Twoja ulubiona postać z "Zagubionych" - sonda

Rozmowy o serialu Zagubieni

Moderator: Olka

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Nov 13, 2005 9:36 pm

Onar- ek - szczęściara :lol: :lol: Czyżbym błądziła sądząc, że dreamerkom bardziej do gustu przypadł Jack ? :wink:
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Nov 13, 2005 10:03 pm

Olka, ja to muszę monetą rzucić... :lol: w końcu skoro o temacie wypracowania można rozstrzygać monetą :wink: Ale dajmy na to, Sawyer. Blondyn :cheesy: :roll:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Nov 13, 2005 11:52 pm

Tak, to zapewne bardzo konkretny powód do głosowania. Blondyni górą, bruneci... nie :haha: ;) Twój głos podliczę przy następnym podsumowaniu :)

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Mon Nov 14, 2005 6:55 pm

Sawyer - od samego początku czyt. od sceny z misiem. :cheesy:
"syndromu Guerina" w wyrażaniu sympatii do Sawyer'a
hmm :roll:
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Nov 14, 2005 7:02 pm

Ela wrote:Onar- ek - szczęściara :lol: :lol: Czyżbym błądziła sądząc, że dreamerkom bardziej do gustu przypadł Jack ? :wink:
Szczesciara? A wez sie teraz ucz na takich cw jak sam jego sumieszek rozprasza :haha:

Myslisz, ze Jack przypadl do serca dreamerkom? Hm wiesz nie jest brzydki czy cos tylko troche taki nijaki, zawsze ok... Sawyer jest bardziej prawdziwy jak dla mnie...

User avatar
Maria_DeLuca
Gość
Posts: 37
Joined: Mon Aug 30, 2004 11:43 am
Contact:

Post by Maria_DeLuca » Wed Nov 16, 2005 8:25 pm

Shannon Rutherford

nasty b**h ale i tak ją lubię:P
Being a Lifesaver.. is like a.. dreaming withuth closing eyes. You can choose what do you want to see. You can choose when do you want to close your eyes. And wake up.

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Fri Nov 18, 2005 7:46 pm

Ja głosuje na Jack! To na razie mój ulubiony bohater chociaż wszystko może się zmienić.
P.S. A słyszeliście, że od stycznia AXN będzie emitować 2 serię Lost!

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Nov 18, 2005 9:22 pm

Ja nie .. skad taka informacja ?
:)

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Fri Nov 18, 2005 9:30 pm

ja tam nie widzę w tym nic wyjątkowego, nadawali tam 1 sezon dlaczego nie mieli by emitować drugiego?

A powracając do tematu, zmieniam moją ulubioną postać z Kate na Locke - jednak myśliwy jest fajniejszy :cheesy:

User avatar
Maria_DeLuca
Gość
Posts: 37
Joined: Mon Aug 30, 2004 11:43 am
Contact:

Post by Maria_DeLuca » Fri Nov 18, 2005 10:13 pm

a z tego co ja słyszałam, to AXN sam się reklamował, ze niby jeszcze w tym roku puści 2. serię.. coś niezbyt im wyszło..
Being a Lifesaver.. is like a.. dreaming withuth closing eyes. You can choose what do you want to see. You can choose when do you want to close your eyes. And wake up.

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Sat Nov 19, 2005 10:40 am

Tą informację znalazłam na stronie AXN.

User avatar
AAgusia
Gość
Posts: 47
Joined: Thu Nov 03, 2005 11:27 pm
Location: Ruda Śląska
Contact:

Post by AAgusia » Thu Nov 24, 2005 10:58 pm

Po dzisiejszym odcinku głosuję na Sawyera, świetny wątek!! I on sam taki tajemniczy, skomplikowany i niejednoznaczny, naprawdę ciekawa postać, więc póki co- Sawyer!:)

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Fri Dec 09, 2005 4:37 pm

Lizziett wrote: Sawyer- twardzielowaty, cyniczny "przystojniak" ( nie mój typ :mrgreen: )- i tu westchnęłam myśląc sobie o syndromie Guerina,
po dotychczasowych odcinkach Sawyer'a porównałabym raczej do Alec'a z DA :hearts: ...
Czytaj między wierszami...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Dec 09, 2005 4:56 pm

Heh, dziewczyny, co by nie mówić..."iskrzy" na linii Jack i Kate. Zresztą Kate jest bardzo niejednoznaczą postacią. I tak jak wyraźnie garnie się do Jacka...wydaje się, że szuka u niego zrozumienia i wsparcia, tak wysyła również sprzeczne sygnały w stronę Sawyer'a. Ich przeszłość jest w równym stopniu mroczna i zagmatwana.
A Jack...i ten jego uśmiech - czyżbyśmy miały nowe wcielenie Maxa ? :wink:

Image
Image
Image

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Fri Dec 09, 2005 5:58 pm

Kate Ryan to moja ulubiona postać. A czemu? Chyba dla tego, że według mnie jest ona postacią ciekawą i nie jednolotą. Pożyjemy zobaczymy... Może mi sie jeszcze odmienic...

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Dec 10, 2005 6:33 pm

Zmieniam głos na Kate. Ten trójkącik staje sie coraz bardziej interesujący.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
timgrayson
Gość
Posts: 8
Joined: Tue Sep 13, 2005 6:02 pm
Contact:

Post by timgrayson » Sat Dec 10, 2005 7:43 pm

James "Sawyer" Ford ciekawa postać choć przez wszystkich nie lubiana może sie okazać najnormalniejszy z całej tej ekipy bo nikt na tej wyspie chyba nie jest śwęty i każdy ma niezła przeszłość :mrgreen:
Apatia, Chciwość, Korupcja, Moc, Nadzieja, Sprawiedliwość, Honor, Odwaga

User avatar
AAgusia
Gość
Posts: 47
Joined: Thu Nov 03, 2005 11:27 pm
Location: Ruda Śląska
Contact:

Post by AAgusia » Sat Dec 10, 2005 7:58 pm

Ja Sawyera lubie...nie no może nie od razu lubie, ale on mnie intryguje... każdy bohater coś ukrywa, każdy ma średnio-ciekawą przeszłość, jeden narkoman, inwalida, morderczyni itp. jednak tylko Sawyer jest taki... nieokreślony, mroczny, no i interesujący zarazem!!! dlatego to moja ulubiona postać. Chociaż wierze, że pod tą maską macho kryje się dobry facet..."i stałem sie tym, kogo nienawidziłem.."- te słowa nie moga mi wyjść z głowy!!!

Mam jeszcze pytanko do was, czy wiadomo co się stało z ukochaną <del>Saida</del> <ins>Sayida</ins> //"spotkamy się w innym życiu, jeśli w tym nam się nie uda..."-te słowa też mnie prześladują...// powiedział, że ona zginęła przez niego, ale wiadomo to na pewno?? Chociaż co w tym serialu wiadomo na pewno...:P

Przyznać też muszę, że trójkącik Jack-Kate-Sawyer też się ciekawie zapowiada...;D

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Dec 14, 2005 1:00 am

A mnie Sawyer zaczął nieco drażnić. Co prawda obejrzałam już nieco więcej odcinków, ale moja ocena odnosi się do tych wcześniejszych, nie tych z II sezonu. Ale teraz chyba jest ok i nadal go lubię. Jednakże w międzyczasie bardzo polubiłam Boona, do czasu ujawnienia jego historii... Potem ostatecznie zdecydowałam, że warty jest poświęcenia mu więcej uwagi niż to uczyniono w scenariuszu (niech twórców serialu piekło pochłonie! :/)

User avatar
AAgusia
Gość
Posts: 47
Joined: Thu Nov 03, 2005 11:27 pm
Location: Ruda Śląska
Contact:

Post by AAgusia » Wed Dec 14, 2005 8:25 pm

powolutku...powolutku...łatwo powiedzieć;PPP No ale już jutro kolejne dwa odcinki...i pewnie lawina kolejnych pytań... ech jak ja to lubię!!:D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests