Odizolowanie fanfików

Tematy, które z różnych powodów nie powinny być kontynuowane...
Forum rules
W tym dziale nic się nie dzieje. To, co czytasz, jest nieaktualne...
Locked

Czy jesteś za odizlowanie fanfików?

tak
3
23%
nie
10
77%
 
Total votes: 13

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Odizolowanie fanfików

Post by inti » Tue Dec 07, 2004 3:55 pm

To mój 500 post więc musi być w miarę szczególny... :idea:
Dlatego może by tak odizolować ff? Chodzi o to, żeby sobie twórczość została ale wprowadzić tam zakaz pisania wszelkich fanfików a w zamian zrobić oddzielne foum - lecz niewidoczne dla tych którzy tego nie chcą, najlepiej zrobić jakiś odzielny link na stronce, można by tam wyłączyć licznik postów, żeby nie było nabijania itp. Oni by sobie tam pisali co chcieli a ja bym o tym nie wiedział i wszyscy byliby szczęśliwi - co wy na to?

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Dec 07, 2004 4:12 pm

Ktoś cię zmusza do przyglądania się licznikowi postów w Twórczości? :shock: A może wchodzisz tam, bo nie panujesz nad rękami? :shock:

Pomysł głupi, bezsensowny, niedorzeczny, niewygodny w implementacji, niewygodny dla zainteresowanych i tylko jeszcze bardziej pustoszący inne działy. Komu się będzie chciało wejść na inne fora, jeśli będą odizolowane, skoro nawet jak są na wyciągnięcie ręki - nie bardzo się chce?

Jak ci się nie podoba wielke forum Twórczość i nawet na nie patrzeć nie chcesz, to się przeprowadź na Komnatę - tam nie ma wielkiego forum Twórczość, tylko malutkie forko Twórczość fanów. A reszta jest taka sama, jak tutaj...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Tue Dec 07, 2004 4:56 pm

Na komnacie tylko SDMS pisze a reszta to jakies fanatyczne dziewuchy typu 'Lizzy_kocham_serial..' itp.
Pomysł jest dobry tylko trzeba go przemyśleć. Jeżeli phpbb ma jakies problemy z takim przerobieniem to można by ewentualnie nowe forum dla nich utworzyć. Najlepiej by było jakby zrobić jakies forum ukryte albo tak pokąbinowąć aby były 2 linki na stronie i w jednym oprócz tych wszystkich tematów, które są była by dodatkowo twórczość (albo nowe forum fanfiki) a na drugim poprostu nie byłoby tego widać. Tak, że forum by nic nie straciło. Ostatecznie można tak jak pisałem na poczatku dla ff założyć odzielne forum.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Dec 07, 2004 7:57 pm

dziwna sprawa, ale zgadzam sie z {o}... :shock: (nie zebym byl za fanfikami, ale wywalenie ich stad oprozni Forum w 100%...)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Tue Dec 07, 2004 8:08 pm

Napewno nie w 100% może w 98%...
Prwdopodobnie tak bybyło jakby zastosowac pierwsza opcje czyli stworzenie nowego forum, ale jest cos takiego jak fora ukryte no nie? Czy tak niemożna by zrobić?

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Dec 07, 2004 8:14 pm

mnie tam na miejscu {o}, nie chcialoby sie tego robic... poza tym naprawde nie widze sensu... co ci one przeszkadzaja..? jak widzisz kretyna na ulicy to tez podchodzisz i mowisz, zeby sie wyniosl bo jego obecnosc razi Twoj dobry smak..?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Dec 07, 2004 10:10 pm

Mnie tam odpowiada tak jak jest. Niech zostanie.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Tue Dec 07, 2004 10:48 pm

Mnie tam nie odpowiada ale skoro tak piszecie to nie będę dłużej nalegał bo widze, że nic w tym temacie dobrego nie wskrzesze (zwłaszcza dla siebie;]). Tak więc zamykam ten jakże niespełniony temat. Ehh zapominiałem, ze nie moge go zamknąć..
może tak da mi ktoś modka do spraw org?

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Wed Dec 08, 2004 10:37 pm

A może zgodzicie się na odizolowanie poprostu fanfików od twórczości?
Juz nie na jakieś nowe czy ukryte forum lecz poprostu, zeby stworzyć nowy dział Fanfiki. Bo nie okłamujmy się, ff kompletnie włąściwie w 99.99999999% opanowały twórczość. Przez to ja nawet nie mam najmniejszych chęci tam zaglądać a kto wie może ktoś coś ciekawego stworzy i tam powiadomi a ja o tym się nigdy nie dowiem - bo już nie mam sił w oczach szukac czegoś innego niż ff w śród tych setek tytułów typu 'tlumaczenie: jakies fusy by ktostam' itp ......................

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Wed Dec 08, 2004 11:25 pm

Myślę, że zmiany, jakie się szykują - uszczęśliwią cię... Ale najpierw przerażą :twisted:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Tue Dec 14, 2004 4:57 pm

Czyli jak będzie jakies nowe forum? Nowe zasady? Będą jakieś nowe działy>?.. no wyjaw {o} choc rąbek tej tajemnicy ...

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests