Klimat Pierwszego sezonu

Tutaj można porozmawiać o wszystkim, co dotyczy I serii

Moderator: LEO

Forum rules
Zabrania się spoilerowania - strefa zaostrzonego rygoru
Post Reply
User avatar
guz
Gość
Posts: 2
Joined: Sun Aug 10, 2003 11:19 pm
Location: Gdynia
Contact:

Klimat Pierwszego sezonu

Post by guz » Sat Jul 10, 2004 11:25 pm

Jestem zapalonym fanem I sezonu, który utrzymuje wspaniały klimat :!: .Owszem na początku ucieszyłem się na wieść o kontynuacji no i dalej jestem z tego rad.Ale to już nie to, nie ten klimat.A wy?Który sezonik pozostawił w was najwięcej?Może wogle nic nie pozostawił?Resztę zostawiam wam PISZCIE!!!
"Niechaj się pozór przeistoczy w powód,
Jedyny imperator:władca porcji lodów."

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Tue Jul 13, 2004 6:15 pm

Dyskusji temu poświęconych było już setki, więc wątpię, aby komuś chciało się jeszcze raz roztrząsać nad tą kwestią. Temat zamykam. I radzę poprzeglądać archiwalne tematy.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Jul 13, 2004 7:43 pm

A wyobraź sobie, Luki, że się ludziom chce :P Widząc poraz kolejny sezon trzeci - widzi się wyraźniej jego wady.

Ciekawa dyskusja wywiązała się ostatnio na forum u RosDeidre. Dotyczyła głównie charakteru Maxa i Liz. Podobno (ale nie bierzcieplotek zbyt poważnie) Jason Behr nawet pokócił się z Katimsem o to, że w trzeciej serii tak zepsuto charakter bohatera, w którego włożył mnóstwo wysiłku, aby uczynić go realistycznym.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Tue Jul 13, 2004 8:41 pm

Ale to nie jest forum RosDeidre czy F4F, a nasze, polskie :) I dlatego szczerze wątpię, aby ktoś znowu roztrząsał makabryczną tragikomiczość 3 sezonu. A od założenia tego tematu minęły już trzy dni i jakoś chętnych do dyskusji nie widać.

Życzę powodzenia :mrgreen:

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Jul 13, 2004 8:43 pm

Mówię o naszym polskim u RosDeidre :P
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Tue Jul 13, 2004 10:07 pm

No chyba że tak. Swoją drogą dawno tam nie byłem...

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Wed Jul 14, 2004 11:59 am

JAM CI MODERATOR POKOJU OWEGO, MINSTREL PRZY DWORZE CZASU, PANI MUZYKI I ...I sezonu, więc barzdo prosze mi się nie wcinać w pokoje, które obserwuję 8)

I NIE KŁÓCIĆ MI SIĘ!!!!!!!!!!!!!!

NO.

:roll:

Kochni Administratorzy... obecni i nieobecni, emerytowani i nieemerytowani, aktywni i półaktywni. Klimat klimatem, ale jako moderator to ja chyba też mam coś tu do powiedzenia co? :twisted: Jeden zakłada temat, drugi go chce od razu zamknąć, trzeci staje w obronie. Proponuję sprawdzić, czy będą odpowiedzi i pozostawić mi decyzję, czy wypowiedzi, które przecież mogą sie tu trafić powinny być tu lub gdzie indziej. nie bałam się poprzenosić rozpoczątych w tym pokoju wątków do innych pokoi, wiec nie będę sie bała zamknąć tego pokoju jeśli będzie taka potrzeba. Co do zaśmiecania serwera zaś, to bardzo prosze nie przesadzać. I sezon ma jedynie 6 tematów i chyba nikomu taka ilość nie przeszkadza w porównaniu z innymi pokojami? hm :twisted:

jednym słowem: pisać, nie zamykać, czekać, zostawić moderowanie moderatorowi :P za to mi nie płacicie :P ... w końcu. A skoro Już Luki widzę CiĘ tutaj i może przeczytasz mojego posta... to zapytam Cię o Legendy Kamiennych komnat, które prosiłam byś umieścił na xcomie, czy teraz w zbiorze opowiadań na roswell.pl i o napisy, których brakowalo na stronie, a które zrobiłam do paru odcinków. i cio? 8)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
guz
Gość
Posts: 2
Joined: Sun Aug 10, 2003 11:19 pm
Location: Gdynia
Contact:

Panowie

Post by guz » Wed Jul 14, 2004 12:33 pm

Panowie nie ma powodu do sporów.Jeżeli komuś coś nie odpowiada to świat się nie skończy jeżeli temat zostanie zamknięty.Poprostu błąkając się po forum uznałem,że przydałby się taki temacik(sam nie wiem czemu)ale pomyślałem, iż warto przypomnieć sobie(po raz kolejny) jaki 1 sezon był dobry. 8)
"Niechaj się pozór przeistoczy w powód,
Jedyny imperator:władca porcji lodów."

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Wed Jul 14, 2004 2:02 pm

Ja oglądałem 1 sezon od któregoś tam odcinka - po czym ściągnąłem sobie pilot i tak już zostało - do dziś nie widziałem pierwszych odcinków (pomijając ściągniętego pilota) - ale mimo to uważam, że pierwszy sezon był najlepszy (pomimo że nie widziałem 4 ostatnich odcinków 3 sezonu) i jak dla mnie Roswell mogło by się zakończyć na pierwszym sezonie... Reszta to tak jak te fanfiki. Wymuszone na siłę. Ale zawsze to lepsze niż Buffy.

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Wed Jul 14, 2004 2:49 pm

Spory? :shock: Jakie spory? My się tak tylko po przyjacielsku szturchamy łokciami :wink: Dlatego proszę bez paniki, dwa głębokie oddechy... no już lepiej, prawda? 8)

Leo - Legendy mówisz? :roll: Hrpmf... 8) Nie będę mówił, że się postaram, bo i tak pewnie nie wierzysz. Za to powiem, żebyś za parę godzin zajrzała na xcom zobaczyć, czy opowiadanko wygląda jak należy.

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Sun Jul 18, 2004 9:24 am

LUKI: weszłam przed chwilką i... nic? Moze nie wiem gdzie szukać tych moich legend?

Inti... oglądając tylko pilota nie wiesz co straciłeś... w przerwie robienia ładnych zdjęć, włącz czasem I serię, poznaj jej klimat i napisz parę słów...

Ja uważam, że tu klimat był najbardziej mroczny. Burza wisiała w powietrzu i to burza bliżej nieokreślona i bardziej ziemska niż w kolejnych seriach...
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Tue Jul 20, 2004 4:03 pm

Klimat pierwszego sezonu...
Napewno nie jest mroczny :) to, to napewno. Ale jest tajemniczy i interesujący, tajemniczy bo nic do końca nie jest wyjaśnione większość odcinków kończy się niewyjaśnionych tzw. cdn. Chociaż przynajmniej na te odcinki mieli pomysł a już w trzecim sezonie już ich nie mieli, i to jest problem. Pierwszy sezon był świeży, nowe pomysły, nowe fabuły, im nowsze epizody tym lepsze. Był rewelacyjny. Klimat mi odpowiadał chociaż niemoge go wyczuć. Wszyscy byli w swoim wcieleniu żadnych długich włosów (Michael, Maria) żadnych krótkich włosów (Isablel) wszystko było takie jak powinno być.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests