Twoja ulubiona postać z "Zagubionych" - sonda

Rozmowy o serialu Zagubieni

Moderator: Olka

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Thu Dec 15, 2005 10:55 am

Wcześniej pisałam, że moją ulubionym bohaterem jest Jack, ale coraz bardziej interesująca poistacią robi się <del>Said</del> <ins>Sayid</ins>! Mam nadzieję, że nie zniknie on z serialu!
Image

john_cage

Post by john_cage » Fri Dec 30, 2005 1:29 pm

Jest tak jak myślałem, opinie zmieniają się wraz z poznawaniem postaci, ale czy było już jakieś ogólne podsumowanie wyników?
Można też rozszerzyć koncepcję na inne odczucia - z kim bym się nie polubił (wróg), z kim zaprzyjaźnił (kumpel), kto odpowiada fizycznie (partner), itd., np.:
-----------------------------------------
zaufałbym: Sayid
kumpel: Charlie
nie ufam: Locke
nie lubię: Michael
lubię: Sun
partner: Boone
wzór: Sawyer
odpowiednik: Hurley
partnerka: Kate
-----------------------------------------

T.O.M.A.S.Z
Nowicjusz
Posts: 73
Joined: Fri Jul 30, 2004 11:07 am
Contact:

Post by T.O.M.A.S.Z » Fri Dec 30, 2005 4:33 pm

john_cage wrote:wzór: Sawyer
-----------------------------------------

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: HAHAHAHA
" Well, it's all a mystery, that's all I can say. That's my honest opinion. A mystery..."-James Saunders Alas poor Fred.

Image

john_cage

Post by john_cage » Sat Dec 31, 2005 5:59 pm

Jak to się mówi: "kiss my ass, dude!" :tomato:

Guest

Post by Guest » Sat Dec 31, 2005 11:59 pm

Zgadzam się z TOMASZEM. Jak można wzorować się na <del>Sawier'rze</del> <ins>Sawyerze</ins>, przrcież to najbardziej egoistyczny, okrutny i nieprzewidywalny facet ze wszystkich postaci serialu. :roll:

john_cage

Post by john_cage » Sun Jan 01, 2006 3:33 pm

I najlepiej na tym wychodzi z całej tej bandy. To świat jest egoistyczny, okrutny i nieprzewidywalny. Sawyer po prostu potrafi się dostosować :respekt:

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jan 04, 2006 7:49 pm

Nadszedł czas na kolejne podsumowanie. Pula ulubieńców poszerzyła się o 3 postaci. 4 osoby postanowiły zmienić swój głos. Wyniki przedstawię w grupach.

I tura - liczba głosów = 11 (przypomnienie)

Kate Ryan - 1 głos (9%)
Charlie Pace - 1 (9%)
Claire Littleton - 1 (9%)
Sayid Jarrah - 1 (9%)
Jack Shepard -1 (9%)
James "Sawyer" Ford - 6 (55%)

II tura - liczba głosów = 11

Kate - 2 (18,3%)
Sayid - 1 (9,1%)
Jack - 1 (9,1%)
Sawyer - 4 (36,4%)
Shanon - 1 (9,1%)
Locke - 1 (9,1%)
Boone - 1 (9,1%)

Reasumując - liczba głosów = 18*

Kate - 2 głosy (11%)
Charlie - 1 (5,6%)
Sayid - 2 (11%)
Jack - 1 (5,6%)
Sawyer - 9 (50%)
Shanon - 1 (5,6%)
Locke - 1 (5,6%)
Boone - 1 (5,6%)

Zatem Sawyer nadal przoduje w rankingu.

iza

Post by iza » Mon Jan 23, 2006 4:51 pm

<del>hej</del> <ins>Hej</ins>, ja tak mysle <ins>przecinek</ins> ze nie znam dobrze postaci z lost, bo sa one tajemnicze i nie do konca moge powiedziec <ins>przecinek</ins> ze Charlie jest taki a nie inny <ins>przecinek</ins> bo ten serial potrafi dobrze namieszac. <del>wiem</del> <ins>Wiem przecinek</ins> ze nie ocenia sie po wygladzie, ale ja zaglosuje na Sawyera, poniewaz jest dobrze zbudowany i przystojny. <del>moja</del> <ins>Moja</ins> mama podziela moje zdanie <ins>kropka</ins>
Sympatie wzbudza tez Hurley!
Pozdro :roll:

MArTooSia:)

Post by MArTooSia:) » Tue Feb 21, 2006 4:47 pm

Moją ulubioną postacią jest Sawyer :D i oddaje wlasnie na niego moj glos<del>!!!</del> wiem ze nie jest tdealny ale i tak mi sie podoba<del>!!!!</del> zwatpilam troszke w niego jak zobaczylam odc 2x13 ale juz mu wybaczylam i bardoz bym chciala zeby on byl z Kate :wink: Oczywiscie nie mowie ze sawyer to moj wzor bo tak nie jest ale on i tak jest super ( i sexY........ :cheesy: ) :mrgreen:

marcelka17@wp.pl

Re: Twoja ulubiona postać z "Zagubionych" - sonda

Post by marcelka17@wp.pl » Fri Mar 17, 2006 3:40 pm

<del>ja</del> <ins>Ja</ins> najbardziej lubie <del>jacka sheparda</del> <ins>Jacka Shepharda przecinek</ins> jest taki... :cheesy: lubie takze <del>kate</del> <ins>Kate</ins> :lol: pasuja do siebie :mrgreen: ale glosuje na <del>sayida</del> <ins>Sayida</ins> :lol: wrecz go uwielbiam <ins>Kropka</ins>
Podalam swoj e-mail <ins>przecinek</ins> jesli ktos mysli podobnie do mnie <ins>przecinek</ins> mozecie pisac <del>gwarancja </del> <ins>kropka Gwarancja przecinek</ins> odpisze <ins>kropka</ins>
:mrgreen: zapamietajcie marcelka17@wp.pl
A wlasnie <ins>przecinek</ins> jeszcze cos <ins>kropka</ins>
<del>wiem</del> <ins>Wiem</ins> wiele <del>zeczy</del> <ins>rzeczy</ins> z planu serialu <ins>przecinek</ins> gdyz <ins>przecinek</ins> moge przysiasc <ins>przecinek</ins> moj <del>wojek</del> <ins>wujek</ins> pracuje tam jako dekorator i mowi mi wiele ciekawostak z planu <ins>kropka</ins>
<del>piszcie</del> <ins>Piszcie</ins> do mnie <ins>kropka</ins>
<del>swoj</del> <ins>Swój</ins> glos oddaje na <del>sayida</del> <ins>Sayida kropka</ins>

Aggie
Gość
Posts: 20
Joined: Tue Aug 16, 2005 3:19 am

Post by Aggie » Sat Mar 18, 2006 1:51 am

<del>bez</del> <ins>Bez</ins> obrazy <ins>przecinek</ins> marcelka17, ale ten twój przecinek/kropka strasznie rozprasza. <del>ludzie</del> <ins>Ludzie</ins> postują <ins>przecinek</ins> aby pisać bez błędów i z interpunkcją, bo się lepiej czyta, i mam wrażenie, że tobie też o to chodzi, ale osiągasz wręcz przeciwny efekt.


<del>a</del> <ins>A</ins> co do ulubionej postaci, to stawiam na Sawyera. <del>bardzo</del> <ins>Bardzo</ins> też lubie Claire, ale jeśli można tylko na jedną osobę głosować...

Guest

Post by Guest » Fri Mar 24, 2006 5:30 pm

Moją ulubiona postacią jest Kate :D Nawet nie pytajcie dlaczego :?: :!: PO PROSTU JĄ LUBIĘ I JUŻ :!: :!: :!: :!: :!: :roll:

Aggie
Gość
Posts: 20
Joined: Tue Aug 16, 2005 3:19 am

Post by Aggie » Fri Mar 24, 2006 6:04 pm

wiecie co, to już przesada, że by ktoś popoprawiał posty innych ludzi. ja roumie jeśli ktoś leci przekleństwami, albo obraża kogoś, ale żeby ludziom przecinki i wielkie litery dopisywać :shock: gUpota
teraz się nie dziwie, że tek mało ludzi tu zagląda. żegnam...

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Mar 24, 2006 8:05 pm

NIEEE!! NIEEEEE!!! PROSZE, WROC!!! JUZ NIE BEDZIEMY!!!!

<del>boze</del> <ins>Boże</ins>.. no i poszla.. co my teraz zrobimy...? :shock:

<ins>Ni mogłem się powstrzymać - {o}</ins>
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Mar 24, 2006 8:17 pm

Taa, najłatwiej zwalić na Adminów, którym - podobnie jak wielu Użytkownikom - przeszkadzają błędy ortograficzne i interpunkcyjne. Czy naprawdę tak trudno jest pisać poprawnie?
Blogerom mówimy stanowcze NIE :!: :!: :!:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Aggie
Gość
Posts: 20
Joined: Tue Aug 16, 2005 3:19 am

Post by Aggie » Sat Mar 25, 2006 4:10 am

piter (a powinno być z dużej litery, przecież to imię), strasznie mnie wzruszyłeś. Teraz to ja już napewno nigdy stąd nie odejdę. Jeśli tak Ci zależy na tym żebym została, to cóż ja biedna mam zrobić. Pozostaje mi tylko zapomnieć przykrość i ZOSTAĆ NA ZAWSZE :lol:

A tak na poważnie, nie mam nic przeciwko dbaniu o ortografię. Na forum jestem od dawna i zawsze pisałam bez wielkich liter. Czemu nikt nawet nie spróbował napisać komentarza, albo PW. Gdzie wtedy byliście. Mogliście mi zwrócić uwagę wcześniej, jestem ugodową osobą i napewno nie robiłabym problemów. Jednak kiedy zobaczyłam mój komentarz, to mnie wkurzyło. Uważam, że wchodzenie i poprawianie postów innych ludzi to przesada, jak ingerowanie w prywatność.

Cóż, nawet nie wiem czy Was obejdzie, to co napisałam. Jeśli się Wam nie podoba, to proszę abyście mojego użytkownika wykasowali.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Mar 25, 2006 11:32 am

Nie chcemy cię wykasowywać. My cie tylko edukujemy.
A że dopiero teraz? Lepiej późno niż wcale.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sat Mar 25, 2006 2:14 pm

Aggie wrote:Czemu nikt nawet nie spróbował napisać komentarza, albo PW. Gdzie wtedy byliście.
Wybacz, ale nie trzeba szczególnej błyskotliwości, żeby to pojąć. Roswell.pl współpracuje z akcją Bykom Stop od 9 grudnia 2005. Ile postów napisałaś od tego czasu, ile z nich znajdowało się w tematach, do których zaglądam i ile z nich raziło ignorancją odnośnie zasad ortografii? Gdyby nie twój post o przecinkach, zdradzający nieznajomość tutejszych praktyk, może w ogóle nie zwróciłbym uwagi na twoją pisownię. Ale żeby wytłumaczyć ci niepoprozumienie, poprawiłem i twój post. W innej sytuacji uznałbym to za sprawę zbyt mało istotną, żeby poświęcać na to czas. Wciąż także liczę na minimum spostrzegawczości użytkowników - minimum, które pozwala zauważyć, że wszyscy stosują się do zasad, o których nie wspominają, bo są oczywiste. Niektóre zasady są tak oczywiste, że aż nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia...

Nie jesteś też pierwszą osobą, która pyta, "dlaczego dopiero teraz". Niestety obawiam się, że gdybyś została pouczena "od razu", odebrałabyś to za naskakiwanie na nowicjuszy. Uważam kwestię czasu za temat zastępczy.

Jaka prywatność, skoro fora są z definicjii publiczne? Zwróć też uwagę, że nie jesteśmy jedynym miejscem, w którym pilnuje się ortografii. Kiedy na stronie Bykom Stop była jeszcze lista serwisów wspierających akcję - była to lista bardzo długa.

Tak więc powinnaś widzieć, że sama zaczęłaś ten temat. Kto go skończy i gdzie?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Mar 25, 2006 3:04 pm

No to może ja... 8)

Jako, że temat nie jest jedynie miejscem głosowania, ale także daje możliwość wyjaśnienia swoich decyzji, ponownie chciałabym zagłosować na Charliego... Tym razem, jednak, nacisk kładę na samą jego postać, a nie ewentualny związek jego z Claire. Charlie zaczął być interesujący sam w sobie. Kto oglądał najnowsze odcinki ten pewnie wie, o czym mówię. Zatem Charlie, Charlie, Charlie :)

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Tue Apr 04, 2006 1:18 am

Moją ulubioną postacią w LOST jest Sawyer...lubię też Anę Lucie i Locka ale głosować można tylko na jedną osoba.
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests