Witamy na nowym Forum

Tematy, które z różnych powodów nie powinny być kontynuowane...
Forum rules
W tym dziale nic się nie dzieje. To, co czytasz, jest nieaktualne...

Czy podoba Ci się pomysł założenia nowego forum?

To wspaniale - wreszcie wszystko będzie działać!
8
30%
Fajnie - ale szkoda, że na nowym nie będzie postów ze starego.
14
52%
Po co robić nowe? Przecież stare jakoś się trzyma.
0
No votes
To nie w porządku wobec OLkI.
5
19%
 
Total votes: 27

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jul 14, 2003 12:40 pm

Mam wrażenie, że na Komnacie chętnie by wykasowali to forum. Zresztą ja im się nie dziwię, ale... Zgadzam się z Pedrosem, na Komnacie byli już stali użytkownicy, wszyscy się znali... i cały czas mam niejakie wrażenie, że tam jestem tylko "przyklejona". A tutaj... no cóż... Za późno się wkręciłam :(
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Mon Jul 14, 2003 2:17 pm

Mam podobne wrażenie. Tu jesteśmy jakby od początku, poznajemy się... a tam jakoś nowi nie są chyba zbytnio przyjmowani. Weterani mają już kółko wzajemnej adoracji :D
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Mon Jul 14, 2003 2:18 pm

Oczywiście nie chcę żebyście mnie źle zrozumieli broń boże Lubię tych weteranów tylko jakoś nie wiem czy oni akceptuja nas
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Jul 15, 2003 6:00 pm

No owszem. A szkoda, bo są tam fajne osoby, tylko że wyłazi czasmi taka niechęć... Ktoś w grze to czy to zadał pytanie, czy forum komnaty czy xcomu. Aż mmnie niesmak wziął... Tam są wszyscy ze sobą zżyci i trudno się dostać. Tutaj co innego...
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Jul 15, 2003 9:24 pm

Ja tak bardzo nie chciałabym by był podział na TAMTO forum i TO forum, jestem pewna, że ci weterani równie miło przyjmują wszystkie nowe osoby bo nowa osoba to nowe spojrzenie na różne sparwy, kolejna osoba do dyskusji, świeży powiew, przynajmniej ja to tak odczuwam.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Jul 15, 2003 9:35 pm

Mnie przywitano bardzo ciepło. :D
Nie zauważyłem podziału na "starych" i "intruzów", chociaż raz na forum Smallville (co ja tam robiłem :?: :?: ) spotkałem się z wypowiedzią, że tak właśnie jest:
i za to lubie wasze forum tu wszyscy ze soba normalnie gadaja a tam odpowiada sie na posty tych ktorych sie zna!
Jednak wydaje mi się, że to przesada - ten post, który ta osoba wysłała i nie doczekała się zbyt licznych odpowiedzi to taki niezbyt porywający był.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Jul 15, 2003 9:41 pm

Nie wiem, możliwe. Ale mimo wszystko nie bardzo się tam czuję... Mówię o Komnacie, nie Smallville :P Fajnie się czyta te wszystkie wypowiedzi, można popisać, ale... Nie wiem, mam wewnętrzne opory... Każde Forum jest swego rodzaju skarbnicą...
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Tue Jul 15, 2003 9:47 pm

Nan widzę (a raczej czytam) to samo co ja czuję. Piszę tam posty i z ogromną przyjemnością czytam niewątpliwe perełki pisane przez niektórych ale też nie barzdo się tam czuję. mam wrażenie jakby oni te nowe osoby odbierali tak bardzo ogólnie. Nie wiem czy wiecie o co mi chosii czyli jak zwykle wiadomo kto to pisał :?
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Jul 15, 2003 9:55 pm

Zulugula, przeciwnie, tzn. wiem, o co ci chodzi, mnie dosłownie o to samo :)
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Jul 15, 2003 11:39 pm

Mimo wszystko uczestniczenie w czymś od początku jest w pewien sposób ekscytujące. Tutaj naprawdę czuję się swojsko. Tego klimaciku nie da się z niczym porównać :wink:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Wed Jul 16, 2003 10:47 am

no dokładnie, i przynajmniej od początku wiesz co tu się dzieje. A jakbym miał teraz do tamtego forum dołączyć, wszyscy obcy ;) postów miliardy i przeczytaj to wszystko.... ;p

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Wed Jul 16, 2003 11:04 am

Jakie miliardy - przecieżto tylko około 6000 postów.
Niecałe 10 razy więcej niż tutaj w tej chwili.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

dewilde
Gość
Posts: 6
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:06 pm

....

Post by dewilde » Wed Jul 16, 2003 11:09 am

Dalej nie wiem po co to forum!!! "Ogólno Polskie Forum" dalej działa i to bardzo dobrze... A wy co robicie? Niszczycie miejsce w którym była wam zawsze tak dobrze....Piszecie że 2 forum nie ma sprawy... ale cała ekipa z komnaty jest już tutaj.. I wypiszecie o dwóch Forum jak na starym już nic nie piszecie!!! Nie mam do wa spytań!!! Zastanówcie się jeszcze raz!! Wasze Forum czy Forum xcom!! I dlaczego na górze strony pisze "Polskie forum serialu Roswell" mamy juz "Polskie forum serialu Roswell" To chyba powinno być forum XCOM i powinno pisac tak jak w logo!!!

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Wed Jul 16, 2003 12:52 pm

Wypraszam sobie. Ja i Nan dołączyłyśmy do komnaty stosukowo niedawno i ciągle tam zaglądamy szanownego {o} również niedawno tam widziałam :D
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jul 16, 2003 1:21 pm

Zulugula ma rację. Poza tym jakoś nie zauważyłam tego tabunu starych bywalców komnaty tutaj. Skąd ta napaść? Kto tutaj chce walczyć? My nie.
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Jul 16, 2003 2:22 pm

Jak dla mnie dawne forum wcale nie działało bardzo dobrze. Zresztą co to za napaść, na forum Roswell nie ma patentu. A jeśli cała ekipa z Komnaty jest tutaj (czego nie zauważyłem), to to chyba o czymś świadczy :P
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Wed Jul 16, 2003 5:12 pm

dewilde wrote:Dalej nie wiem po co to forum!!! "Ogólno Polskie Forum" dalej działa i to bardzo dobrze... A wy co robicie? Niszczycie miejsce w którym była wam zawsze tak dobrze....Piszecie że 2 forum nie ma sprawy... ale cała ekipa z komnaty jest już tutaj.. I wypiszecie o dwóch Forum jak na starym już nic nie piszecie!!! Nie mam do wa spytań!!! Zastanówcie się jeszcze raz!! Wasze Forum czy Forum xcom!! I dlaczego na górze strony pisze "Polskie forum serialu Roswell" mamy juz "Polskie forum serialu Roswell" To chyba powinno być forum XCOM i powinno pisac tak jak w logo!!!
No to po kolei. Jest napisane "Polskie", ponieważ - jak zapewne wszyscy zauważyli - rozmawia się tutaj po polsku. Gdyby na przykład rozmawiałoby się tutaj po francusku, to pisałoby "Le Forum Français" (Nan - dobrze?) albo "Francophone".
Nie zauważyłem tutaj "całej ekipy komnaty".
No i ponownie pytam - dlaczego każesz nam wybierać :?:
Co - może jeszcze za rzecz komnaty powinni wszyscy zaprzestać odwiedzania forum4fans?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jul 16, 2003 6:12 pm

{o}, przecież wiesz, nie żartuj :) Francophone było by raczej, Les Journees Francophones, więc Forum też... Lepiej powiedz, jak by było po japońsku :) Poza tym u nas forum dobrze działa, francuskich nikt nie odwiedza, do kitu. Niektórzy są chyba zaślepieni... może nie nienawiścią, ale niechęcią i wrogością. Szkoda.
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jul 17, 2003 7:49 am

Zajrzałam tutaj dopiero dzisiaj i włosy zaczęły mi stawać na głowie :shock: . Co się dzieje???? Czy pozapominaliście po co forum zostało stworzone - jedno i drugie. Gdzie wzajemna życzliwość i serdeczność, która zawsze nas cechowała? Podziały na młodych i starszych, bywalców komnaty i xcom, ci lepsi , ci gorsi....tu sie czuję lepiej bo tu są tacy ...a tu gorzej bo inni....
Nie obchodzą mnie ambicje Lukiego czy Olki, to ich prywatna sprawa, monopol czy złamanie monopolu, lepsza czy gorsza strona....
Na xcom byłam prawie od samego początku jej powstania, na forum Olki również, dla obu mam dużo serca, przyjaciół i ogromnego sentymentu. Nie dam się wciągnąć w żadne dyskusje na temat, czy powstanie drugiego forum było potrzebne i jaka atmosfera panuje tu czy tam. Radzę Wam to samo. Atmosferę na stronach tworzymy MY....to od nas , naszego profesjonalizmu, kultury, naszej wiedzy, życzliwości zależy jak się będziemy tutaj czuli....
Rozumiem, że Ci którzy bywają na forum po raz pierwszy, inaczej ją odbierają, bo od początku tworzą tę stroną. Na forum Olki było podobnie, każdy kto wchodził był serdecznie witany ale na dzień dobry, nikt nikogo nie obdarzał przyjaźnią czy zaufaniem. Trzeba dać się poznać aby przyjęto go do grona przyjaciół. I tak było ze mną i wieloma innymi na komnacie i xcom. Na obu forach wpisują się bywalcy komnaty i xcom. I tak będzie . Strony jedna i druga powstały w jednym celu. Łączyć przyjaciół Roswell :!: I za to Olce i Lukiemu należą się od nas podziękowania. To wszystko. Reszta zależy od nas samych.... I jestem pewna, że każde forum będzie miało taką samą dobrą i profesjonalną publiczność , jeżeli będziemy pamiętać o przesłaniu serialu! Przyjaźń, życzliwość, serdeczność i lojalność...... :idea:
Wierzę w Roswellomaniaków, ściskam Was mocno :D

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Jul 24, 2003 9:18 am

heh przyjeżdżam z wakacji i co ja widze?! Nadal KTOŚ każde wybierać, a ja zgadzam się z Elą. Ja też nie jestem od początku ani na stronce Lukiego a na komnatę zawitałam dużo później i nie obrazałam się, jak ktoś nie odpowiedział na mojego posta, bo to nie o to chodzi. Na forum wyraża się swoje opinie i jeśli ktoś się z nią zgadza to odpowiada lub nie, a jeśli się nie zgadza to też daje temu wyraz lub nie. I nikt nie ma parwa narzucać gdzie mamy postować, to że powstało nowe forum to prywatna sprawa Lukiego i Olki, dla mnie to kolejne miejsce, gdzie spotykają się fajni ludzie.
Wcale nie przeczę, ze trudno jest być nowym, ja mam takie uczucie za każdym arzem jak gdzieś do nowego miejsca zawituje, ale z czasem wnika się w środowisko i jest już ok, tak jak mówi Ela, trzeba czasu by inni mieli okazje poznać nas samych i to jest zupełnie normalne.......
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests