..::Mistrzostwo Europy w Siatkówce Kobiet::..

Sporty, sztuki walki, systemy walki, joga...

Moderator: Xander

Post Reply
mg95
Gość
Posts: 14
Joined: Sun Aug 03, 2003 3:35 pm
Location: Kraków

..::Mistrzostwo Europy w Siatkówce Kobiet::..

Post by mg95 » Thu Oct 02, 2003 12:32 am

Witam,

Już troche czasu mineło od tego wydarzenia. Mogłem zamieścić ten temat wcześniej ale miałem kłopoty z internetem. Aż dziwie się ze nikt o tym nie napisał, pewnie nieinteresujecie się tym sportem. Zapewniam wszystkich że jest to bardzo fajna dyscyplin i to jeszcze w takim wydaniu. :D

Bardzo ładny był mecz półfinałowy z niemkami. Ale to co polki zaprezentowały w finałowym meczu to jest po prostu majstersztyk.

Czy wogule ktoś oglądał te mecze czy jestem jedyny?
Co sądzicie o grze i wyglądzie :D polskich siatkarek. Ja osobiście nie mam nic to zarzutu.

Poniżej są fotki

Dwie naj w polskim składzie. Najlepsza i najładniejsz :D
Image



Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

I najładniejszy widok:
Image
PozdrawiamMateusz "mg95"

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Thu Oct 02, 2003 4:25 pm

Oglądałam ten finał. Zawodniczki z Turcji były tylko tłem dla naszych :!:

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Fri Oct 03, 2003 5:42 pm

Muszę się przyznać, iż na początku troche je olałem, choć siatkówkę lubię i np. panów oglądałem. Może to z powodu, iż siatkówka żeńska zawsze kojarzyła mi się z czymś innym. Faceci grają bardziej siłowo, gra szybsza, natomiast u kobiet wszystko to wygląda troche... paralitycznie :wink: Muszę się przyznać, iż nie miałem racji nie chodzi o to, że nie doceniałem, ale wolę używania większej ilości siły, jednal "petardessy" zdarzały się na ME u kobiet bardzo często. Królowała w tym pani M. Glinka, trafiłem parę razy na takie momenty, że nie widziałem piłki :roll:
Jestem więc pod wielkim wrażeniem...... zaskoczyły mnie mile, choć nie liczyłem nawet na wyjście z grupy(za sprawą naszych Reprezentantów- płeć męska jest do kitu :P ). Męska reprezentacja przyzwyczaiła mnie do tego, że ja jak już dostają.... to nie ma odwrotu, baty przemasakryczne. Polki pokazały, że można się podnieść i pokonać Szwabow :twisted:
Meczu z Turcją nie będę w ogóle komentował, bo... nie ma czego :) to był po prostu nokaut, w prawdziwym bokserskim wykonaniu, a wcześniejszych meczów nie oglądałem.

Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Siatkówki, tych którzy oglądali ME kobiet i nie tylko.....

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Fri Oct 03, 2003 7:34 pm

Nasze siatkarki były fenomenalne i nie mówię tu o meczu z Turcją bo na to szkoda słów ale mówię o całych mistrzostwach :) przegrały tylko jesen mecz z Włoszkami ale i to w ładnym stylu :) Wygrały i życzę im aby na olimpiadzie również odniosły sukces może zmobilizują tym reprezentację męską :) mam nadzieję :shock: :)

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Oct 03, 2003 8:03 pm

Extra! Oglądałam cały meczyk, i przyznam że Turczynki były całkiem rozbite grą naszych pań :D Siatkówkę oglądam, ale niestety w wykonaniu pań miałam okazje obejrzec tylko ten jeden meczyk finałowy :?. tak jak Pedros zarzały się momenty że po ataku nie widziałam piłki. Wniosek: PANOWIE POWINNI SIĘ OD NICH UCZYĆ!!!

Co do wyglądu, nie wypowiadam się, nie ta płeć :lol:
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sat Oct 04, 2003 7:55 pm

brawo dla naszych pan wygraly w piknym stylu rozniosly Turczynki a co do facetów to oni sa tez bardz dobrzy ... 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Oct 05, 2003 10:01 pm

Ale u pań było widać tą wole walki która zwykle często nie zdarza sie u reprezentacji meskiej.
Walczyły o każdą piłkę.
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Mon Oct 06, 2003 4:01 pm

ale panowie robia co mogą ale nieraz im poprostu niewychodzi ale i tak są w czolówce na świecie ...
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Tue Oct 07, 2003 8:47 pm

Ten mecz z Turczynkami był rewelacyjny..oglądałam..i stwierziłam że turczynki nie dorastają naszym zawodniczką do pięt...
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Tue Oct 07, 2003 9:24 pm

ten mecz polki wygrały ponieważ były w lepszej dyspozyci w danym dniu teraz mecze z turczynkami czekają nas w pucharze świata i tam nie będzie tak łatwo z nimi (jeszcze mecze towarzyskie z nimi w polsce)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sat Nov 01, 2003 6:29 pm

a tak apropo dzisiaj nasze panie rozpoczely puchar swiata w siatkówce i znowu pokonaly Turczynki tym razem 3:2 ... :P
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Mon Nov 03, 2003 11:58 am

Pokonały Turczynki po strasznych męczarniach. Następne dwa mecze przegrały, nie wiem co jest powodem tak beznadziejnej gry naszych zawodniczek. Może już zmęczenie rozpoczynającym się dopiero sezonem( :twisted: ), może podróż(tak jakby nie mogły pojechać tam tydzień wcześniej), ale fakt jest taki, że nie ma ogólnie rzecz biorąc na co patrzeć. Swoją formę z ME pokazują tylko niewielkimi zrywami i jak narazie nie zachwycają(szczególnie rozgrywające-krzywopalczaste i najgorsza polska zawodniczka-odbierająca). Ciekawi mnie czy ktoś ogląda te mecze? w końcu są baaaardzo wcześnie rano...

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Mon Nov 03, 2003 3:00 pm

ten o 4 rano ogladalem tylko dzisiejszego z Brazylia niewidzialem calego bo do szkoly musialem isc ... :evil: ale niestety dostaly porzadny lomot
ale wkoncu Brazylia to trzecia druzyna igrzysk olimpijskich w Sydney ... :x co tu duzo mówic jak by nasze siatkarki wygraly ten mecz to by byla sensacja tak mi sie przynajmniej wydaje ... :roll:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Nov 03, 2003 8:30 pm

Ja oglądałam tylko mecz z Turcją, reszte wynikow mialam przekazywane przez mojego tat.e. Powiem jedno: jedyny set dobry ktory widzialam narazie w tym turnieju wykonany przez polki byl to 4 set z Turcją
:?
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Tue Nov 04, 2003 6:16 pm

a kto wie jaki był wyniku meczu polska-brazylia?? Oglądałam tylko 2 pierwsze sety niestety przez polki przegrane :( ale za to w jakim stylu...
Last edited by zulugula on Tue Nov 04, 2003 8:10 pm, edited 1 time in total.
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Tue Nov 04, 2003 6:23 pm

0:3 to bya kompletna klapa w ich wykonaniu ... :?
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

Sophia
Gość
Posts: 31
Joined: Thu Jun 24, 2004 10:06 pm
Location: Poznan
Contact:

Post by Sophia » Sun Jun 27, 2004 11:16 pm

Wiem, ze to temat stary jak swiat, ale chcialam tylko powiedziec ze siatkowke kocham odkad pamietam a to mistrzostwo to bylo absolutnie najwspanialsze przezycie w karierze kibica :) Oby wiecej takich!!!

Ania

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests