Chirurdzy - dyskusje po odcinku

Rozmowy o serialu Chirurdzy
Post Reply
User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Chirurdzy - dyskusje po odcinku

Post by {o} » Sun Jan 08, 2006 6:09 pm

Tutaj można sobie porozmawiać po* wyeminowaniu kolejnego odcinka o tym, co się w nim wydarzyło, co o tym myślimy i takie tam. Zapraszam.

*I TYLKO PO - w żadnym wypadku przed :!:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Jan 09, 2006 12:18 am

to jest najwiekszy upadek tego forum jakiego bylem swiadkiem. a wierzcie mi, widzialem tu niejedno...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Jan 09, 2006 2:41 pm

A jednak wciąż tu jesteś. Zaprawdę, zasłużyłeś na swój tytuł, Wieczna zrzędo :wink: .

Cóż, miło było sobie przypomnieć pierwszy odcinek. I bladość Kathy - ja wam mówię, to nie jest normalne, makijażystom tego serialu chyba trochę odbijało w tym czasie.
Heh, pierwsza scena z główną bohaterką i doktorkiem to oczywiście rozpoczęcie z jajem, żeby nowi widzowie od razu się zainteresowali serialem. Ciekawy chwyt. I działa :mrgreen: . Daje też okazję do nastepnej sceny, gdy panna Grey dowiaduje się kim doktorek jest. I do następnych, gdy on jest stroną atakujacą, a ona zostaje zepchnieta do obrony, choć tak naprawdę obronić się nie chce. Ha, sprawdzony sposób na dobry romans. Większość Harlequinów bazuje na tej zasadzie (nie pytajcie mnie skąd wiem :wink: ). Swoją droga uważam, że Meredith (ha, przypomniałem sobie jej imię) puszcza świetne minki, gdy tak próbuje być powazna i stanowcza, ale nie może się oprzeć czarowi doktorka (hmm, Dereck, Derek ... jakoś tak).
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Mon Jan 09, 2006 4:40 pm

Upadek stczenie dno .. piter masz optymistyczne posty .. uśmiechnij się złotko ...


Ja tam uważam że na swoim pierwszym dyżurze Izzi miała świetne zadania ... i jakoś ochoty na obiadek nie miała

Capo jest najlepsza i tej jej zasady :D
:)

leland_gaunt

Czemu?

Post by leland_gaunt » Mon Jan 09, 2006 11:08 pm

To pytanie przewinęło się przez mój młodzieńczy umysł kilka razy.
1. Czemu ten odcinek tak szybko się skończył? [hm 2h to byłby dobry czas]
2. czemu polshit daje dłuższe przerwy od filmu?
3. kto wymyślił debilny polski tytuł?
Pozatym spoko panna Grey ma ładne oczy :shock: wrrr

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Post by Justynka » Mon Jan 09, 2006 11:39 pm

Wkońcu obejrzałam pierwszy odcinek ;] Poczatek świetny agrr ;p
Wiem już dlaczego Kapo nie wolno budzić i jak to dokładnie było z Meredith i Shepardem. Też twierdze że odcinek pilotowy powinien być dłuższy bo miał to co tygryski lubią najbardziej ;)
Image

User avatar
leland_gaunt
Gość
Posts: 20
Joined: Mon Jan 09, 2006 11:10 pm

Post by leland_gaunt » Sun Jan 15, 2006 11:44 pm

Czy dr Grey ma jakieś wady? Myślę, że możnaby zmienić tytuł na "Mother Theresa`s anathomy" :twisted: A tak pozatym GA trzyma wysoki poziom. Chwała serialowi za to.

mały pees:

Jeżeli ktoś chce zobaczyć film z panią grey no to: "Moonlight Mile". Nie napisze czy fajny bo to kwestia gustu. Ale jeżeli ktoś się odważy, gdyż jest spod znaku dramat/romans to zachęcam do oglądnięcia do końca, w żadnym wypadku do połowy.
leland_gaunt

User avatar
ALEX_WHITMAN
Redaktor
Posts: 92
Joined: Thu Aug 14, 2003 7:31 pm
Location: Poznań
Contact:

:)

Post by ALEX_WHITMAN » Sat Feb 25, 2006 12:12 pm

Moje spotrzeżenia są podbne do waszych. A co do poziomu serialu.. Z odcinka na odcinek jest coraz lepszy :)) Obejrzałem właśnie II serię (tzn jak narazie 18 odccnków) i wiecie co? II seria jest o niebo lpesza od LOST. A co do tytułu.. Jak na Polskie tłumaczenie to jest całkiem w porządku, a sam jestem wielkim przeciwnkiem tłumaczeń, ponieważ ludzie nigdy nie wiedzaą o jakim serilau mówię, jak wymieniam orginalne tytłu lub skróty typu GA :)))
ALEX WHITMAN autor fan-ficków oraz jeden z redaktorów strony http://www.roswell.pl

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests