Serial "Chirurdzy"

Rozmowy o serialu Chirurdzy
User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Aug 04, 2005 11:54 pm

Brzydka tez nie jest, zwrocilas chyba uwage na sama twarz, a przeciesz to tylko kilka % ciala. 8) Figure ma swietna, jest zabawna i jak sama zauwazylas- bezposrednia. A do Berga chyba pasuje bo oboje wydaja sie byc karierowiczami. Brag wydaje mi sie taka christina po paru latach. Albo to ona jest Bergiem sprzed kilku lat. :roll:

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Fri Aug 05, 2005 10:23 pm

Dzisiejszy odcinek był świeeeeeeetny tylko ta babka z tym gózem :shock: W życiu czegos takiego wielkiego nie widziałam i rozumiem dlaczego bała się iść z tym do szpitala. Ten przystojny chłpoczek Alex mnie wkurzył :?
Za to nasza Izzie była dziś bohaterką :cheesy: Własnoręcznie uratowała życie i reanimowała poza salą operacyjną. Dzielna dziewczynka :twisted: Czy nie zaówazyliście, że z odcinka na odcinek jest jej więcej... Jakby to było o niej samej a nie o Meredith :lol: W dzisieszym odcinku reszta zeszła trozkę na bok. Eh... Ja chce już piątek!
Last edited by Athaya on Fri Aug 05, 2005 10:38 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Fri Aug 05, 2005 10:25 pm

Kwiat_W wrote:Brzydka tez nie jest, zwrocilas chyba uwage na sama twarz, a przeciesz to tylko kilka % ciala. 8) Figure ma swietna, jest zabawna i jak sama zauwazylas- bezposrednia. A do Berga chyba pasuje bo oboje wydaja sie byc karierowiczami. Brag wydaje mi sie taka christina po paru latach. Albo to ona jest Bergiem sprzed kilku lat. :roll:
Niezłe ujęcie, lecz:
Nie sama tylko sam :x Jestem chłopakiem.......
A do dzisiejszego odc inka:
Był świetny, fajnie ak Meredith spławiła Alexa... Biedny George- został sam. A Izie była fenomenalna... Pokazała, że ma talent.... I fajnie ak nawrzeszczała na Alexa. Dziewczyna z charakterkiem, lubię takie :twisted:
To nie fair wobec Meredith i Dereka, że tylko na nich Baily się uwzięła... A co z Christiną i Bergiem? Żeby ich tez zobaczyła w samochodzie, albo jeszcze lepiej w szpitalu :twisted:

User avatar
LadyM
Gość
Posts: 57
Joined: Tue Nov 23, 2004 7:15 pm
Contact:

Post by LadyM » Fri Aug 05, 2005 11:06 pm

Dzisiejszy odcinek był świetny...a który nie był? :wink:
No i Kath, macie rację, coraz więcej jej. Dziś była fenomenalna. A jak ślicznie rozwaliła pager Alexa. Tylko nie wiem czy na jej miejscu skończyłabym na tym 8) Ten przystojniak jest strasznie denerwujący...ale i tak go lubię :wink:
Christine i Berg, uważam, że świetnie się dobrali.
oboje wydaja sie byc karierowiczami. Brag wydaje mi sie taka christina po paru latach. Albo to ona jest Bergiem sprzed kilku lat.
Chyba cos w tym jest :lol:

No i jak zwykle muzyka...miodzio :D
The best kind of kiss is the one where you have to stop because you can't help but smile.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Aug 05, 2005 11:38 pm

Nie wiem o co wam chodzi z ta Koreanka, jak ona ma na imie? Christine? Ja ja lubie jest zabawna, szczera, bezposrednia i podoba mi sie jej romans z tym lekarzem, jego imienia juz na bank sobie nie przypomne! A dzis Izzie pokazala klase podobala mi sie w tym odcinku.

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Aug 05, 2005 11:41 pm

Sorry Primek :D Ale jak widze takie avatary to od razu przychodzi mi na mysl, ze to musi byc kobieta. :wink: No jeszcze raz sorry 8)

Odcinek oczywiscie fajny. Szkoda, ze ta babka nie przezyla :?

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Aug 05, 2005 11:43 pm

Szkoda, ze tak to zaniedbala. Umarla na wlasne zyczenie az trudno to sobie wyobrazic :roll:

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Aug 06, 2005 10:32 am

Chyba po raz któryś z kolei -> Odcinek świetny faktycznie Izzy jest coraz więcej :D Alex trochę wkurzający typ i dobrze ze Izzy na niego tak krzyczała .. bynajmniej nie da sobie w kasze dmuchac i wie czego chce :) Jejku ta kobieta z guzem w życiu czegoś takiego nie widziałam :shock:
:)

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Sat Aug 06, 2005 12:20 pm

Rzeczywiście szkoda, że ta kobieta nie przeżyła... No cóz wybaczam :) Żartuje właściwie to nie mam czego ale napisałem to tak, żeby na przyszłośc wiedzieć, lecz Primek kojarzy wam się z dziewczyna? Avatar... no cóż taki juz jestem.... I tego nie zmienie :)

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sat Aug 06, 2005 12:21 pm

Wygala na to ze Izzy i Alex beda mieli romans :/

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sat Aug 06, 2005 1:45 pm

znowu Izzy I Alex :] To Mi sie podoba...szkoda ze nie dokładnieta sama obsada :P
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat Aug 06, 2005 4:01 pm

Kwiat_W wrote:Wygala na to ze Izzy i Alex beda mieli romans :/
Chyba SPOILER --> Na pewno nie w pierwszej serii, o tym mogę Was zapewnić. A tak poza tym, to ja widzę Izzie tylko i wyłącznie z Georgem :mrgreen:

PS. Preston BURKE! Nie wiem, co wy się na tego "Berga" uwzięliście :|

PPS. Miranda Bailey.

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Sat Aug 06, 2005 5:21 pm

Hm. Nie wiem czemu tak jakos się słyszy i sie pisze :) A co do romansu Alexa i Izzie może być ciekawie. Ale Alex próbue tez poderwac Meredith, jak narazie bezskutecznie :)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Aug 06, 2005 5:28 pm

Alex jest zabawny :haha: No i przystojny chociaz strasznie pewny siebie :lol:

Ja tez myslalam, ze Primek jest dziewczynka :twisted:

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Aug 06, 2005 7:22 pm

Alex próbuje poderwać Meredith? Hmm, jakoś nie zauważyłem :shock:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sat Aug 06, 2005 7:58 pm

Czy we wczorajszym odcinku nie proponowal jej randki???

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Sat Aug 06, 2005 11:51 pm

A po za tym wczesniej powiedział, że Meredith jest seksowna czy jakoś tak....
A i proponowal jej wczoraj randkę dlatego to mówię... :)
A co do tego, że myślałyście że jestem dziewczyną.. To dobrze czy źle? Mam być zadowolony czy raczej......... upokorzony?

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sun Aug 07, 2005 6:31 pm

nio nie jestem w szwecji i juz tak dawno nie ogl GA ;(
a tak mi sie kce :(
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Aug 07, 2005 11:09 pm

Czułabym się upokorzona jak ktoś by mnie wziął za inteligentną inaczej. Co to w ogóle za pomysł czuć się upokorzonym przez taką pomyłkę jak bycie uznanym za kobietę (<-dopisane, żeby było jasne co mam na myśli)? Toż to przeca komplementas :cheesy: Ty męski, szowinistyczny prosiaku! :twisted: :wink:

Co do Chirurgów... nadal są bardzo lekkostrawni i nadal wogóle nie podoba mi się opening serialu :roll:
Last edited by Olka on Mon Aug 08, 2005 1:57 am, edited 1 time in total.

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Mon Aug 08, 2005 1:07 am

Olka wrote:Czułabym się upokorzona jak ktoś by mnie wziął za inteligentną inaczej. Co to w ogóle za pomysł czuć się upokorzonym przez taką pomyłkę? Ty męski, szowinistyczny prosiaku! :twisted: :wink:
Olka wrote:Co do Chirurgów... nadal są bardzo lekkostrawni i nadal wogóle nie podoba mi się opening serialu :roll:
Taa? A mi sie bardzo podoba. Zwlaszcza muzyka. Opening jest zupelnie inny od wiekszoaci z tych "lekarzowych" seriali. Nawet opening z naszego "Na dobre.." przypominal mi ten z ER (moze teraz sa inne, nie wiem, bo nie ogladam).

Zauwazyliscie, ze w tym serialu sa podteksty rasistowskie? :wink: trzech z czterech przelozonych naszych stazystow ma czarny kolor skory :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests