Serial "Chirurdzy"

Rozmowy o serialu Chirurdzy
User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Aug 08, 2005 2:04 am

No właśnie, co do tej ciemnej strony rasizmu :twisted:. Zauważyliście tendencję Eddy'ego Murphy'ego do występowania w filmach, gdzie nie uświadczy się białego człowieka, chyba, że to zły prokurator, skorumpowany policjant, inne zło wcielone? Co prawda zwykle to komedie, więc trzeba to traktować z przymróżeniem oka, ale fakt pozostaje faktem. Eddie to rasista ;)

Wracając do openingu Chirurgów... ja lubię popatrzeć na czołówki. Opening z Roswell (I seria) chyba nigdy mi się nie znudzi i mogę go wciąż i wciąż oglądać. Podobnie jest w przypadku serialu "Sześć stup pod ziemią" - rewelacja. "Bez śladu" może nie szczyci się polotem, ale za to muzyka towarzysząca czołówce za każdym razem sprawia, że mam ochotę słuchać jej na okrągło. W Chirurgach strasznie denerwują mnie... staromodne, czerowne buty 8)

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Aug 09, 2005 4:03 pm

Dla mnie akurat openingi "Chirurgów", 6 stóp pod ziemią" i "Bez skazy" są niemal tak samo nudne. Tutaj daję plusa "ER", za muzyczkę głównie.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Aug 14, 2005 4:46 pm

Minął kolejny przyjemny odcinek. Komentarze na temat wyczynów Meredith i jej doktorka w sypialni sprawiły, że nieraz sie uśmiałem. Ale sama złośc Izzy to już z kolei nic przyjemnego, dobrze że na koniec sie to roztrzygnęło, i to w całkiem przyjemny sposób. Christine też była niezła z tą gotowością do pracy mimo że ledwie się trzymała na nogach. A powód jej osłabienia może wprowadzić w nastepnych odcinkach niezłe zamieszanie. Co jeszcze ... Fajna scena, gdy Meredith postawiła się Kapo i to jak parka wymęczona była na koniec. George za to zachował się na poziomie.
Hmm, zastanawia mnie jedno. Wątek Dereka i Meredith został roztrzygniety w sumie dość szybko. A to zapowiada możliwe zmiany w przyszłości. Więc bardzo możliwe, że George jeszcze dostanie swoją szansę. Cóż, zobaczymy (o ile rzecz jasna Polsat będzie dalej kupował odcinki :wink: ).
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Sun Aug 14, 2005 5:06 pm

Hm. Oglądałem większość odcinka lecz nie oglądałem początku. wie ktoś może kiedy i o której będzie powtórka tego odcinka Chirurgów? Bo w sobote jej nie było, tak samo jak i Jeziorka Marzeń. Był za to mecz siatkówki, która co prawda bardzo lubie, ale teraz wkurzyło mnie to.......... :evil: Ja che zobaczyc cały odcinek! Pomocy......

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Aug 14, 2005 8:17 pm

Odcinek standardowo świetny może mniej było 'humorku' ale za to ta płęta na końcu Miodzio .. 8)
:)

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Aug 15, 2005 6:50 pm

Zdziwiła mnie ta sprawa z mózgiem. Naprawdę można wyciąć pół mózgu, a druga połowa uzupełni braki? Bo dla mnie to brzmiało jak s-f.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Aug 15, 2005 8:06 pm

Ja słyszałam, że kolesiowi wyrosła torbiel na jednej półkuli i połowa ta wyschła musieli wycinać i zyje, ale ja tam specem nie jestem, mogę się mylić...
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Mon Aug 15, 2005 8:19 pm

Wg mnie trochę inaczej wygląda sprawa u 30-latka i u noworodka czy małego dziecka jak było tutaj. Ale co ja tam wiem...
Trzebaby się zapytać chirurga.
Czy jest na sali lekarz ?

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Mon Aug 15, 2005 8:52 pm

Moze i by się jakiś znalazł :wink: Ale była mowa,że wiek dziewczynki pozwala jeszcze na przeprowadzenie takiej operacji ... bo mózg nie jest do końca ukształtowany czy coś takiego..
:)

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Tue Aug 16, 2005 1:20 pm

Przy serialu maja z pewnoscia swoich konsultantow, wiec o to czy to jest mozliwe bym sie nie martfil. Widocznie jest, choc i ja bylem w lekkim szoku :wink:

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 19, 2005 10:36 pm

Kolejny odcinek się skończył, kolejna miło spędzona godzinka. George w końcu skończył z platonicznością i odpuscił afekt do Meredith. Christine problemów ciąg dalszy. Szkoda troche że nie rozwinął się bardziej wątek "pogaństwa" Alexa w zestawieniu z wiarą jego pacjentki. Fajna scena na początku w kuchni Meredith - doktorek już sie tam zadomowił, reszta nie czuje się już skrepowana że "szef ich szefowej" sypia z ich koleżanką i swobodnie z nim gawędzi przy śniadaniu. Ten jasnowidz też był niezły, wprowadzał rozluxniające i zabawne elementy. Cóż dodac, kolejny dobry odcinek.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Aug 20, 2005 8:42 pm

Ocinek nic dodac nic ując.
Jasnowidz świetny no i oczywiście babeczki z 1 łyżeczką aromatu koksowego :D
Nie sądziłam że Christina jest zdolna do aborcji ...
:)

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Sat Aug 20, 2005 9:24 pm

Hm. Chyba nikt nie sądził, ale myślę że Christina jednak nie posunie sie do tego drastycznego kroku przynajmniej ja mam taką nadzieję... Cóż odcinek świetny. Derek mieszka w przyczepie. heheh....... To wyjaśnia czemu codziennie spał u Meredith, ja sam nie chciałbym za bardzo spać sam w przyczepie, ale no cóż........... :) Może razem, albo za namową Meredith wybuduje na tej działce domek... Cóż pożyjemy zobaczymy,......

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Aug 20, 2005 9:30 pm

Mnie też się ogromnie podobał odcinek. Niesamowite, ale darzę Alexa coraz większą sympatią. Wciąż jest napuszonym bęcwałem, ale dziś/wczoraj był fajny. Wykazał się czymś w rodzaju humoru. No i do tego ten jasnowidz... "Igra pan z losem. - Poigramy razem?" Było cacy :wink: Dr Bailey też rozbraja, nie ma co. A Christina zaczyna mnie z lekka irytować...
Image

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Tue Aug 23, 2005 5:50 pm

Czytałem w ŚS że narazie będzie tylko dziewięc odcinków GA... :evil: Ten w ten piątek ma być ostatnim... :evil: Czyli wypada na to że GA było takim wakacyjnym serialem... Ale ja che więceej odcinków... :evil:

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Tue Aug 23, 2005 7:14 pm

No więcej napewno nie będzie skoro nawet w USA było tylko 9 odcinków.
Narazie...
Ciąg dalszy u nas pewnie też koło wakacji...

Nan - ah te kobiety...

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Tue Aug 23, 2005 9:51 pm

No trudno. Takie jest życie. Szkoda....... Trzeba będzie oglądać "cóś" innego. No trudno. Takie życie dał nam Bóg i trzeba je szanować...... :)

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Wed Aug 24, 2005 12:50 pm

Ech. :( Skonczyla sie Felicity, konczal sie Chirurdzy, teraz to juz tylko Moda mi zostanie. Na dodatek sie przeprowadzam i nie bede mial juz neostrady wiec nawet niczego juz sobie do ogladania nie sciagne :(

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Aug 27, 2005 7:39 pm

Eh... wczoraj w ogóle zapomniałam o odcinku :oops: ale dziś obejrzałam w pełnej krasie. No po prostu miodzio :lol: pytam - czemu tak mało?! Tajemnica na tajemnicy siedzi i tajemnicą pogania. Akcja Dereka na końcu najlepsza - "Wybacz" i czekamy na koniec świata z miną stoika. I kiła całego szpitala... zwłaszcza instrukcja obsługi prezerwatywy - myślałam, że spadnę z krzesła :lol:

Miejmy nadzieję, że Polsat się spisze i już niedługo i nam dane będzie cieszyć się drugą serią /ech/
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Aug 27, 2005 9:48 pm

Banan w ogóle przeszedł do historii :P To było świetne. Staneli w takim momencie że człowieka ciekawość zżera...
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests