Maraton LOST :)

Rozmowy o serialu Zagubieni

Moderator: Olka

Post Reply
john_cage

Maraton LOST :)

Post by john_cage » Wed Dec 28, 2005 6:39 pm

Maraton LOST - przed emisją drugiej serii LOST, AXN postanowiło wyemitować wszystkie odcinki pierwszej serii przez dwa kolejne dni 31.12.2005 i 01.01.2006 od 18:30 do 6:00 - http://www.axn.pl/Program.htm :shock:

LOST 2 - od 22 stycznia 2006 na AXN o 20:00 rusza druga seria LOST poparta rewelacyjnymi zapowiedziami :cheesy:

SMALLVILLE 3 - od wtorku 03.01.2006 o 21:30 TVN raczyć nas będzie trzecią serią przygód młodego Lexa Luthora :mrgreen:

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Thu Dec 29, 2005 11:31 pm

dzięki za wiadomość będę oglądał, pomijająć denerwującą trójkącik "Lana, Clark i Cloi" to całkiem fajny serial.
A przy okazji Głównym bohaterem jest Clarke :wink: - według napisów oczywiście

john_cage

Post by john_cage » Fri Dec 30, 2005 1:11 pm

Tajniak wrote:(...)
A przy okazji Głównym bohaterem jest Clarke :wink: - według napisów oczywiście
Dla kogo głównym dla tego głównym, dla mnie ważny jest jedynie wątek Luthorów, resztę bandy można jakoś przeczekać :scep: No chyba, że Clark założy czerwony meteoryt :twisted: w sumie powinni zmusić go do jego połknięcia na stałę! W trzecim odcinku, jeśli się nie mylę, będzie można zobaczyć jak Tom ładnie przez ten czas popracował nad swoim seksownym ciałkiem :jezyk:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Dec 30, 2005 1:43 pm

dobra, dwie sprawy:
1.
john_cage wrote:będzie można zobaczyć jak Tom ładnie przez ten czas popracował nad swoim seksownym ciałkiem
jak to mawiaja: "Dude, that is SO gay!"
nie zebym byl nietolerancyjny..

2. obawiam sie, ze gdyby polknal czerwony meteoryt, to scena usuwania go z organizmu mogloby troche naruszyc cukierkowa konwencje serialu... ale co kto lubi..
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

john_cage

Post by john_cage » Sun Jan 01, 2006 3:35 pm

1. No i co w związku z tym? Wystarczy porównać pierwsze zdjęcia chudego Toma z najnowszymi, żeby zobaczyć szokującą zmianę. Osobiście jednak stawiam rzeźbę nad masę i wolałem jego fizyczność w pierwszej serii.
2. Jak by to ode mnie zależało zrobiłbym to w stylu "SAW" i klucza w brzuchu, kto widział ten wie... :twisted:
3. Może masz jeszcze jakiś 'nietolerancyjny' temat do dyskusji piter?

Guest

Post by Guest » Mon Jan 02, 2006 11:30 am

Ja znalazłm wiadomośc, która wbiła mnie w fotel, może ktoś z was już słyszał, aktorzy grający Kate i Charlego (niestety nie pamiętam nazwisk) sa zakochani. :shock: Przeczytałm to w jednym z programów telewizyjnych, więc pewnie informacja sprawdzona!

john_cage

Post by john_cage » Thu Jan 05, 2006 12:15 pm

Tak, są oni parą, a doktorek przeprowadza się na Hawaje, gdzie kręcą ten serial, bo polubił klimacik.

Kolejny mój wpis usuniety bez uzasadnienia! Bojkot jakiś? Po tylu latach przestaje mi się podobać ten cały roswell.pl

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Jan 06, 2006 8:59 pm

Posty łamiące regulamin są usuwane. Zaskoczony?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Post by femii » Sun Jan 15, 2006 4:09 pm

A ja w końcu ma AXN i już nie mogę się doczekac 22 stycznia aż puszczą II serie Lost! :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests