Uśmiech Los(t)u - możliwe SPOILERY

Rozmowy o serialu Zagubieni

Moderator: Olka

Post Reply
User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Uśmiech Los(t)u - możliwe SPOILERY

Post by Olka » Tue Jan 17, 2006 11:49 pm

Lost to nie tylko owiana tajemnicą historia 48 rozbitków. Faktem jest, że wyspa przyspożyła bohaterom więcej trosk niż radości lecz mimo to nie stracili oni do końca poczucia humoru. W tym temacie dzielmy się cytatami, wspomnieniami sytuacji i zachowaniem bohaterów - wszystkim tym, co nas rozbawiło. Pamiętajcie, że internet jest również pełen parodii, które jak ulał pasują do 'Uśmiechu Los(t)u'...

Ponieważ nie ma sensu zakładać dwóch osobnych tematów - dla tych, którzy widzieli lub nie 2 sezon - w przypadku, kiedy będziecie się chcieli podzielić czymkolwiek związanym z odcinkami nieemitowanymi na TVP1, tekst należy zapisać najmniejszą czcionką i umieścić stosowne ostrzeżenie! Przykład poniżej.

A mówiąc o parodiach, udało mi się znaleźć jedną zrobioną we Flashu. Powinna szczególnie przypaść do gustu fanom zespołu Queen. Zresztą jestem pewna, że wszystkim się spodoba :) Wydaje mi się, że nie ma tu scen z II sezonu, ale nie dam sobie głowy uciąć. Ale nawet jeśli, nie sądzę by parodia ta mogła w jakikolwiek naprowadzić was na przyszłe wydażenia.

Zatem: link do SPOILER -> parodii <-

I dialogi, które rozbroiły mnie w najnowszym odcinku II serii pt. "The 23rd psalm"

SPOILER ->
Scena, kiedy Kate obcina włosy Sawyerowi; podchodzą do nich Jin i Hugo:
Hugo: Yo... It's good to have you back.
Sawyer: Yo yourself Pillsbury.

I kolejna - oburzony Charlie do Mr. Eco:
"Are you gonna beat me with that Jesus stick?"
<-
Oczywiście wszystko to humor sytuacyjny, ale kto widział, ten na pewno się uśmiechnie na wspomnienie tych scen :cheesy:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 8 guests