Witamy na nowym Forum

Tematy, które z różnych powodów nie powinny być kontynuowane...
Forum rules
W tym dziale nic się nie dzieje. To, co czytasz, jest nieaktualne...

Czy podoba Ci się pomysł założenia nowego forum?

To wspaniale - wreszcie wszystko będzie działać!
8
30%
Fajnie - ale szkoda, że na nowym nie będzie postów ze starego.
14
52%
Po co robić nowe? Przecież stare jakoś się trzyma.
0
No votes
To nie w porządku wobec OLkI.
5
19%
 
Total votes: 27

User avatar
martin.t
Gość
Posts: 33
Joined: Mon Jul 14, 2003 9:39 am
Location: Bydgoszcz/Gdańsk

Post by martin.t » Thu Jul 24, 2003 11:14 am

Cześć Wam !!
Może nie powinienem się wtrącać jako że jestem jak to się wyrażę <new> !! :wink: Od jakiegś czasu przyglądam się wypowiedziom na forum Lukiego i Olki...
Dochodzę do wniosku, że każde chce stworzyć (bądź utrzymać-do wyboru !) odpowiedni klimat. Szanuję ich za pracę którą musieli włożyć w utworzenie i utrzymanie forum.... ale.... czy wszyscy nie zapominacie troszeczkę o jednej rzeczy - a mianowicie: każdy ma wolną wolę !!! Nikt nikogo nie zmusza do tego by korzystał z 1 forum cz z 2 !! Wolna wola... Ja osobiście korzystam w miarę możliwości z obydwóch i nie mam żadnych z tym problemów !! CHCĘ więc korzystam...
Pozdrawiam Was WSZYSTKICH bardzo serdecznie i życzę jak najmniej padów serwera, hackerów i innych plag ... :lol: 8)
3majcie się ciepło jak na wakacje przystało !!

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Sat Aug 09, 2003 11:04 pm

Ja też jestem tu nowa w sensie pierwszy raz na tym dziale , ale lubie to forum
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Thu Aug 14, 2003 11:00 pm

Ja uważam że to forum to świetny pomysł dopiero zaczynam ale się rozkręcam :)

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Fri Aug 15, 2003 8:00 pm

Ja tez , ale niestety wyjezdrzam i mni nie bedzie do 28 papa
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Aug 15, 2003 10:18 pm

Ja bym wolal zeby bylo jedno forum, ale niestety tak juz jest, ze nowemu na forum ktore istnieje juz od dawna trudno sie wkrecic (mowie ogolnie a nie o komnacie). Niedawno na pewnym forum, nie zwiazanym z Roswell, zabralem glos w pewnej dyskuji, ktora toczyla sie juz od tygodnia i w zasadzie wszyscy tam sobie tylko przytakiwali. Ja mialem inne zdanie i je wyrazilem (zrobilem to bardzo kulturalnie, nawet bez swych standardowych zarcikow). Zostalem bardzo niemile przyjety. Smiano sie ze mnie i szydzono. Wtedy do dyskusji wlaczyla sie jeszcze jedna osoba- staly bywlec, z niezwykle duzo iloscia postow. Powiedzial, ze sie ze mna zgadza i rozwina swoja wypowiedz. Nikt go nie krytykowal, nikt sie nie sprzeczal. Nastepnego dnia wszyscy mu mowili, ze mial racje, ze otworzyl im oczy itp. Nikt nawet mnie nie przeprosil za to, ze wczesniej, gdy ja mowilem to samo zostalem wysmiany.

Ok. Nie do konca na temat to bylo, ale wlasnie z takich powodow wolalbym byc tu a nie na Komnacie. Tu wszystkie dyskusje tocza sie od poczatku, nikt nie powie mi, ze juz o tym rozmawiano i tylko sie po kims powtarzam. Ja bym najchetniej ujzal cos w rodzaju odrodzenia Komnaty. Przedluzono by tradycje, powstalo by nowe forum pod starym szyldem, a stara komnata staklaby sie "czytelnia". W ten spoob nikt by sie tam nie czul obco. Wiem, ze pomysl jet juz bezsensu bo w rezultacie bylyby 3 fora, to, Komnata stara i Komnata nowa. Koniec
Image

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Sat Aug 16, 2003 4:45 pm

Kwiat tyś wywod puścił <brawo>
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Jan 03, 2004 7:34 pm

WOoWOOOoooo - nie miałem pojęcia że aż takie to spory były :roll:
Ja znałem obydwie strony a żyłem w nieświadomości istanienia forum..
Hmm cos kiedys mi Sdms wspominał wiem że starał sie bardzo żeby tamto forum jakos zaistniało i nawet postwił serwer specjalnie u siebie w domu..
Ale ja nie miałem pojęcia czym wogóle jest forum :cry: i kompletnie się tym nie przejełem... Ale co ja bym mógł zrobic... nie umiem doprowadzac do kompromisów - na nic moja gadka

Dobra teraz do rzeczy : fajnie że wogóle jest to forum bo tamto chyba sie popsuło ( nie wiem czemu ale nie da sie pisac postów - wyskakuja jakies errory ) pozatym tu wkońcu moge wyraźić swoje opinie i zdania, z których zawsze byłem wjakims stopniu po cichu (bez mej wiedzy - nie wiem spisokowali zawsze ) odpychany i wysmiewany. A co najlepsze nikt mnie tu za nie nie tepi. pozatym lubie być pytany i lubie zadawac pytania. bardzo nie lubie kiedy mój temat albo post kończy się porazką - jeden już sie tak zakończył - {o} wie który...

Na zakończenie chciałem dodać, że tak wogóle to zaczołem się tu udzielać z przypadku - miałem tylko zamieścic pewną wiadomośc - a tak sie tu zasiedziałem ze az mi sie spodobało - a to wszystko prze takiego jednego... co mąci wam w głowach i czyni cuda... :mrgreen:

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests