ilusion

Religia... Filozofia... Poszukujemy odpowiedzi na trudne pytania... Demaskujemy fałsz...

Moderator: {o}

Locked
User avatar
GhoST
Gość
Posts: 61
Joined: Sun Jul 13, 2003 8:31 pm
Location: Myślenice Camp
Contact:

ilusion

Post by GhoST » Mon Apr 25, 2005 10:30 pm

Życie to iluzja. Z skąd to wiem? Bo jestem jedną z iluzji, które są częścią tego życia mojego, Twojego. Nie ma różnicy każde życie jest takie same, ten sam schemat smutek, radość to dwa podstawowe uczucia towarzyszące człowiekowi od narodzin i napędzające go do odkrywania nowych emocji. Pojawia się zazdrość, nienawiść… miłość. Chcecie wiedzieć, co sądzę o miłości? Teraz, w tej chwili w wieku siedemnastu lat, kiedy przeżyłem ½ mojego planowanego życia, miłość jest w ciąż dla mnie tajemniczym uczuciem. Jeśli miałbym definiować ją na podstawie moich dotychczasowych doświadczeń powiedziałbym, że jest jedną z iluzji przysłaniającą nam prawdę o nas samych. Rodzi się w Tobie uczucie i wtedy nagle, całkiem niespodziewanie tracisz wzrok, jesteś w stanie zostawić wszystko, poświęcić jedną chwilę ważną by zbudować swoją przyszłość po to, aby spędzić inną chwilę dłużej z obiektem Twojego zaślepienia. I co po tym zostaje? Jeśli do tego nie dorosłeś to smutek utraconej iluzji, a jeśli jednak dorosłeś to nadzieje na to, że Twoje życie potoczy się według Twojego planu. Mylisz się. To upragnione szczęście jest tak samo wielkim i pięknym wyobrażeniem jak smutek. Dlaczego nazwałem smutek dobrem? Pomyliłem się? Nie. To Ty się mylisz. Popełniasz błąd logiczny tak jak popełnił go pewien matematyk myślący, że odnalazł prawidłowość w liczbie PI, po czym wywiercił sobie dziurę w głowie.

A teraz mozecie po mnie pojechac... :)
Uważasz unikasz dotykasz nie świadoma... Zakochany w twoim Cieniu... Przytulam się w otchłani...

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Apr 25, 2005 10:52 pm

GhoST wrote:A teraz mozecie po mnie pojechac... :lol:
ok..
brawa dla najbardziej zgorzknialego 17latka na tej planecie... :roll:
przestan synu pieprzyc i zabierz sie za zycie... od za duzej ilosci przemyslen zostaje sie impotentem...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests