Korea Płn.

Religia... Filozofia... Poszukujemy odpowiedzi na trudne pytania... Demaskujemy fałsz...

Moderator: {o}

Post Reply
Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Korea Płn.

Post by Magea » Mon Jan 03, 2005 9:49 pm

Nie wiem czy ktoś z was oglądał dzisiaj na TVP 2 film dokumentalny o Korei Płn, Fenianie (nie wiem czy to tak sie pisze) o ekspermentach prowadzonych tam na ludziach (min. broń chemiczna, bilogiczna,gazy). Każdy kto chociaż troche wie ma pojęcie o sytuacji tam w Korei ... Jedna wielka dyktatura jednego przywódcy którego boi się 22 milony ludzi ! Jeden człowiek który wsbudza strach w całym państwie ! .... Komory gazowe, obozy dla więźniów, obozy pracy. Gazowanie całych rodzin(również z dziećmi-czym one winne??) lub też pojedyńczych więźniów ... Testowanie na nich broni biolgicznej czy też chemicznej czy to nie jest chore ? Wmawiane im od małego że nasz dyktator to dobry, dobroduszny, mający uczciwe serce człowiek. Wmawiane im że Ci co siedzą w więziniach są źli niedobrzy i za nich potępia ich cały świat. Jeden człowiek któremu udało się z tamtąd wyrwać był byłym strażnikiem niejakiego obozu 22 opowiadał że widział gazownie całej rodziny z dziecmi. Zapytany o to czy żałował chciazby tych dzieci opowiedział, że nie, że by wychowany w przekonaniu że więźnowie są źli itd ... Moje pytanie co wy o tym sądzicie ??
:)

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon Jan 03, 2005 10:53 pm

Ja oglądałem.. jednaym słowem Masakra(nawet gorzej). To zakłamanie co u nas było w czasie komuny jest po prostu niczym w porównaniu do rządów Kill dZon Killa - tak najlepiej mozna go określić...
Najgorsze jest to ze USA traktuje Koree Połnocną z przymróżeniem oka. Właściwie się w ogóle nią nie interesuje, zresztą z wiadomych powodów. Nawet ci co nie ogladali tego programu mogą się domysleć dlaczego.
Oni są poprostu nieobliczalni pod każdym względem no i w dodatko jak to stwierdził w USA jeden z uchodźców - 'Korea Pn. nie ma ropy..'
Pokojowe rozwiązanie ich problemu widze głównie ze strony Koreii Pd, bo kto inny bedzie sie pchał na takie zeschizowane ogarniete ciemnotą właściwie całe społeczeństwo w dodatku zdolne zaryzykować każdy ruch w obronie swojego ustroju czy czego tam innego - nie mam pjecia do czego dąży ta część koreii..

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Tue Jan 04, 2005 10:02 am

Powiem tylko jedno - jeśli chcecie zobaczyć jak wychowuje się dzieci i dorosłych w Korei, co sprawia, że ci ludzie są tak bezwolni i zastraszeni polecam film dokumentalny "Defilada" Andrzeja Fidyka. Zrobił na mnie piorunujące wrażenie, choć nie ma w nim przemocy.
Wiąże się z nim ciekawa historia. Fidyk nakręcił go wiedząc, ze Korea jest krajem cenzury. Pokazał to, co chciał pokazać czyli absurd, którego żaden normalny człowiek nie zrozumie. Pogodził się też z tym, że władze Korei nie pozwolą mu tego filmu wywieźć i pokazać zagranicą. I co? Okazało się nagle, że mieszkańcy Korei mają tak przeprane mózgi, że nie zrozumieli przesłania filmu, jego krzyczącej ironii i bolesnej próby pokazania, co można uczynić z człowiekiem. Uznali dokument za pean pochwalny na cześć władzy i z radością posłali taśmę do kraju ojczystego...
Image

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sun Jan 30, 2005 6:12 pm

Polecam witrynę http://www.korea-dpr.com/menu.htm - jest to, uwaga, oficjalna strona Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej (sic!)

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Jan 30, 2005 7:44 pm

I już jak się wchodzi na tą stronkę w odsłonie Polskiej to po jednej stronie jest napis :WIELKI WÓDZ KIM IR SEN a po drugiej KOCHANY WÓDZ KIM DZONG IL .... no coments ..
:)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests