..::Piłka Ręczna::..

Sporty, sztuki walki, systemy walki, joga...

Moderator: Xander

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

..::Piłka Ręczna::..

Post by Asia » Sat Oct 04, 2003 5:35 pm

Miał ktoś styczność z tym sportem? Ja mam od 7 lat i pragne sie wymienic z kims przezyciami.
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Sat Oct 04, 2003 7:13 pm

ŁOŁ!!! Jestem w szoku, niespodziewałem się iż ktoś zacznie ten temat :lol:
Miał ktoś styczność z tym sportem? Ja mam od 7 lat i pragne sie wymienic z kims przezyciami.
Czy dobrze zrozumiałem, że uprawiasz ten sport??? :)) Jaki klub, jak wam idzie??? Na jakiej pozycji grasz?

Ja trenuję piłkę ręczną od 4 klasy podstawówki, teraz już idzie 9 rok :)) i nie nażekam, oprócz tego, że to chyba ostatni rok :(((

mg95
Gość
Posts: 14
Joined: Sun Aug 03, 2003 3:35 pm
Location: Kraków

Post by mg95 » Sun Oct 05, 2003 9:51 pm

Witam

Ja gram w piłke ręczną tylko na zawodach między klasowych. Trwa to około miesiąca. I tylko dla tego że nie ma składu bo mam bardzo liczną klase :wink: więc ja gram. Nie przepadam zbytnio za tą dyscypliną sportu.
PozdrawiamMateusz "mg95"

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Mon Oct 06, 2003 12:38 pm

Ja co prawda tego sportu nie uprawiam ale mam kolegę bramkarza i kumpelę grającą w polu i z tego co wiem są bardzo zadowoleni :D Chętnie posłucham też o Waszych opiniach :)
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Mon Oct 06, 2003 3:57 pm

Vive Kielce to moja ulubiona druzyna w sumie nieraz bywam na ich meczach zobaczymy jak im pujdzie w tym sezonie ...
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Mon Oct 06, 2003 8:45 pm

no to zulugula możesz już mówić, iż znasz dwóch bramkarzy i dwie kumpele grające w piłkę ręczną :))
Liczyłem na inne opinie, no ale może jak zacznę to będzie inaczej....
Wpierw pytanie:
Jakie są Wasze osiągnięcia w tym sporcie?
W jakiej drużynie gracie?
Od kiedy(czyt. ile lat - i dla wyobrażenia od której klasy :) )
Na jakiej pozycji
Co myślisz o tym sporcie?

Odpowiedzi....
O osiągnięciach mogę pisać nawet sporo......
Wszystko zaczęło się od Nieoficjalnych Mistrzostw Polski w Kępnie w roku `98. Nie ważne miejce, ważny występ :lol:
To były nasze pierwsze większe zawody, wcześniej graliśmy tylko we Wrocławiu.
Później było już tylko lepiej :)
W kategorii młodzików(rok 2000 - 8klasa podstawówki) awansowaliśmy do finałów MP w Płocku, gdzie zajęliśmy 6 miejsce. To jak narazie największy sukces.
Tak dla jasności jestem bramkarzem w drużynie MKS MOS Wrocław, wystepującej od jakiegoś czasu jako Śląsk-MOS Wrocław( I albo II zależy który rocznik..... - gdy gramy w swoim to I, gdy w rok starszych to II ). Ostatnio, gdy graliśmy w swoim roczniku doszliśmy do półfinałów.
Na resztę pytań odpowiedziałem raczej w pierwszym poście. Co sądze o piłce ręcznej?? Jest świetna... ale u mnie ciężko z obiektywnym poglądem, za dlugo w tym siedze :D

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sat Oct 11, 2003 7:35 pm

o jak sie ciesze, ze ktos sie interesuje ręczną.
Ja, choc mieszkam w Zabrzu, to trenuję od 7 lat w Sosnicy Gliwice. gram na prawym rozegraniu. Najwieksze jak narazie osiagniecie to 5 miejsce na MP i pełno pierwszycg miejsc na ogólnopolskich turniejach
uch jaka ja skromna

Ramzes - Vive jest genialne, szczegolnie Bielecki. Nie ma na tego faceta...
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Sat Oct 11, 2003 10:17 pm

no to nie pozostaje mi nic innego jak... pogratulować 5 miejsca na MP i schować się :)))
ja trenuję 9rok i tylko 6 ;))
no ale co tam :) jezcze raz gratulacje... i życzę dalszych sukcesów, bo jak dla mnie to chyba ostatni rok, nie przewiduję gry w seniorach :cry:

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Mon Oct 13, 2003 5:26 pm

dzieki pedros, my mamy nadzieje w tym roku grac w finalach i jak narazie jestesmy na najlepszej drodze do tego... ty jestes bramkarzem we wrocławiu, tak?

pilke reczną uwazam za swietny sport, choc jest bardzo na kontakcie i mialam juz tyle kontuzje, ze ech.....
wlasnie - mieliscie jakies kontuzje? ja potem bede sie chwalila :P
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Mon Oct 13, 2003 7:20 pm

Ja miałem 3 razy złamane żebra... ale nie przez Piłke reczną...

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Wed Oct 15, 2003 3:43 pm

dzieki pedros, my mamy nadzieje w tym roku grac w finalach i jak narazie jestesmy na najlepszej drodze do tego...
też mamy taką nadzieję.... a narazie jest jak jest :twisted:
ty jestes bramkarzem we wrocławiu, tak?
Dokładnie tak :)) nie pierwszym, ale zawsze coś :)
pilke reczną uwazam za swietny sport, choc jest bardzo na kontakcie i mialam juz tyle kontuzje, ze ech.....
wlasnie - mieliscie jakies kontuzje?
Dla mnie kontuzje to tylko u kumpli z drużyny :))
Ciężko załapać kontuzję stojąc na bramce, chyba że dostać piłką w....
-mordę :twisted:
-trochę poniżej :roll:
Ewentualnie można też sobie trochę nadruszyć nadgarstki.... co chwilę sie to zdarza :( później nie można ich zginac bo boli.
Najpoważniejszą kontuzją było załamanie w łokciu(i mocne zwichniecie nadgarstka za jednym razem), podczas rozgrzewki... grając w nóżkę(to daaaaawno temu bylo ;) ).
Czekam teraz na twoje zwierzenia Asiu 8)

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sat Oct 18, 2003 4:45 pm

o nie pedros, moje kumpele bramkarki sa tak poszkodowane, ze szkoda gadac. Jedna ma przeprost, a druga jest po operacji kolana, ktore i tak ciagle jej przeskakuje
ja mialam dwa razy miesnie krzyzowe naciagniete, zlamana reke i skrecona kostke. akurat na ostatnim meczu dostalam kolanem w udo i bol jest niesamowity

Xander - sadze, ze hokej ma to do siebie, ze faceci sie bija. po co tam sa w ogole sedziowie?
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Mon Oct 20, 2003 12:51 pm

Fakt Asiu zapomniałem o przeproście... :lol:
To podobnie jak z nadgarskami jest chyba najczęściej i w 99% z winy samego bramkarza(słaba rozgrzewka lub inne takie ;) ). Te kolano to chyba jakiś nieszczęśliwy wypadek ;))
Słyszałem też że bramkarze często mają problem z kręgosłupem, skromnie mówiąc ich nap****ala, co u mnie sie potwierdza, ale nie wiem czy powodem jest piłka ręczna.....

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Fri Oct 24, 2003 6:51 pm

przeprost to poprostu zle ułozona ręka do obrony rzutu. Moja kolezanka (którą musze sie pochwalic, bo gra w reprezentacji mlodziezowej polski jako PIERWSZA bramkarka) na jednym meczu obronila kontre, ale zle ustawila reke no i sie stalo. ale na szczescie nic powaznego.
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Sat Oct 25, 2003 12:15 am

Asiu wyobraź sobie, iż wiem co to przeprost, bo ... jestem bramkarzem :lol: (taka dygresja), jednak to oprócz dość rześkiego bólu nie jest jakoś tragiczne

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Fri Oct 31, 2003 10:22 pm

hehe sorki Pedrosku, nie wiem czemu napisalam o tym przeproscie, pamietalam przeciez ze jestes bramkarzem. Musialam cie zle zrozumiec w jakims poscie. Zwracam honor
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Mon Dec 15, 2003 8:09 pm

ja uwielbiam koszykowke i tez w nia gram :D

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Thu Dec 18, 2003 9:54 pm

to sie cieszymy
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Fri Jan 09, 2004 5:41 pm

Pilka reczna :cheesy: . Nie trenuje w zadnym klubie, ale nauczyla mnie tehj gry wuefistka w ginmazjum i od tamtej pory pokochalam te gre poprostu :mrgreen: . Strasznie sie ciesze ze sa tu osoby o takich zainteresowaniach i na dodategk z tajkimi osiagneciami :shock: . Co do mojej kontynuacji ksztalcenia gry w rreczna to jak narazie stoi ona w miejscu ale mam zamiar sie wziasc za nia tlkyo nie iwem kiedy... ale o ile bede grala to raczej nie na takich poziomach jak Wy tu (mowie o Asi i Pedrosie 8) ) Z samego zamilowania do niej pragne costam sobie potrenowac :lol:

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sun Jan 11, 2004 7:15 pm

Ciesze sie Mirelko, ze uwielbiasz ten sport. Ja akurat dzisiaj miałam bardzo wazny mecz, który nasz druzyna wygrala.
A skad jestes? Czy w poblizu twego miasta sa jakies druzyny, ktore graja?
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests