..::Piłka Ręczna::..

Sporty, sztuki walki, systemy walki, joga...

Moderator: Xander

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Mon Jan 12, 2004 1:19 pm

również się ciesze, iż są ludzie, którym piłka ręczna się podoba. Niestety moja drużyna miala teraz same ważne mecze, a wczoraj przegrała z dużo słabszą druzyną. Zawodnicy zawiedli, ,ja jestem chory, i tak się żegna z nadzieją na awans, przegrywając na wyjeździe ze ŚWIDNICĄ!!! :(((
Tak się kończy moja kariera, teraz mógłbym grać tylko w seniorach, a na to nie ma szans, pozostanie chyba tylko drużyna na polibudzie ale to za dwa lata.... życzę w każdym razie tobie Asiu sukcesów...
Image

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sun Feb 08, 2004 2:58 pm

dziekuje Pedrosku, przydało sie

dzis zakończyl sie sezon - Sośnica Gliwice mistrzem Śląska! no i oczywiscie witajcie Ćwierćfinały MP!!

jupi!
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Sun Feb 08, 2004 5:07 pm

Gratuluję, chociaż Tobie się udało w tym roku. Fakt już byłem w ćwierćfinałach, ale liczyłem że ostatni sezon zakończy się finałami, a tu odpadnięcie już w Lidze Dolnośląskiej :( no cóż, taki sport... gra zespołowa, a widać nie wszyscy chcieli.....

Życzę Ci powodzenia w dalszej grze.... i najlepiej MP :))
Image

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sat Apr 24, 2004 3:05 pm

wpadłam tylko powiedzieć że sie nie powiodło - podróż zakończyła sie na półfinałach MP i kontuzją kolana (ponownie).
Finały odbywają sie teraz w Żorach, głównym faworytem są gospodynie (nie dziwię się, mając chyba z 5 kadrowiczek i 4 zawodniczki z Sms-u...)
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests