Serial "Chirurdzy"

Rozmowy o serialu Chirurdzy
User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Jul 26, 2005 11:16 pm

taka mała wiadomość wiadomo, że nowe odcinki GA w ABC będą od 25 września, czyli jeśli Polsat podejmie się tego wyzwania będziemy mieć dość dłuższą przerwę w nadawaniu serialu... :(, który swoja droga jest na prawdę świetny...
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Jul 30, 2005 12:18 am

Niechaj przeklęte będą reklamy! Ponieważ widziałem w nich co będzie między Burke'iem i tą Azjatką, cały odcinek byłem na to przygotowany. I końcówka nie była dla mnie żadną niespodzianką. A szkoda! Fajnie byloby obejrzeć to nie spodziewając się jak się zakończy. Podobnie z Meredith. Ech ...
Ale sam odcinek był fajny. Zwłaszcza jak Kathy się miotała i kręciła. A, zauważyliście jaką Meredith miała chrypkę? Bo o ile się nie mylę, to nie był jej zwykły głos. Widać było, że próbuje mówić ze swoją zwykłą głośnością, ale gardło jej sie załamuje.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Jul 30, 2005 8:41 am

no tak reklamy mogą skutecznie popsuć niespodziankę, ale w zamierzeniu mają na celu przyciągnąć dooglądania.
Mnie zaskoczyłą muzyka w tle Ivy "Edge of the ocean" na pewno każdy z was ją zauważył, hihi :D
Deja vu? 8)

a serial nadal jakoś mnie nie wciąga :?
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jul 30, 2005 9:13 am

He he, "Edge of the ocean" staje się już nieodłączą piosenką Kath :wink: Ile razy będę oglądała jakiś film z nią, to będę się wsłuchiwać czy gdzieś w tle nie leci Ivy :lol:
Ale odcinek mi się podobał - i to bardzo. "To tylko kawa" - oj, nie mogę... :lol:
Image

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Sat Jul 30, 2005 10:33 am

Hm. Powiem Wam jedno, ja wczoraj oglądałem "Jak wykończyc panią T.?" na jedynce z Katie Holmes w roli głównej. A Chirurgów onejrze dzisiaj. Najpierw "Jeziorko" a potem "Chirurgów" Co prawda koniec widziałem, ale chcę zobaczyć i początek i środek :)

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Sat Jul 30, 2005 1:12 pm

Ja oglądałam ten odcinek i wszystkie oprócz pierwszego. :) Bardzo mi się podoba serial i jest tak jakoś podobny do Roswell. :)

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Jul 30, 2005 1:32 pm

ciekawska_osoba wrote:muzyka w tle Ivy "Edge of the ocean" na pewno każdy z was ją zauważył
Ja nie zauważyłem :P
Lissy wrote:Bardzo mi się podoba serial i jest tak jakoś podobny do Roswell
Rzeczywiscie, nawet jedna aktorka gra ta sama co w "Roswell". Normalnie podobieństwa na każdym kroku.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Sat Jul 30, 2005 2:23 pm

Graalion wrote: Rzeczywiscie, nawet jedna aktorka gra ta sama co w "Roswell". Normalnie podobieństwa na każdym kroku.
Czyżbym wyczuł ironie? :D Jak dla mnie to est tylko troche podobne, że narrator wystepuje z przemyśleniami i że gra Issy, ale podobno to on do Roswell nie jest, chociaż Max byłby super lekarzem :)

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Jul 30, 2005 9:41 pm

Odcinek oglądałam. Poodobał mi się. Tylko ta Koreanka :? ..a i ja tez piosenki nie zauważylam wiec nie wszyscy ...
:)

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Sat Jul 30, 2005 11:38 pm

Hm. Piosenki nie zauważłem :) Odcinek świetny.... Podobało mi sie ak Beli przyłapała doktor Grace i Dereka :) Śmieszne było, albo jak sie upiła :) S co do pary koreanka plus Berd<czy akoś tak> to troiche dziwne, widocznie nie tylko Mereditch śpi z przełożonymi :D

User avatar
Maleństwo
Starszy nowicjusz
Posts: 173
Joined: Mon Feb 28, 2005 8:22 pm
Location: Gdańsk

Post by Maleństwo » Sat Jul 30, 2005 11:48 pm

Podoba mi się ten serial. Szczególnie muzyka i humor pewnych sytuacji..."szczoteczka do zębów" i cała ta sytuacja, chyba sprzed :roll: dwóch odcinków jeszcze teraz wywołują uśmiech na mojej twarzy...eh, czasami ciężko z nami kobietami wytrzymać :wink:

Co jeszcze mnie ujęło w "Chirurgach"...takie ciepełko, może nie zawsze wyczuwalne i pogoda ducha, mimo bardzo ciężkich przypadków i sytuacji...bghr, ta chusta w płucach pacjentki ostatnio, aż mnie zmroziło...to chyba naprawdę cud, że przeżyła. Czego to człowiek nie potrafi...

A ostatni odcinek, cóż trochę rewelacji było, ale jakoś się tego spodziewałam :wink: A Ivy "Edge of the ocean" było, a jakże, od razu mi się "rzuciło w ucho" :wink:
Maleństwo

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Thu Aug 04, 2005 10:48 am

MAcie racje co do tej reklamówki!!Też czekałam cały odcinek na ten pocałunek...no i nie był dla mnie zaskoczeniem.Odcienk ogólnie najlepszy jaki do tej pory był!Fajna impreza no i scenka w samochodzie hehe.No ale w tym tygodnie nie obejrze bo mam na popołudnie... :roll: .
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Thu Aug 04, 2005 12:14 pm

Uf a ja widziałam dzisiaj reklamę następnego odcinka. I jestem zła. Wolałabym poczekać do piątku na te rewelacje :evil: w związku Christiny (czy jak jej tam) i Burke'a. Argh
Image

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Aug 04, 2005 7:35 pm

Ja rekalmowek nie widzialem, a i tak nie bylem zaskoczony. W ogole malo ogldam teraz telewizje... walscoe wto tylko Mode na sukces, Felicity i Chirurgow. A co do pocalunku to od sceny z kawa jasne bylo, ze cos miedzy nimi musialo sie wyrazyc.

Co do serialu... mi tez sie bardzo podoba, jest juz jednym z ulubionych.
Nie rozumiem dlaczego niektrzy porownja go z ER. rzeciesz ten serial z zalozenia ma byc inny. Rownie dobrze mozecie go porownywac z wymieniona wczesniej "The Bold And The Beautiful".

"nie jestem wasza siostra" i "stazysci z ER nie odruzniaja odbytu od jamy ustnej"- to moje dwa ulubione cytaty z serialu.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Aug 04, 2005 7:59 pm

Z ta Moda na Sukcesz to taki joke tak? :lol: Moja babcia to oglada i przewaznie dzwoni do mnie z nowymi rewelacjami :roll: No coz babcie kocham wiec znosze te jej male potkniecia :lol:

Grey's Anatomy ogladam chociaz ostatni odcinek przegapilam :roll:

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Aug 04, 2005 8:55 pm

Zaden joke. Mam ci opisac dzisiejszy odcinek? Ridge przyszedl na kolacje do Brooke, a nie do Tylor. Niestety z koncem wieczoru Brook przezywa rozczarowanie bo Rige przyszedl wlasciwie po to aby jej powiedziec, ze wybral Tylor i ich nienarodzonego synka Thomasa.
Ale nie przejmujcie sie Ridge i Brooke jeszcze bede malzenstwem po smierci Tylor, ale to za jakies pare tysiecy odcinkow (w tym czasie R&T dorobia sie jeszcze 2 dzieci). A Tyor powroci nawet zza grobu. POwaznie! Powroci jako duch aby zagadac z Brook, bo cos tam sie nie bedzie w rodzinie ukladalo i to podobno z wny wlasnie Brook.
Serial ten ogladam bo uwazam za fenomenalne zjawisko to, ze ma ponad 4000 odcinkow. Jak dla mnie to fascynujace :D

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Aug 04, 2005 9:07 pm

No dobra wierze :lol: Tego jeszcze nie slyszalam bo dzis babcia nie dzwinila :haha: Ktos mi kieds mowil, ze ten Ridge bedzie z ta... jak jej tam... corka Brooke :roll: I nie nudzi Cie to? Znaczy bo tam ciagle jest to samo jak nie jedni romansuja i dzieci rodza to inni... Tam kazdy z kazdym juz spal i rodzine zakladal... No, ale co kto lubi :lol: Ale serio to ogladasz? :haha:

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Thu Aug 04, 2005 10:13 pm

Kwiat_W herezje opowiadasz o tych 4000 odcinków Mody na sukces jest ich 2500 coś tam ale nie pamiętam dokładnie :lol: Zresztą ostatnio znów w to się wciągnęłam :roll:

Chirurdzy... Podoba mi się rola Izobell Całkiem przyjemny serialik i taki spokojny :lol: Tylko ta koreanka działa mi na nerwy :?
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Thu Aug 04, 2005 10:29 pm

Athaya wrote:Kwiat_W herezje opowiadasz o tych 4000 odcinków Mody na sukces jest ich 2500 coś tam ale nie pamiętam dokładnie :lol:
Mylisz się słoneczko - cytat z CBS - Wednesday, August 3 #4610

I jeszcze cytat ze streszczenia odcinka na rozweselenie
Eric says that Brooke should marry him
Deja vu :lol:

Taki mały oftopik ;)
Last edited by misiopuchatek on Thu Aug 04, 2005 10:33 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Thu Aug 04, 2005 10:30 pm

Ja tam Christine lubie. Jest taka bezpośrednia. Chociaz przyznam , że a piękna to ona nie jest. co ten Berg<dobrze mówie?> w niej widzi???? No cóz może charakter, w końcu ja też ją lubie... :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests