Gdzie są niektórzy admini ?

Tematy, które z różnych powodów nie powinny być kontynuowane...
Forum rules
W tym dziale nic się nie dzieje. To, co czytasz, jest nieaktualne...
Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Gdzie są niektórzy admini ?

Post by Hotori » Sat Dec 06, 2003 10:45 pm

Od dłuższego czasu zastanawiam się , gdzie podziali się niektórzy administratorzy tego forum- Agusi-chan czy choćby nephit ! Przecież oni mają pewne obowiązki, ale że ich nie ma (jak wynika z moich obserwacji) to nie może się już wyświetlać, że zajmują się określonym działem ! To wprowadza w błąd, a poza tym ...nasuwa mi sie pytanie : czy ktoś w takim razie przejął ich zadania ?
Uważam, że tak być nie powinno (chyba że dana osoba nie ma dość dodatkowej pracy) i trzeba znalezć kogoś nowego na miejsce nieobecnych, przynajmniej na jakiś czas...

P.S. Oczywiście nie sugeruję siebie, bo mam zbyt mało czasu. 8)
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Dec 06, 2003 11:04 pm

biedna Hotori... nie ludz sie..
nie zobaczymy juz tu nephita, ani prawdopodobnie Agusi...:roll:
a prawda jest taka, ze moderatorzy i taknic nie robili...
wiec co za roznica...

ps: zeby oddac sprawiedliwosc: czasami widuje jakies tematy zamkniete przez ciekawska_osobke... ale powiedz mi czy jakis inny mod zrobil cokolwiek..? :?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Dec 06, 2003 11:16 pm

no nie wiem, ale właśnie dlatego tę kwestię poruszam...
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Re: Gdzie są niektórzy admini ?

Post by Liz_Parker » Sun Dec 07, 2003 12:16 am

Hotori wrote:czy ktoś w takim razie przejął ich zadania ?
Ja myślę, że {o} panuje nad wszystkim i wszystkimi. :D
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sun Dec 07, 2003 1:06 am

Osobiście uważam, że lepiej by było aby "cenzurę" na forum przejeli sami moderatorzy. Głównie dlatego, że {o} jest, co by nie mówić, dosyć kontrowersyjny (choć ostatnio coraz mniej słychać krzyków osób, którym skasowano posty...)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Dec 07, 2003 2:08 am

1. to jest nierealne, zeby moderatorzy zajeli sie moderatorstwem, bo wtedy automatycznie staja sie outsiderami, a tego nikt nie chce.. "myslalem, ze jestes moim kumplem!! dlaczego skasowales mi posta!!" - wiem - brzmi nonsensownie, ale jest podswiadoma obawa przed takim obrotem sprawy

2. lepiej jak jedna osoba moderuje cale forum, bo wtedy nie ma przynajmniej kwestii "a u Zdziska to takie posty przechodza bez problemu!!"

3. moim zdaniem {o} calkiem niezle sobie radzi i nie jest bardzo kontrowersyjny... o ile czlowiek nie przywiazuje sie specjalnie do tego co napisal... :roll:

4. nikomu sie nie chce dbac o porzadek, a {o} ma motywacje - to on bedzie musial wgrywac backupy jak cos padnie... :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Dec 07, 2003 10:39 am

Tak, tylko {o] powinien sie tym wszystkim zając, bo inaczej powstanie Wieeelki bałagan. Z tego co wiem Agusia przepraszała, i uprzedziła że może jej nie być długo na forum.
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sun Dec 07, 2003 12:40 pm

2. lepiej jak jedna osoba moderuje cale forum, bo wtedy nie ma przynajmniej kwestii "a u Zdziska to takie posty przechodza bez problemu!!"
nie mogę :lol:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Dec 07, 2003 4:42 pm

A tak się ostatnio zastanawiałem, czy założyć pewien temat, czy nie... A tu widzę, że pojawił się podobny :) A właściwie - jego kawałek.

Może ktoś zauważył, a może nie - wczoraj rozpocząłe na Forum świąteczne porządki. Kilka tematów miało już "cięcia" i następne czekają w kolejce. Porządi obejmą także 'sprzątnięcie' moderatorów-widma. Wkrótce więc zaczę nowy nabór na niektóre posady.
piter wrote:a prawda jest taka, ze moderatorzy i taknic nie robili...
Prawda, prawda. Wszyscy moderatorzy wkrótce także zostaną zaangażowani w porządki. Nadchodzi armia Gwiazdkowych Faszystek :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol:
luki wrote:Głównie dlatego, że {o} jest, co by nie mówić, dosyć kontrowersyjny (choć ostatnio coraz mniej słychać krzyków osób, którym skasowano posty...)
Moja kontrowersyjność nie ma nic do moderacji. W tej drugiej kwestii - jestem zwyczajnie wymagający. I to też nie tak bardzo - wymagam, żeby nie robić z forum czata, żeby wypowiedzi zawierały jakąś treść, żeby były na temat... Gdyby tu był sdms - on by dopiero wam pokazał, co to znaczy wymagać :twisted:
Krzyki osób - to normalne, jeżeli osoba jest krzykliwa...
piter wrote:lepiej jak jedna osoba moderuje cale forum
Jest tylko jedno ale: ta osoba niekoniecznie musi mieć na to czas. Właśne dlatego zatrudniłem moderatorów. Ja nie mam czasu, moderatorzy nic nie robią - dlatego jest dużo tematów, które wymagają porządków...
piter wrote:on bedzie musial wgrywac backupy jak cos padnie
Z backupem sprawa ma się znacznie gorzej niż myślisz... Forum jest tak duże, że skrypt, który tworzy backup nie jest w stanie wykonać się w czasie dopuszczalnym przez serwer. Muszę napisać własny - taki, który będzie robił kopię "po trochu".
Tak, tylko {o} powinien sie tym wszystkim zając, bo inaczej powstanie Wieeelki bałagan.
Nie będzie bałaganu - trzeba tylko, żeby moderatorzy tworzyli zwartą grupę, kierującą się jednakowymi zasadami.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sun Dec 07, 2003 5:08 pm

Moja kontrowersyjność nie ma nic do moderacji. W tej drugiej kwestii - jestem zwyczajnie wymagający. I to też nie tak bardzo - wymagam, żeby nie robić z forum czata, żeby wypowiedzi zawierały jakąś treść, żeby były na temat... Gdyby tu był sdms - on by dopiero wam pokazał, co to znaczy wymagać
Chodziło mi o to, że jesteś kontrowersyjny dla pewnej części osób, których posty niemiłosiernie kosisz :) Im po prostu nie podoba sie to co robisz. Mi jednak jak najbardziej (a nawet uważam że czasami jesteś zbyt łagodny).

BTW: Właśnie przed chwilą byłem świadkiem, jak w wyczyściłeś całe jedno podforum :)

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Dec 07, 2003 5:28 pm

Ja też uważam, że czasem jestem zbyt łagodny... Tak jak mówiłem - gdyby tu był sdms :twisted: ...

Całe forum! Tak - to właśnie lubię :mrgreen:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sun Dec 07, 2003 6:23 pm

jak to ?! :shock:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Dec 07, 2003 8:34 pm

Ja też nie rozumiem :roll:
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Dec 07, 2003 8:52 pm

To jest jedna z tych rzeczy, których rozumieć nie musicie :P
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sun Dec 07, 2003 10:31 pm

Sdms to by były wtedy dopiero trzystki ... :lol: :? 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sun Dec 07, 2003 11:41 pm

Właśnie objawiła nam się mroczna strona {o}...

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Dec 09, 2003 10:21 am

Po pierwsze Piter dzięki, że chociaż ty zauważyłeś, że coś tu robię ( a raczej staram się;PP) Poza tym moja mała aktywnośc wynika z tego, że bardzo dobrze się zachowują forumowicze :mrgreen: :P

Po drugie ja również nie uważam, że {o} jest kontrowersyjny, ot ma swoje poglądy i tyle. ;)

Co do angażowania przez {o} reszty modów to jestem jak najbardziej za, bo tak szczerze mówiąc to ja czasami naprawdę nie wiem co wywalać a co nie i taka jest prawda. Bo np to co ja mogę uznać by zostało admini uznają, że trzeba wywalić, a to co by u mnie nie przeszło - u {o} np przechodzi. :?
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Dec 09, 2003 12:51 pm

Wraz z moderką dostaje się pewną władzę. Że "u innego to przechodzi" - a co mnie to? U mnie nie przechodzi i tyle.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Wed Sep 01, 2004 7:04 pm

Morze troche pozno ale i ja wrzuce swoje 3 grosze.
{o} nie jest taki zly. Kidys jak mi cos skasowal to zaraz oburzony wyslalem mu PMa rzadajac wyjasnien i argumentujac, ze to sie nie nadawalo do ciecia (a przynajmniej nie bylo gorsze od innych pozostawionych postow), w rezultacie pozwolil na powtorna napisanie tej wiadomosci. Tak sie akurat zlozylo, ze zrobilem to jeszcze przed jego zgoda :cheesy: i dodalem cos jeszcze :cheesy: Fakt faktem jednak, ze jakos udalo sie nam porozumiec. Choc jak czytam jeszcze te jego PMy... to mnie krew zalewa :evil:

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Thu Sep 02, 2004 10:49 am

A moze {o} by stworzyl taki dzial tematow do skasowania? Tzn. tematy ktore by sie nienadawaly do danego dzialu wwalac wlasnie tam a nie usowac. Jak {o} sie boji tematycznej konkurencji - moglby stworzyc np taka grupe, w ktorej byli by chetni do odpowiadania na niechciane przez admina tematy. Natomiast co do kasowanych postow to tez mozna by cos wymyslec. Moze popsty typu 'ok' 'fajnie' itp. mozna by sobie darowac ale dluzsze, nad ktorymi ktos sie troche nameczyl mozna by ladowac do odpowiedniego tematu z dopiskiem z jakiego tematu dany post pochodzil.
Ja moglbym zostac na poczatku moderatorem tego dzialu :D (heh zartuje, wiem ze to glupie w takim dziale:P). To naprawde jest dobry pomysl - przemyslcie to sobie - wtedy to forum stanie sie naprawde tolerancyjne i zyska lepsza opinie. (oczywiscie nie mowie , ze to forum jest nietolernacyjne ale zawsze cos nowego,,).

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests