Jak oceniacie I sezon?

Tutaj można porozmawiać o wszystkim, co dotyczy I serii

Moderator: LEO

Forum rules
Zabrania się spoilerowania - strefa zaostrzonego rygoru
Post Reply

Jak oceniacie I sezon?

Jest numer jeden, nic dodać nic ująć!
22
71%
Jest spoko, ale coś bym zmieniła/zmienił.
8
26%
Jest przeciętny, mogło być lepiej.
1
3%
Nie mam zdania.
0
No votes
Ta seria mnie nie interesuje!
0
No votes
I seria to totalne dno!!
0
No votes
 
Total votes: 31

User avatar
Tess
Pleciuga
Posts: 43
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:01 am
Location: Antar ;-) Waiting For The Story To Finally End (MAD)
Contact:

Jak oceniacie I sezon?

Post by Tess » Thu Feb 03, 2005 2:43 pm

Dla mnie I sezon jest boski. Max i Liz mają się ku sobie, jednak w ostatnim odcinku Liz ucieka. Michael i Maria też sprawa nie prosta, no bo to Mike zrywa. Alex i Isabell można ich wątek świetnie poprowadzić dalej (czego nie uczuniono :evil: ). Tess i Kyle tą dwójkę można vy skumać arzem, tylko trzeba wybić z głowy Tess Max'a. Ogólnie świetne odcinki i tylko tą serię akceptuję w całości. Zmarnowano szansę Roswell na cool serial w kolejnej II serii w momencie smierci Alex'a definitywnie, a III seria to już dno, totalna pomyłka!!! No ale co Wy sądzicie o tej części? Jak bardzo przypadła Wam do gustu?
Image
Image Image Image

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Thu Feb 03, 2005 2:53 pm

jasne... wszystko zrobmy szczesliwie, niech sobie zyja w spokoju i niech im nikt nie przeszkadza :shock: bardzo fajna telenowela
Collect some stars to shine for you.

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Thu Feb 03, 2005 4:09 pm

nephit wrote:jasne... wszystko zrobmy szczesliwie, niech sobie zyja w spokoju i niech im nikt nie przeszkadza :shock: bardzo fajna telenowela
Nephit zwykle w telenowelach tylko koniec jest szczęścliwy ... :cheesy: Bo zwykle w między czasie bohaterowie mają po drodze wiele nieszczęść i problemów .. do pokonania ..
:)

User avatar
Tess
Pleciuga
Posts: 43
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:01 am
Location: Antar ;-) Waiting For The Story To Finally End (MAD)
Contact:

NIE ZGADZAM SIĘ !!!!!!!!!!

Post by Tess » Thu Feb 03, 2005 4:11 pm

Nie!!!! To że były by cztery pary: M&M, M&L, Issy i Alex, Tess i Kyle, to wcale nie znaczy że musiało bybyć wszystki cacy. Skoto uważasz że uśmiercenie jednego z głównych bohaterów jest spoko, to ciekawe dlaczego nie wypadło Na Max'a??? Tylko nie pisz że jest ważniejszy od Max'a bo to do mnie nie trafia!!!!!!
Image
Image Image Image

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Thu Feb 03, 2005 4:52 pm

Tess wrote: Zmarnowano szansę Roswell na cool serial w kolejnej II serii w momencie smierci Alex'a definitywnie, a III seria to już dno, totalna pomyłka!!!
Popieram całkowicie.
Z resztą było by ciekawie gdyby na końcu 2 sezonu Max i Tess byliby razem, a w 3 sezonie (oczywiście musiałby być) Max i Liz do siebie wracają ponieważ Maxowi i Tess się nie układało, (albo cokolwiek innego) to było by exstra. Pomyślecie o radości Fanów Liz&Maxa. kilkanaście odcinków max i Liz nie sa parą, 2 sezon kończy się kiedy Max i Tess są razem, a powiedzmy w połowie sezonu 3 Max zrywa z Tess i wraca do Liz.
Oby tylko Katims nie chciał zrobić z Tess zdrajczyni, mordercy albo trupa, bo znowu zepsułby serial :roll:

I żeby było do tematu napiszę że sezon 1 był nawet spoko. Denerwało mnie tylko głupie zaloty Maxa i Liz oraz ich beznadziejne podejście do wszystkiech niebepieczeństw. Wystarczyłoby aby trochę pomyśleli, a bez problemu zdaliby sobie sprawę kim jest Tess. Wystarczyłoby troche pomyśleć.

User avatar
Maria_DeLuca
Gość
Posts: 37
Joined: Mon Aug 30, 2004 11:43 am
Contact:

Post by Maria_DeLuca » Wed Nov 16, 2005 8:17 pm

Całkowicie popieram..I seria THE bEST! druga spoko, a trzecia.. DNO!!!!!
Being a Lifesaver.. is like a.. dreaming withuth closing eyes. You can choose what do you want to see. You can choose when do you want to close your eyes. And wake up.

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Nov 16, 2005 8:53 pm

Ile gustów tyle zdań .... :?Ja nie uważam 3 serii za dno.
:)

Arimathea
Gość
Posts: 8
Joined: Mon Jun 04, 2007 9:15 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by Arimathea » Wed Jun 06, 2007 1:35 pm

Wszystkie serie są dobre...wiadomo,że pierwszy sezon jest najlepszy, bo Max i Liz się dopiero poznawali i ogólnie każdy związek był kwitnący. 3 seria moim zdaniem też jest niczego sobie, szczególnie odcinek 14;) Wszystko tworzy całkiem ladną zgraną całość. Uważam, że zdecydowanie powinni zrobić jeszcze 4 serie :)
Arimathea:)

User avatar
miss independent87
Gość
Posts: 27
Joined: Sun Mar 25, 2007 4:55 pm
Location: Gliwice
Contact:

Post by miss independent87 » Wed Jun 27, 2007 5:46 pm

pierwsza seria jest naprawdę świetna:) pozostałe dwie też nie są złe, ale ale nie podoba mi się, ze niektóre wątki z serii 2 zostały niedokończone, bo w serii 3 skupiono się na akcji Max-i-jego-syn; zignorowano Future Maxa i kilka innych rzeczy do których można było nawiązać, a tak wyszło jakby niektóre rzeczy się nie wydarzyły. złości mnie, że nawet nie wiem czy o tym fiasku ze zmianą przyszłości dowiedział się Max i co.
"Ladies leave yo man at home / The club is full of ballas and they pockets full grown / And all you fellas leave yo girl with her friends / Cause its 11:30 and the club is jumpin jumpin"

http://www.scoobygang.fora.pl/

Michał
Gość
Posts: 58
Joined: Sun Sep 02, 2007 2:02 pm

Post by Michał » Tue Sep 04, 2007 11:54 pm

I sezon był fajny w odcinkach opowiadających o życiu szkolnym bohaterów, ukrywaniu tajemnicy przed rodzicami, znajomymi, wzjaemnych uczuciach, itp. Nie podobało mi się wogóle odcinki z "Rzecznym Psem" i Nasedo, choć to zapewne ważna postać z końcówki tego sezonu :lol:
Dużo koloru wniosła postać Tess, szkoda że zabrakło jej w III sezonie (nie licząc jednoodcinkowego epizodu z małym Zanem :) )
Ogólnie I sezon w skali 1 do 10 oceniam na 8 :D

Diesel
Gość
Posts: 24
Joined: Sun Sep 30, 2007 8:34 pm

Post by Diesel » Wed Oct 03, 2007 4:41 pm

Jako fan serialu twierdze, że każdy sezon jest dobry.
1 jest wprowadzeniem. Z reguły jak zaczynam oglądać serial to oglądam go od początku a nie skacze najpierw 2 potem 3 a na koncu 1. To troszke dla mnie dziwne, że niektórzy tak robią.
W kazdym razie gdybym w skali 1 - 10 mial ocenic pierwszy sezon dalbym mu 7. Nie byl doskonaly ale zarwno nie byl nie do ogladania.
Roswell 4ever

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Re: Jak oceniacie I sezon?

Post by LEO » Sun Nov 18, 2007 6:59 pm

...znajomy biorąc interesującą go książkę do ręki czyta parę pierwszych stron i zakończenie... facet mnie przeraża :) przecież piękno książki polega na tym, że stopniuje się napięcie, rozkłada się przyjemność poznawania bohaterów i ich przeżyc na kilka co najmniej spotkań.

Są jednak książki, które lepiej moim zdaniem sprawdzają się w postaci ekranizacji - to wręcz mikroskopijna mniejszość i niewątpliwie ewenementy :D Przykład - R :) Tutaj wydaje mi sie, że tzw. target group - grupa docelowa dla której książki niby powstały - został zakreślony zbyt wąsko :) Okazało się, że odbiorcy nie są tylko nastolatkami z liceów, czy gimnazjalistami, ale to też w miarę już dorośli ludzie :) Dlatego film niejako "upgrade'owal" książkę :) Wygładził, pozbawił części zbyt zwariowanych sytuacji i dostosował do szerszego grona widzów... sprawił, że każdy z nas coś tam dla siebie odnalazł :)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Liz Parker :)
Gość
Posts: 13
Joined: Mon Nov 19, 2007 5:54 pm

Re: Jak oceniacie I sezon?

Post by Liz Parker :) » Tue Nov 27, 2007 7:22 pm

Oczywiście I sezon dla mnie jest numer jeden, nic dodać nic ująć! Uwielbiam wszystkie 3 sezony Roswell i cieszy mnie to, że każdy sezon różni się od poprzedniego. Gdy oglądam Roswell to "znowu jestem miło zaskoczona" :P
MAX & LIZ
"Roswell"

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Jak oceniacie I sezon?

Post by Beauty_Has_Come » Sun Feb 07, 2010 10:17 am

Najbardziej lubię drugi sezon Roswell, ale tylko niewiele więcej niż pierwszy. Wprowadzenie nowego serialu, przedstawienie widzom bohaterów, relacji między nimi, przygotowanie gruntu pod tajemnice, to zawsze spore wyzwanie dla scenarzystów. A pierwsza seria radzi sobie dobrze z wszystkimi tymi problemami. Mamy już zawiązane pewne pary, którym każdy - z większą lub mniejszą intensywnością kibicuje, mamy nowe osoby, które próbują w te pary wejść, mamy rozwiązanych kilka tajemnic, a na ich miejscu nowe. I mamy rzesze wciągniętych Roswellian.

A więc, przyzwoicie :)

Bardziej personalnie dodam jeszcze, że sezon 1 to moja lubiona czołówka ( z Maxem wybiegającym z Crashdown) a bohaterowie (szczególnie Michael i Maria pod koniec sezonu) mają najlepsze z wszystkich serii fryzurki :mrgreen:
Image

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Jak oceniacie I sezon?

Post by Czips » Sun Feb 07, 2010 11:08 am

W pierwszym sezonie wszystko było nowe. Dlatego chyba do pierwszej serii mam największy sentyment. Chociaż moja ulubioną serią jako całość jest seria 2, no to nie kochałabym odcinków 2 gdyby nie było odcinków 1 :D
Beauty masz rację: czołówka w pierwszym sezonie była najlepsza.
A co do fryzur: Maria mnie rozwala. Jeszcze w kolejnych odcinkach jakoś starała się je inaczej ułożyć, ale pierwszy odcinek to jakaś tragedia :D
Podobało mi się to, że już od pierwszego odcinka znane były wszystkie kluczowe postacie. No i na każdy kolejny odcinek nie mogłam się doczekać, było to coś nowego i całkiem innego.
Chociaż do dzisiaj nie umiem rozgryźć, dlaczego od 3 czy 4 odcinka ojca Maxa i Isabell gra inny aktor i o ile mama Maxa przewijała się w prawie każdym odcinku, to jego tata był grał w pierwszym a potem właśnie chyba dopiero w czwartym.
A odcinek który najbardziej zapadł mi w pamięć? South 285 :D I Ulisses Michaela. Pokazuje to, że jednak nie jest takim lekkoduchem, tylko po prostu się skrywa ze swoimi uczuciami.
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Jak oceniacie I sezon?

Post by MAX EVANS » Sun Feb 07, 2010 4:26 pm

Dla mnie osobiście pierwszy sezon był magiczny i to właśnie dzięki niemu zakochałem się w Roswell :D Miał w sobie to coś czego brakowało już w drugim sezonie a w trzecim tym bardziej.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Jak oceniacie I sezon?

Post by ela12 » Tue Feb 09, 2010 4:29 pm

mnie się bardzo podobał I sezon, magiczny i wgl. :) ale nie wiem czy mój ulub, dopiero jestem na 9 odc II serii więc. :D
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Jak oceniacie I sezon?

Post by Czips » Tue Feb 09, 2010 4:33 pm

Elu
Sezon pierwszy to zawsze będzie ten najlepszy, bo właśnie pierwszy. Poznajesz tajemnice, bohaterów, wątki się rozwijają... kolejne dwa sezonu to już tylko kontynuacja :)
Dlatego nawet jak zobaczysz ostatni odcinek 3 serii zapewne stwierdzisz, że nie ma to jak dobry 1 sezon. Pomijając odcinek Monsters. Który jest chyba jakąś reżyserską pomyłką :)
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Jak oceniacie I sezon?

Post by Beauty_Has_Come » Sun Feb 21, 2010 12:46 pm

Czips wrote:Pomijając odcinek Monsters. Który jest chyba jakąś reżyserską pomyłką
Czips, a czym Ci podpadł ten odcinek? :cheesy:
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests