W eterze - nowości i informacje

Rozmowy o serialu Zagubieni

Moderator: Olka

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

W eterze - nowości i informacje

Post by Olka » Thu Nov 03, 2005 11:30 pm

Temat dotyczy wszelkich informacji związanych z serialem ale nie dotyczących fabuły. Tutaj będziemy się dzielić wiadomościami na temat aktorów, reżyserów... wszystkich twórców serialu, a także nowinkami związanymi z jego produkcją.

User avatar
Maria_DeLuca
Gość
Posts: 37
Joined: Mon Aug 30, 2004 11:43 am
Contact:

Post by Maria_DeLuca » Fri Nov 18, 2005 10:22 pm

Aktorka grajaca Shannon(Maggie Grace) jest wyższa od Sayida(Naveen Andres) o 3 cm, z tego powodu cały crew serialu musiał się nieźle meczyć i przy scenach, i przy zdjęciach promujących. Biedna Maggie, nigdy wiecej obcasów..

W życiu prywtanym to aktorka grajaca Sun włada dobrze j. koreańskim, a jej filmowy mąż nie(a raczej wcale:P):P więc to ona pouczała go jak dobrze grać koreańczyka i jak odpowiednio wymawiać dane słowa.. ironia ?:P
Being a Lifesaver.. is like a.. dreaming withuth closing eyes. You can choose what do you want to see. You can choose when do you want to close your eyes. And wake up.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Nov 18, 2005 10:25 pm

Ciekawe, ciekawe... prosimy o więcej! :)

Acha, może dopiszą tu informacją, która pojawiła się w innym pokoju. Podobno AXN ma puścić 2 serię Lost. Zna ktoś jakieś szczegóły?

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Nov 18, 2005 11:53 pm

Maria_DeLuca wrote:Aktorka grajaca Shannon(Maggie Grace) jest wyższa od Sayida(Naveen Andres) o 3 cm, z tego powodu cały crew serialu musiał się nieźle meczyć
Dlaczego? To miało jakieś znaczenie, że ona jest wyższa niż on? Chyba że ... coś ich łączyło? Nie, wolę nie wiedzieć!
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Maria_DeLuca
Gość
Posts: 37
Joined: Mon Aug 30, 2004 11:43 am
Contact:

Post by Maria_DeLuca » Sat Nov 19, 2005 4:07 pm

to nie miało znaczenia.. ale nie wiedziałam o tym aż do momentu, kiedy wyczytałam zawsze ze scen filmowych miałam wrażenie, ze on jest wyższy. a w życiu prywatnym Naveen jest ze starszą o.. no nie powiem o ile lat kobietą, o dużo:P

co do 2 serii LOST w AXN, to był to taki motyw: 1. seria kończyła się, i AXN ciągle ogłaszał :"Już po wakacjach nowe odcinki LOST!", i to mocno huczało zwłaszcza przy emisjii podwójnego, finałowego odcinka. a potem? potem nie było nic.. cisza...


coś jeszcze? Jorge Garcia(Hurley), nie miał zamiaru być aktorem. Chciał być komikiem, ale jakoś wyszło:P a aktor grający Jin'a(koreańczyk) naprawdę jest ... bankierem:P

Matthew Fox(Jack) posiada ranczo(własne:P) i kiedy zakończono kręcenie ostatniego odcinka 1. serii, kochany Jacuś(:P) zaprosił wszytskich aktorów do siebie do domu, by mogli obejrzeć efekty ich pracy! musiałąbyć fajna impreza z tego:P

Josh Holloway(Sawyer) udawał, ze podobają mu się jego długie włosy, noszone na potrzeby "LOST",; w rzeczywistości nie znosi ich..

A pies grajacy tę imponująca rolę w LOSt, to tak naprawdę suczka, a nie samiec:P

Daniel Dae Kim(Jin) oświadczył w jednym z wywiadów, że związek Jin&Sun ma szanse powrócić(ja nie oglądałam 2. sezonu wiec nie wiem co to się teraz dzieje), zaargumentował to tak:"Jest miłość. Jest nadzieja." :P

jeśli amcie już dosyć tych plotek, to powiedzćie:P
Being a Lifesaver.. is like a.. dreaming withuth closing eyes. You can choose what do you want to see. You can choose when do you want to close your eyes. And wake up.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Nov 19, 2005 6:30 pm

Ciekawostki fajne, tylko staraj się zwracać uwagę na pisownię. Język polski jest bardzo ładny, więc nie kaleczmy go ;)

User avatar
AAgusia
Gość
Posts: 47
Joined: Thu Nov 03, 2005 11:27 pm
Location: Ruda Śląska
Contact:

Post by AAgusia » Sat Nov 19, 2005 8:27 pm

AXN puści drugą serie, wiem, bo widziałam ulotke, gdzie to reklamowali;):):):) swoja drogą mam nadzieję, ze nasza TVP1 nie poprzestanie na pierwszym sezonie/wie ktos ile ma odcinków pierwsza seria??/

Maria DeLuca

Post by Maria DeLuca » Sun Nov 20, 2005 1:53 am

jakoś mi się nie wydaje, żeby błędy ortograficzne stanowiły najważniejszą część przekazywanej informacjii.. dodam do tego, ze nie pracuję dla redakcji roswell.pl, więc chyba nie jestem zmuszona do pisania każdego postu ze słownikiem w dłoni ?

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Nov 20, 2005 2:03 am

Jeżeli ktoś wie, że ma problemy z ortografią, to pisze ze słownikiem w ręku ze względu na szacunek dla rozmówców i siebie.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Nov 20, 2005 11:55 am

Chciałam dodać, że ta kwestia była już poruszana na forum wielokrotnie. Z racji tego, że jesteś tu nowa możesz o tym nie wiedzieć, w porządku. Teraz już wiesz. Zresztą poprawne pisanie, chyba nie jest takim wielkim wysiłkiem, hm? ;)

Maria DeLuca

Post by Maria DeLuca » Sun Nov 20, 2005 1:22 pm

no tak, tylko ze cóż to za ortografia, kiedy u mnie chodzi o literówki? dobra, mniejsza o to. wymyśliliście sobie takie zasady to powodzenia

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Nov 20, 2005 8:52 pm

Zasady ortografii są po to, by ich przestrzegać... wszystko jedno, w jakiej sytuacji. W dodatku na forum jest łatwiej, bo zawsze można zedytować swój post :wink: a ortografia, jakby nie patrzeć, przydaje się zawsze, więc to wyjdzie na zdrowie. Wszystkim.

A wracając do tematu - ja stawiam na to, że 2 serię będziemy mogli też obejrzeć w TVP1, bo chyba inne stacje grają jej na ambicji... że na Polsacie było GA, są Gotowe, na TVN7 było OTH, a TVP1 ma tylko wieczną "Modę na sukces" i "Klan".

Maggie rzeczywiście jest jakby wysoka :wink: Ale swoją drogą to po co jej obcasy w dżungli? Nie bardzo to sobie wyobrażam :?

Widziałam niedano jakieś zdjęcie filmowego Sawyera i aż musiałam przetrzeć oczka. Wyglądał zupełnie nie jak Sawyer (zasakakujące :P ), bez tej charakterystycznej miny i w ogóle jakiś taki inny... aż się zdziwiłam. Jak to serial zmienia ludzi.
Last edited by Nan on Mon Nov 21, 2005 7:11 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
AAgusia
Gość
Posts: 47
Joined: Thu Nov 03, 2005 11:27 pm
Location: Ruda Śląska
Contact:

Post by AAgusia » Sun Nov 20, 2005 11:59 pm

Ja również uważam, że ortografia zawsze się może przydać i jest po to, żeby jej przestrzegać/że pozwole sobie zacytować Nan;)/, ale literówki zdarzyć się mogą każdemu.

Właściwie to na TVP1 rzadko leci coś sensownego, żeby utrzymać jakiś poziom muszą czasami dać coś, co ludzi zainteresuje, a Lost bez wątpienia spełnia ten warunek:)

Nie zwracałam uwagi na to które znich jest wyższe, ale teraz to zbadam:)

Chavah
Gość
Posts: 18
Joined: Tue Apr 12, 2005 10:50 pm

Post by Chavah » Sun Dec 11, 2005 1:31 am

Michael Dawson (Harold Perrineau) grał Merkucja we współczesnej wersji Romka i Julki z DiCarpiem ;)
(btw: jak bardzo lepszą kreację miał w tamtym filmie... bu)

Image Image

Natomiast filmowa Shannon występowała w popularnym (aczkolwiek niekoniecznie tak dobrym) serialu "Asy z klasy" w roli Brooke.
Image
Ale to już pewnie wiedzieliście [;

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Sun Dec 11, 2005 11:19 am

Ojojoj ale wpadka ;)
W "Popular" występowała Leslie Bibb a nie Maggie Grace :P

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Dec 11, 2005 6:14 pm

Heh, jak można było pomylić te dwie dziewczyny?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Mon Dec 12, 2005 2:42 pm

Josh Holloway
Pan "Seksowne Doleczki"

Image
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Dec 12, 2005 8:42 pm

Yy to dzisiaj ŚS jest nowy? Zapomniałam 0_o

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Post by femii » Mon Dec 26, 2005 12:33 am

Nie wiem czy to bedzie nowośc. Przed chwilką sprawdzałam program na necie i od 02.12 AXN emituje Lost. Nadawane jest mniej wiecej koło 23 codziennie oprócz weekendu. Szkoda bo ja niestety nie mam tego kanału. :(
Słyszałam też, że od stycznia mają wyemitowac 2 serie, ale na stronie AXN nic o tym nie wiadomo. Lecz Ci którzy mają ten kanał i zero planów na sylwestra oraz nowy rok AXN zaprasza:(31.12) od 18.40 do 5.05 od 1 do 14 odcinka, oraz (01.01) od 18.40 d0 3.00 od 15 do 25 odcinka.
Prawdziwy maraton!!!!!!
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
AAgusia
Gość
Posts: 47
Joined: Thu Nov 03, 2005 11:27 pm
Location: Ruda Śląska
Contact:

Post by AAgusia » Mon Dec 26, 2005 1:37 am

AXN...- jak piękne są marzenia, że mam tą stacje...;)))
Podziwiam lasu głębie ciemną,
lecz nim zapadnę w otchłań senną,
obietnic wiele do spełnienia
i długa droga wciąż przede mną...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests