Klopoty z funkcjonowaniem forum

Tematy, które z różnych powodów nie powinny być kontynuowane...
Forum rules
W tym dziale nic się nie dzieje. To, co czytasz, jest nieaktualne...
liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sun Jan 18, 2004 12:45 am

Co z tym forum? I w ogóle, co z xcomem? Dzisiaj nie mogłam się tu dostać od 14 do 21... Ktoś mi to wyjaśni :?::?::?: :evil:

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Jan 18, 2004 1:24 am

Ostatnio to się często zdarza...

Spróbuję się dowiedzieć, z czego to wynika... Ale nie gwarantuję tego...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Jan 18, 2004 10:46 am

jezeli w nastepna sobote nie bedzie dzialac, to bede zmuszony zabic Zdzisia :evil:

to juz jest regula - sobota: dziala rano i poznym wieczorem...(albo w/g mojej rozpiski doby: nad ranem i po poludniu) 8) :evil:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Jan 18, 2004 9:36 pm

U mnie to samo. CZY DZISIAJ TYLKO MI NIE CHODZILO FORUM i XCOM?! Rano bylo Ok, ale potem.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sun Jan 18, 2004 9:51 pm

Maddie, nie tylko ci nie działało. Mi notorycznie nie działa, gdy mam czas, żeby posiedzieć czyli w weekend. Może jak to się znowu powtórzy, to urządzimy rzeźnię tajemnic III w siedzibie xcomu??
:twisted:
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Jan 25, 2004 7:42 am

No nareszcie. Co to było?! Co się dzieje z tym forum? Taka przerwa? Czekamy na wyjaśnienia :evil:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Mon Jan 26, 2004 3:27 pm

:evil::evil::evil: Dzisiaj dopiero mi włączyło forum... trzy dni nie działało... {o}, ja cię absolutnie nie poganiam, ale może trochę szybciej? Poza tym skreśl Ramzesowi pleciugę - ty wiesz jak to wygląda???

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Mon Jan 26, 2004 5:09 pm

{o} nawet nie wiesz jak cierpialam przez to ze przez cale 3 dni nie moglam tu wejść :( A mi mógłbys napisać coś tego typu "Kocham Jasona"??? Bardzo Cię prosze
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Mon Jan 26, 2004 8:54 pm

{o} widać ma ważniejsze rzeczy do roboty niż składanie wam wyjaśnień :) , więc zrobię to ja. Otóż wedle informacji otrzymanych od szefa xcomu, jesteśmy niestety świadkami przeciążenia procesora serwera (P3 660). Ostatnio większość serwisów xcomu przeniosło się na php i mysql, co wiąże sie z dużo większym niż wczesniej obciążeniem serwera. A że xcom nie jest korporacją, która ma pieniądze na najnowszy sprzęt, powstał problem. Razem ze Zdzisiem uzgodniliśmy jednak, że ruszy ogólnointernetowa zrzuta na nowe serce dla serwera. Ponadto większe wpłaty mają być honorowane kontami mailowymi w domenie @xcom.pl. Jak to się rozegra, zależy od szefa xcomu, ale my z naszej strony obiecujemy, że będziemy go jak najmocniej cisnąć.

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Fri Jan 30, 2004 10:04 pm

A wyjaśnisz mi jeszcze moze dlaczego działa mi forum a nie wchodzi http://www.roswell.xcom.pl?

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Mon Feb 16, 2004 9:03 am

Któregoś wieczoru na forum było 11 - 12 osób. Zdziwiłam się, że strona wskoczyła szybciutko i bezproblemowo i to było wspaniałe uczucie. Panowie, cokolwiek zrobiliście z serwerem - DZIAŁA!
Zawsze jak mam kłopoty z wejściem, to myślę, że to kwestia dobijających się do bram forum ludzi, ktorzy chcą jednocześnie wejść (a ja wśród nich :) ). Moze coś w tym jest, bo napis "najwięcej użytkowników - 21- było we wrześniu" coś prawdziwego musi mówić, :) ale miło jest, że teraz forum działa tak sprawnie (tfu tfu - zeby nie zapeszyć ;) ) DZIĘKUJĘ!
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Feb 16, 2004 3:44 pm

Zapeszyłaś :evil:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Feb 22, 2004 4:16 pm

ja mam ostatnio taki problem: chce sie zalogowac:
1. wpisuje log+pass
2. wyskakuje mi strona glowna forum. ja jestem nadal niezalogowany, ale w obecnych na forum widnieje moja piekna, zielona ksywka...
3. loguje sie jeszcze raz i wszystko jest ok, poza tym, ze wszystkie posty mam juz przeczytane, wiec opcja ".. od ostatniej wizyty" robi sie bezuzyteczna...

{o}, nie ma przypadkiem jakiegos latwego do instalacji skryptu, ktory by dodawal opcje "posty z ostatnich 24 godzin"..?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Feb 22, 2004 4:46 pm

Jeśli chodzi o logowanie, to najprawdopodobniej coś jest nie tak z plikiem cookie. skasuj go i zaloguj jeszcze raz - powinno pomóc.

Modyfikacja... Da się zrobić. Pomyślę kiedyś.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Feb 23, 2004 2:24 am

jak nie ma cookiesa, to jest git.. jak cookies jest to jest tak jak wczesniej napisalem...
zycie mnie nie rozpieszcza...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Sun Apr 18, 2004 3:45 pm

błędy poniżej, wstawił trzy wiadomości na raz i nie pozwala ich usunąć. Przepraszam ale to nie moja wina.
Last edited by Hypatia on Sun Apr 18, 2004 3:49 pm, edited 1 time in total.
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Sun Apr 18, 2004 3:46 pm

Ja mam trochę inny kłopot, w "Twórczości" zaczęły się krzaczki. Forum przestało pokazywać na ogólnym indeksie kto dodał ostatnią wiadomość i kiedy. W dodatku podczas dodawania jakiegokolwiek posta dostaję informacjię o jakimś błędzie debugowania gdzie wywala mi cały post w nawiasach, nie wiem o co w tym chodzi. W dodatku nie mogę zmienić tematu swoich postów, co jest poniekąd samo w sobie przeszkadzające, również wyskakuje błąd debugowania.

(właśnie chciałam dodać tego posta i dostałam następujący tekst:

Could not insert new word

DEBUG MODE

SQL Error : 1016 Can't open file: 'phpbb_search_wordlist.MYI'. (errno: 145)

INSERT IGNORE INTO phpbb_search_wordlist (word_text, word_common) VALUES ('błąd', 0), ('błędzie', 0), ('cały', 0), ('chodzi', 0), ('debugowania', 0), ('dodatku', 0), ('dodawania', 0), ('dodał', 0), ('dostaję', 0), ('forum', 0), ('indeksie', 0), ('informacjię', 0), ('inny', 0), ('jakiegokolwiek', 0), ('jakimś', 0), ('krzaczki', 0), ('kto', 0), ('kłopot', 0), ('mam', 0), ('mogę', 0), ('nawiasach', 0), ('ogólnym', 0), ('ostatnią', 0), ('pokazywać', 0), ('poniekąd', 0), ('post', 0), ('posta', 0), ('postów', 0), ('przestało', 0), ('przeszkadzające', 0), ('również', 0), ('samo', 0), ('swoich', 0), ('tematu', 0), ('trochę', 0), ('twórczości', 0), ('wiadomość', 0), ('wiem', 0), ('wyskakuje', 0), ('wywala', 0), ('zaczęły', 0), ('zmienić', 0)

Line : 232
File : /home/httpd/www.roswell.xcom.pl/forum/includes/functions_search.php)
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Sun Apr 18, 2004 3:46 pm

nie pokazuje ze wstawil posta, w dodatku nie pozwala wykasowac.... tutaj dzieje sie to samo
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Apr 18, 2004 4:29 pm

Ja też to mam. Wszędzie jest ten błąd.
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sun Apr 18, 2004 5:37 pm

Ja mam dokładnie taki sam problem jak Hypatia Maddie :( Wiecie może co z tym zrobić?? To chyba od dzisiaj jest bo wczoraj wszystko ładnie działało.
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests