regulamin, etc. ? Skasuje kiedyś całe Miodzio i będzie po kłopocie...
nie wiem, czy wiesz, ze {o} sam stworzyl Miodzio... po co? no wlasnie jako swoj smietnik... jezeli sie pozbedzie smietnika, to Miodzio sie rozejdzie po calym forum - ponownie. jedyna mozliwoscia przeciwdzialania jest zbanowanie wszystkich, ktorzy beda podskakiwac.. fajnie... tylko kto wtedy zostanie...? 10 osob..? 15? :? wtedy bedzie fajnie?
Wątpię, czy wiedziałeś o istnieniu czegoś takiego jak wstrząs poaborcyjny... o ile w ogóle tam zajrzałeś. Nie każę tam nikomu wchodzić, ale {o} chyba nie bez powodu stworzył ten dział???
to czy wiedzialem o wstrzacie poaborcyjnym nie ma znaczenia, bo i tak jestem aborcji przeciwny... i owszem - bywam w Veritas. jednak z doswiadczenia wiem, ze nie mozna przekonac kogos, kto nie chce sie dac przekonac - dlatego uwazam, ze jedyna wartoscia takich dyskusji jest przyjemnosc jaka plynie z ich prowadzenia (czyli DOKLADNIE TO SAMO CO W MIODZIO, tylko na mniejsza skale). {o} storzyl Veritas, jako swoista przeciwwage dla Miodzio - dzial, w kotorym nie ma dowcipow - i ja to szanuje. co nie zmienia mojej opini na ten temat.

w dalszej czesci Twojego postu, skonczyly Ci sie juz argumenty i zaczely sie wycieczki osobiste:
Dziwne, bo to jeden z najczęściej odwiedzanych. Ludzie są dziwni, prawda? No bo poco chwalic sie tym, co się własnoręcznie stworzyło albo znalazło coś bardzo godnego uwagi?
do jasnej cholery! nie umiesz czytac?? napisalem wyraznie, ze to MNIE nie interesuje tworczosc. nic mnie nie obchodza fanficki Twoje, Emilyluvsroswell i innych. ale przeciez nigdy nie powiedzialem zlego slowa na Wasze zainteresowania. wiec idz sie poplacz do mamusi, albo czytaj uwanie i odpowiadaj na to ci sie pisze, a nie na to jak bardzo kogos nie lubisz
I dzięki Bogu, bo pewnie skomponowałbyś hymn na cześć Miodzio.
wielokrotnie pisalem o swoich zainteresowaniach muzycznych. nie obejmuja one interpretacji piosenek. co nie zmienia faktu, ze muzyke kocham. co z kolei nie zmienia faktu, ze lubie jej sluchac a nie o niej nawijac.
P.S. Nie mam nic przeciwko Puchatkowi!!
zdecyduj sie..
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Thu Dec 18, 2003 10:11 pm

gadanie o Roswell jest nudne.. - nie od tego jest to forum
W takim razie likwidujemy forum :?
ono tylko skupia ludzi o podobnych zainteresowaniach.. a co ci ludzie dalej robia, to juz ich sprawa..
W takim razie, skoro nie gada się o wspólnym zainteresowaniu, to prawdopodobnie równie dobrze rozmawiałoby ci się tutaj jak na każdym innym forum. Chyba że swiadomość, że inni interesują się tym samym coś daje. Jedyna różnica, że tu już się wszyscy znają.
Miodzio i tak jest mniej lub bardziej regularnie czyszczone, wiec przeladowania postami raczej obawiac sie nie nalezy...
Zrozum, mi nie chodzi o to, czy posty z miodzio będą zajmować 1 czy 10 MB. To na pewno nie jest powód, dla którego zakładałem ten temat.

no tak.. to TAKIE fascynujace poruszac tematy "ktory odcinek najbardziej lubisz..", "ktora postac i dlaczego", "ava i tess"... skoro to tak niesamowicie wciagajace, to jak wyjasnisz CALKOWITY brak zainteresowania tymi dzialami..? bo chyba nie chcesz powiedziec, ze Miodzio blokuje jakos inne dzialy..
Takie tematy są faktycznie oklepane i się nie dziwię, że nikt ich nie chce komentować. Ale na pewno istnieje wiele innych tematów, na które można by ciekawie podyskutować.
jestes tak wartosciowa postacia (w przeciwienstwie do niektorych), ze bana raczej sie nie musisz obawiac...
No właśnie, taki podział na userów lepszych i gorszych też zaczyna mnie bardzo irytować. Nad tym problemem też wartoby się zastanowić. Bo jeszcze dojdzie do tego, że będą dwa odrębne fora ...


Na koniec słów parę: jeszcze raz podkreślę, że nie mam nic przeciwko Miodzio, ale co za dużo, to nie zdrowo. Nie chcę, żeby niedługo większość postów ukazywało się w miodzio, i to na forum o roswell.

Topic ten założyłem nie po to, aby krytykować Miodziom, tylko aby zastanowić się, dlaczego doszło do takich dysproporcji i co można w tym kierunku robić. Jakieś propozycje ulepszeń, nowych topiców... Sam nie wiem, ale dlatego właśnie jest ten temat. Niestety widzę, że zamienił się on w rozstrzyganie wyższości jednych userów nad drugimi. Nie tędy droga...

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Thu Dec 18, 2003 10:18 pm

A ktoredy droga Luki ? samo istnienie Miodzio napewno nie przyczynilo sie do zmniejszenia postow o Roswell, skoro ludzie jakos nie kwapia sie do dalszych "oklepanych" komentarzy to mysle ze trzeba sie z tym pogodzic, popatrz prosze wlasnie na taka komnate i jej nieslychanie duza frekwencje
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Dec 19, 2003 4:49 am

W takim razie, skoro nie gada się o wspólnym zainteresowaniu, to prawdopodobnie równie dobrze rozmawiałoby ci się tutaj jak na każdym innym forum. Chyba że swiadomość, że inni interesują się tym samym coś daje. Jedyna różnica, że tu już się wszyscy znają.
to nie tak. my mamy wspolne skojarzenia. jak mowie "swiateczna faszystka", to kazdy natychmiast wie o co mi chodzi... a jak to samo powiem na dowolnym innym forum, to zostane, w demokratycznym glosowaniu, uznany za idiote...
Takie tematy są faktycznie oklepane i się nie dziwię, że nikt ich nie chce komentować. Ale na pewno istnieje wiele innych tematów, na które można by ciekawie podyskutować.
moze i tak... jak jakis wymyslisz, to nie zapomnij sie tym z nami podzielic...
Bo jeszcze dojdzie do tego, że będą dwa odrębne fora ...
taki podzial juz chyba troche istnieje.. natomiast nie sadze, zeby grozilo nam cokolwiek wiecej. sa w koncu tacy, ktorzy interesuja sie nie tylko jedna opcja - chocby Hotori...

co do koncowki Twojego postu, to Maxel Ci juz odpowiedzial.. ja sie pod tym podpisuje... KOMNATA!! chyba nie tego chcemy...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Fri Dec 19, 2003 12:00 pm

tylko nie Komnata :!:

trzeba wziąć pod uwagę to że serial się skończył, miał tyle odcinków ile miał, i w związku z tym tyle tematów na forum ile jest, trudno jest wymyśleć coś nowego, każdy tam się już wypowiedział więc można liczyć tylko na nowych userów którzy do nas dołączą i będą chcieli sie wypowiadać w tych tematach aby zaprezentować swoje zdanie, odczucia itd. my którzy już to zrobiliśmy przecież ni e będziemy w nieskończoność pisać o tym samym, po pierwsze bez sensu a po drugie komu by się chciało,
czyli miodzio jest dla starych bywalców
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Fri Dec 19, 2003 1:11 pm

czyli miodzio jest dla starych bywalców
Mi się wydaje, że jest zupełnie odwrotnie. Prosty przykład: Lyss (zarejestrowana 9 grudnia). Ogromna większość jej postów to właśnie miodzio (jeśli nie wszystkie). Natomiast duża część ze starszych userów siedzi tylko w tematach roswelliańskich (Ela, Leo, Hotaru itp.) albo tylko w miodzio, albo jeszcze tu i tu. Reguły tutaj raczej nie ma.
natomiast nie sadze, zeby grozilo nam cokolwiek wiecej.
Grozi nam to, że jedna i druga strona zacznie być coraz bardzie odrębna. A podziały na forum (czy w ogóle w społeczności roswelliańskiej) nie są tym, czego potrzebujemy.
KOMNATA!! chyba nie tego chcemy...
Nie. Ale forum Polsatu też nie jest tym, czego chcemy (starsi starzem wiedzą o czym mówię). Najlepiej znaleźć równowagę (która była jeszcze jakieś 2-3 miesiące temu).
samo istnienie Miodzio napewno nie przyczynilo sie do zmniejszenia postow o Roswell
Nigdy tego nie powiedziałem. Ale tak wysoki odsetek świadczy o czymś - forum się po prostu wypala. Boję sie, że gdy Roswell wróci znów na ekran TV, tutaj już nie będzie nikogo, z kim będzie można spokojnie pogadać na tematy związane z Roswell. Zrobi się z nas drugie forum polsatowskie.

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Dec 19, 2003 1:41 pm

...podziały na forum (czy w ogóle w społeczności roswelliańskiej) nie są tym, czego potrzebujemy.
Jak najbardziej. Czasami jednak ktoś wyciągnie broń cięższego kalibru.
KOMNATA!! chyba nie tego chcemy...
Coś niecoś należałoby tutaj wyjaśnić. Komnata przestała byc odwiedzana nie dlatego, że serial się skończył czy dlatego, że skończyły się tematy. Kłopoty techniczne, długotrwały brak polskiego forum dla roswellmniaków zaowocował stworzeniem tego. I ludzie przenieśli się z komnaty tutaj. To uzytkownicy są powodem, nie brak tematów...
trudno jest wymyśleć coś nowego
Oczywiście, że trudno. Szczególnie, że większość tematów szła "na bieżąco".
W takim razie likwidujemy forum
Spróbuj tylko, a posmakujesz zemsty blondynki :twisted: ... Dobrze wiesz, że teraz roswell.xcom jest niejako monopolistą (rozmawialiśmy o tym...), w końcu dzięki Forum i komentarzom nasz mały roswellowski światek wciąź się kręci.
swiadomość, że inni interesują się tym samym coś daje
Ludzie! To w końcu Roswell sprawiło, że sie znamy, że istnieje to Forum!
piter wrote:jestes tak wartosciowa postacia (w przeciwienstwie do niektorych), ze bana raczej sie nie musisz obawiac...
No wiesz, z twoich ust nie spodziewałam się komplementów :wink: . A bana dostają tylko osoby, które notorycznie łamią regulamin.
Nie uważam się za osobę bardziej wartościową od innych; był czas, że czułam się po prostu mniej niż śmieciem. Dlatego staram się unikać wszelkiego generalizowania kto jest lepszy a kto gorszy, a jeśli odniosłeś takie wrażenie z mojej wypowiedzi - to przepraszam. Najwyraźniej nadajemy na innych falach.
piter wrote: no wiec przyjmij do wiadomosci, ze Ty rowniez potrafisz wkurzyc...
Wiem, nie musisz mi o tym przypominać. Zastanawia mnie tylko jakiej odpowiedzi oczekiwałeś po takim poście na forum o Roswell!
gadanie o Roswell jest nudne.. - nie od tego jest to forum - ono tylko skupia ludzi o podobnych zainteresowaniach.. a co ci ludzie dalej robia, to juz ich sprawa..
Image

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Fri Dec 19, 2003 2:56 pm

ludzie tak po pierwsze zastanowcie sie co wogole mowicie ! likwidowac to forum??? chore napraawde
po za tym mimo ze to forum jest o Roswell! to dzieki temu serialowi sie zjenoczylismy ( ktos juz to powiedzial) i powiem tak gdyby byly same tematy o roswell to tak czy siak w nich nie byloby mowione tylko o roswell bylo by tylko zbaczaniee z tematu a tego chyba nie chcecie.
po drugie: dobrze ze jest taki dzial miodzio w nim mozemy sie lepiej poznac i przynajmiej troche posmiac.
po trzecie: w dzialach o roswell rowniez rozmawiamy tyle ze roswell jak narazie sie skonczylo i wszystkie tematy zostaly wyczerpane.
po czwarte: zabraniam likwidowania tego forum :D

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Fri Dec 19, 2003 3:29 pm

więc trzeba wprowadzić taką zasadę dla nowych userów, że dopiero po osiągnięciu danej liczby mądrych i wartościowych postów na forum serialu Roswell (czyt. w temacie) mogliby zacząć udzielać się w Miodzio :D :wink:

wcześniej wstęp surowo wzbroniony :wink:
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Dec 19, 2003 4:00 pm

Ciekawa dyskusja się tutaj pojawiła...
piter wrote:i nie krepuj sie z nadwyrezaniem regulaminu... jestes tak wartosciowa postacia (w przeciwienstwie do niektorych), ze bana raczej sie nie musisz obawiac...
Hotaru wrote:A bana dostają tylko osoby, które notorycznie łamią regulamin.
Jak do tej pory bana nie otrzymał nawet Kwiat_W, który kiedyś poprosił, żeby był pierwszą zabanowaną osobą na forum (i spełnię tę prośbę, jeżeli będzie do tego sposobność :twisted: )
piter wrote:dlatego uwazam, ze jedyna wartoscia takich dyskusji jest przyjemnosc jaka plynie z ich prowadzenia (czyli DOKLADNIE TO SAMO CO W MIODZIO, tylko na mniejsza skale)
Skąd wiesz, czy kiedyś nie przeczyta tego (a może już przeczytała) osoba, dla której okaże się ta dyskusja punktem zwrotnym w życiu?
piter wrote:{o} storzyl Veritas, jako swoista przeciwwage dla Miodzio
:shock: :?: :?: Nie wiedziałem o tym... :roll:
Hotaru wrote:Doprawdy? Biedactwo z ciebie, rozumiem, że narzekasz w takim razie na brak strawy umysłowej??
Proszę tak nie pisać.
do jasnej cholery! nie umiesz czytac?? napisalem wyraznie, ze to MNIE nie interesuje tworczosc. nic mnie nie obchodza fanficki Twoje, Emilyluvsroswell i innych. ale przeciez nigdy nie powiedzialem zlego slowa na Wasze zainteresowania. wiec idz sie poplacz do mamusi, albo czytaj uwanie i odpowiadaj na to ci sie pisze, a nie na to jak bardzo kogos nie lubisz
A tak tym bardziej.
piter wrote:4. moim zdaniem jest to praktycznie jedyny godny uwagi dzial... (...) - tworczosc mnie nie interesuje
Wielki Generalizatorze :twisted: - to, że ciebie Twórczość nie interesuje, nie znaczy, że jest to dział niegodny uwagi. Ogólnikowego wydźwięku nie znienia nawet wyrażenie "moim zdaniem", gdyż "być (nie)godnym uwagi" jest sformułowaniem generalizującym, w założeniu obiektywnym - nie subiektywnym. Tak więc jeżeli wymagasz od kogoś czytania ze zrozumieniem, to najpierw pisz tak, aby tekst wyrażał to, co myślisz, a nie coś innego - wtedy unikniemy nieporozumień.

Co za dużo to niezdrowo. Nie łudźcie się - gdybym dał wam pełną swobodę, zrobiłoby się coś podobnego do forum polsatu.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Dec 19, 2003 11:10 pm

nie no coś na kształt polsatu forum to byśmy nie chcieli,

moim zdaniem każdy ma trochę racji, ja osobiście uważam że każdy dział ma coś w sobie i widocznie skoro taka jest frekfencja a nie inna to coś znaczy, jeśli jedni wolą Miodzio od Twórczosci, to w sumie nie ma w tym nic złego przecież nie każdy się interesuje poezją czy opowiadaniami, jak ktoś już wcześniej pisał to jest wyjście, by posty w stylu Miodzio nie rozprzestrzeniały się po całym forum tylko są skupione w jednym temacie, gdzie {o} może je śmiało kontrolować.....


Poza tym serial się skończył i na to nie ma siły by ciągle rozmawiać o tym samym choćby nie wiem jak bardzo nas serial zauroczył, bo zauważyła, że na forum jak w zyciu, rozmawia się o wszystkim.


Ja myślę, że nie ma się co obawiać Miodzio, bo to dział jak każdy inny (nie mam tu na myśli konkretnej treści tylko dział jako miejsce na posty) - wchodzi się tam przecież na zasadzie świadomego wyboru, a skoro forumowicze tak często wybierają ten dział to już inna bajka, ważne, że pozostałe róznież są odwiedzane, bo problem by był moim zdaniem gdyby pozostałe tematy nie byłyby odwiedzane...... A w Twórczości przecież co rusz pojawiają się bardzo ciekawe posty:)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Fri Dec 19, 2003 11:44 pm

Po pierwsze długo szukałam tego tematu, bo mi uciekł z jednego działu do rugiego. Po drugie ma rację {o}, że bardzo ciekawa wywiązała się dyskusja. Po trzecia ja natomiast podpisuję się obiema rękami pod słowami Maxel i _osóbki. Po czwarte: trzeba pamięatać, że to jest Internet, który dla większości jest po prostu rozrywką, sposobem odreagowania i niekoniecznie chcą ten czas poświęcić na kolejną dyskusję o tym samym, bo wiadomo już, że tematy Roswell są na wyczerpaniu i dopóki na forum nie pojawi się świeża krew to liczba tematów o Roswell nie zwiększy się. Po szóste: z Miodzia też można zrobić wartościowe forum. Okey, gada się tam o pierdołach (dla niektórych gadanie o fryzurze Maxa to pierdoła), ale czasami udaje nam się to robić w miarę inteligentnie i dowcipnie. Może więc nie usuwać całego forum, tylko usuwać tylko te tematy, które wg założycielów są naprawdę głupie, bo i takie się zdarzają.
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sat Dec 20, 2003 12:41 am

Ech, widzę, że mało kto wyczuł ironię w zdaniu "No to likwidujemy forum". Chciałem tylko tam zaznaczyć, że forum nadal jest od gadania od roswell - i prędzej zostanie ono zlikwidowane, niż nie będzie tu już postów o serialu. A aktualnie to nawet mi taka myśl do głowy nie przyszła. No i następnym razem postaram sie bardziej ujawniać moją ironię (bo jeszcze kto zawału dostanie...).

Lyss - proszę, przeczytaj moje wcześniejsze posty jeszcze raz, bo wygląda na to, że zupełnie mnie nie zrozumiałaś.

Sysiu - genialny pomysł. Zaraz go razem z {o} wprowadzimy w życie :)
{o} wrote:Jak do tej pory bana nie otrzymał nawet Kwiat_W, który kiedyś poprosił, żeby był pierwszą zabanowaną osobą na forum
Ech, {o}, wyjawiłeś nasz największy sekret. Dotychczas każdy był grzeczny, bo myślał że ba(na)ny rozdajesz na prawo i lewo. A teraz to zobaczysz, co sie zacznie dziać :!:
ciekawska_osoba wrote:ważne, że pozostałe róznież są odwiedzane, bo problem by był moim zdaniem gdyby pozostałe tematy nie byłyby odwiedzane......
Tak, ale zauważ, że mimo wszystko postów w miodzio jest statystycznie coraz więcej, a w innych działach coraz mniej. Miejmy tylko nadzieję, że ta tendencja spadkowa utrzyma się tylko do pewnego momentu (i to nie do takiego, kiedy proporcja będzie 100:1 dla miodzio).

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sat Dec 20, 2003 8:33 am

luki wrote:Ech, {o}, wyjawiłeś nasz największy sekret. Dotychczas każdy był grzeczny, bo myślał że ba(na)ny rozdajesz na prawo i lewo. A teraz to zobaczysz, co sie zacznie dziać :!:
Zaklinam wasz wszystkich - niech się nie dzieje, bo zabaczycie :!: :lol:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests