Ulubiona postać

Rozmowy o serialu Chirurdzy
Post Reply

Ulubiona postać ze szpitala Seattle Grace

Meredhit Grey
0
No votes
Christina Yang
2
50%
George O'Malley
0
No votes
Izzie Stevens
0
No votes
Derek Sheperd
0
No votes
Preston Burke
0
No votes
Addison Montgomery
0
No votes
Miranda Bailey
0
No votes
Alex Karev
2
50%

Total votes: 4

Goya
Zainteresowany

Ulubiona postać

Post by Goya » Sun Apr 10, 2011 7:42 pm

Jaka jest wasza ulubiona postać i dlaczego ? Możecie wymieniać inne postacie które lubicie i których nie ma w ankiecie

femii
Zainteresowany

Re: Ulubiona postać

Post by femii » Tue May 10, 2011 7:26 pm

Zagłosowałam na Alexa. Chyba mam słabość do takich postaci jak on. Uważam, że od pierwszego sezonu bardzo się rozwinął. Choć dalej ma swoje dziwne zagrania w stylu "jestem taki jaki jestem". Udaje, że na nikim mu nie zależy a jednak bardzo kochał Izzie. Miał ciężkie dzieciństwo, które do dziś się na nim odbija a mimo to wyrwał się z tego i chce być kimś w życiu.
No, look at me! I ... love you. You're all I bloody think about. Dream about. You're in my gut ... my throat ... I'm drowning in you, Summers, I'm drowning in you.

Goya
Zainteresowany

Post by Goya » Thu May 12, 2011 4:09 pm

Dziękuję femii za zainresowania się tym tematem :cheesy: Nie będę się spierać bo także lubie Alexa ale jesli jktoś uważa innaczej lub chce zaznaczyć inna opcje w ankicie (i uzasadnić :D żeby było duuuużo postów) zapraszam do głosowania i polemiki ^_^

femii
Zainteresowany

Post by femii » Thu May 12, 2011 4:28 pm

Ależ proszę bardzo Goya. Ja zawsze jestem chętna do dyskusji na temat Roswell. To jeden z moich ulubionych tematów.
No, look at me! I ... love you. You're all I bloody think about. Dream about. You're in my gut ... my throat ... I'm drowning in you, Summers, I'm drowning in you.

Post Reply