Klopoty z funkcjonowaniem forum

Tematy, które z różnych powodów nie powinny być kontynuowane...
Forum rules
W tym dziale nic się nie dzieje. To, co czytasz, jest nieaktualne...
User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Apr 18, 2004 5:52 pm

Och....ulżyło mi, że nie tylko ja widzę takie cuda. Dodawałam dzisiaj kolejną część Uphill Battle, zobaczyłam te cudowne rzeczy a skutek był taki, że dwa razy dodałam to samo. I nawet nie można zmienić wcześniejszego postu (patrz ta sama Bitwa...). CO TO JEST TO DEBUGOWANIE?
Coś jest nie tak z forum, w dodatku dzisiaj pół godziny ładował mi stronę, choć normalnie robi to kilka sekund...
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Mon Apr 19, 2004 3:30 pm

Dołaczam sie do tej grupy - mam identyczny problem na "Twórczości" :? Myślałam, ze to z moim komputerem cos może być nie tak, bo już różne numery wywijał. Ale widze, ze jednak to nie to...

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Apr 19, 2004 5:16 pm

Wydaje mi się, że każdemu pokazuje się ten błąd, trzeba {o} albo Lukiego prosić o interwencję. W dodatku jak napiszę post, to nie dość że mi wyskakuje ów błąd, to jeszcze kiedy wchodzę zobaczyć, czy wszystko się ładnie zapisało, to serce mi podskakuje do gardła, kiedy widzę, że ostatnią wiadomość w danym temacie napisał ktoś tam inny. Na szczęście kiedy wchodze do tematu, mój post jest...Sorki, strasznie zamotałam, bo zdenerwowana jestem, ale mam nadzieję, że mniej więcej wiecie o co mi chodzi.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Aug 18, 2005 4:29 am

ja wiem, ze pytan o sygnaturki wszyscy juz maja dosc, ale mam to gdzies: zapytam i tak: dlaczego do ciezkiej *********** ***** [piip] ********* ******* ********** ****** [piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip] ******* [piiiiiiip] ***** [PIIIP!!] jak probuje napisac w sygnaturze cos wiecej niz jeden znak, to moje ukochane forum odmawia wspolpracy i wypisuje jakies brednie o tym, ze
"Twoja sygnatura nie spełnia wymagań!

Podany adres jest błędny: ""
Pod tym adresem nie ma obazka!
"

?

poza tym rownie glupie rzeczy wyskakuja jak chce wrzucic avatar z serwera.. wyglada to tak:
"Nie można było połączyć się z podanym przez Ciebie adresem"

niech ktos cos szybko z tym zrobi, bo sie moge poplakac :evil:
Last edited by piter on Fri Aug 19, 2005 11:44 pm, edited 1 time in total.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Aug 19, 2005 9:05 pm

A placzacy piter to dopiero bedzie zabawa :twisted:

No dobra ja mam problem z avatarem :roll: Nie zmienialam go a teraz w ogole nic nie widac a jak chcicalam dac znow ten sam to mi wyskoczylo takie cos:

Could not write avatar file to local storage. Please contact the board administrator with this message

DEBUG MODE

Line : 166
File : usercp_avatar.php

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Aug 19, 2005 11:46 pm

ha. nie zagrozilas niczym, wiec nadal nie masz avatara 8)

btw, sygnatura juz dziala, tylko pod tym jednym postem powyzej nadal sie nie wyswietla.. :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Aug 20, 2005 5:55 pm

Widzisz piter nie grozilam a avatarek znow mam 8)

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests