Sezon 6 - ostatni

Rozmowy o serialu Zagubieni

Moderator: Olka

Post Reply
User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Sezon 6 - ostatni

Post by Justynka » Tue Feb 09, 2010 11:12 pm

Za nami dwuodcinek premierowy 6 serii, już jutro kolejny odcinek, z postacią centryczną Kate.
Ogląda ktoś jeszcze? Nie wierze, że przy takiej popularności LOST w Polsce nie ma tu nikogo kto by ze mną (z nami) podyskutował na temat najnowszej serii.
Image

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by Czips » Wed Feb 10, 2010 6:27 pm

Ja oglądam, ale chyba tak bardziej z przyzwyczajenia. Lost zaczął mnie denerwować już po 3 seri, a może i po 2? Kiedy zauważyłam, że już scenarzyści się chyba pogubili w ilości zagadek tajemnic i właściwościach wyspy. Lost to taka prawie, że Moda na sukces. Już myślisz, że się kończy a tu jednak psikus.
Myślę, że 6 seria to będzie ciąg rozwiązywania wszelakich zagadek.
Chociaż ciekawy jest wątek dwuwymiarowości :)
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by Beauty_Has_Come » Wed Feb 10, 2010 10:49 pm

A ma ktoś swoją teorię, jak to się wszystko skończy? Jak będzie wyglądał wielki finał? :) A może ostatecnzie niczego się nie dowiemy, i dostaniemy serial z otwartym zakończeniem, wielki wybuch wyspy i .... i koniec :|

No i - najważniejsze, najbardziej istotny element serialu, ważniejszy niż dymy, czteropalczaste posągi i skoki w czasie - kogo wybierze Kate? :wink:

Jacka! :cheesy:
Image

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by Czips » Sat Mar 06, 2010 12:49 am

a ja bym wolała, żeby wybrała Sawyera...
no ciekawe, z niecierpliwością czeka na ostatnie odcinki, bo jak na razie to zamiast coś wyjaśniać to wciąż gmatwają ;/
ale na prawde coraz bardziej podoba mi się ten pomysł z dwoma rzeczywistościami :D
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by MAX EVANS » Sat Mar 06, 2010 3:28 pm

Jeden z nielicznych seriali którego nigdy nie oglądałem.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by Czips » Tue Mar 09, 2010 10:41 am

nie no naprawdę, pierwsza seria byłą majstersztykiem - coś nowego genialnego, tajemnice itp, ale każda kolejna była już tylko gmatwaniem wszystkiego, wracali, odjeżdżali... zaczęło mnie to denerwować, ale jako że oglądałam od początku to i do końca zobaczę :)
Jutro nowy odcinek! :D
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by Justynka » Tue Mar 15, 2011 8:58 pm

Też niedawno zrobiłam sobie maraton i coś czuje, że to nie ostatni raz :P
Image

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by femii » Mon Mar 28, 2011 8:25 pm

Oglądałam wszystkie 6 sezonów. Pierwsze trzy były po prostu genialne. Później choć nie było źle to już jednak nie było to samo. Dało się odczuć spadek poziomu. Na finale 6 sezonu się zawiodłam. Wiem, że wszystko zostało wyjaśnione i to jak najbardziej zrozumiale. Ale mimo to poczułam rozczarowanie. Lecz to wszystko i tak nie ma znaczenia. Serial dorobił się milionów fanów na całym świecie i statutu kultowego bez wątpienia.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by MAX EVANS » Tue May 10, 2011 1:27 pm

femii wrote:Na finale 6 sezonu się zawiodłam. Wiem, że wszystko zostało wyjaśnione i to jak najbardziej zrozumiale. Ale mimo to poczułam rozczarowanie.
Jak dla mnie finał 6 sezonu jest wręcz genialny i idealnie zakończył cały serial. Muszę się też przyznać że "złapał mnie za gardło" a w oczach pojawiły się szklanki :|
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by femii » Tue May 10, 2011 6:32 pm

No widzisz Max w końcu obejrzałeś. Jestem z Ciebie dumna. Powiem Ci, że ja już nie odczuwam rozczarowania zakończeniem serialu ale tym, że już go nie ma. Mogłabym obejrzeć jeszcze parę sezonów. A poza tym bardzo się cieszę, że dołączyłeś do fanów Lost.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by MAX EVANS » Wed May 11, 2011 11:46 am

femii wrote:. A poza tym bardzo się cieszę, że dołączyłeś do fanów Lost.
Femii ja cieszę się bardziej :cheesy:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by myblink » Wed May 11, 2011 9:18 pm

Lost, moim zdaniem jeden z najlepszych serialów, które zostały wydane. Zakończenie serialu było po prostu idealne, a przez 7 lat oglądania można było się z nim bardzo mocno związać emocjonalnie, więc łezka na koniec nawet wskazana. Bardzo dobry serial i jak na razie nie widzę innego który mógłby go zastąpić.
We're TAKERS

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by MAX EVANS » Thu May 12, 2011 12:28 am

myblink wrote:przez 7 lat oglądania można było się z nim bardzo mocno związać emocjonalnie, więc łezka na koniec nawet wskazana.
Mi wystarczył jedynie miesiąc by związać się z nim emocjonalnie ale ubolewam że nie oglądałem go w TV tak jak to miało miejsce z Roswell.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

dorotapawelec21
Gość
Posts: 1
Joined: Wed Apr 17, 2013 12:11 pm

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by dorotapawelec21 » Thu Apr 18, 2013 2:28 pm

Ostatnio w telewizji oglądałem jeden odcinek z ostatniego sezonu (jak bomba wysadziła statek podwodny) wcześniej oglądałam wszystkie sezony ale muszę powiedzieć że nie pamiętam jak ten film się skończył.

Wuldek14
Gość
Posts: 19
Joined: Mon Feb 22, 2021 12:32 pm

Re: Sezon 6 - ostatni

Post by Wuldek14 » Wed Mar 10, 2021 7:28 pm

Zgadzam się z opiniami, że Lost po 3 sezonie zaczął zmierzać w dziwnym kierunku. O wiele bardziej lubiłem ten dreszczyk towarzyszący czemuś nieznanemu na wyspie, niż ciągłe retrospekcje i zabawę czasem.
https://megaprzeprowadzki.pl

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest