Wisła - Real

Sporty, sztuki walki, systemy walki, joga...

Moderator: Xander

Post Reply
User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Wisła - Real

Post by Olka » Wed Aug 11, 2004 10:40 pm

Kurczę szkoda. Nasi przegrali 0:2. Trzymałam za nich kciuki. Mimo to cieszę się, że mieli kilka pięknych akcji. Jak powiedział komentator zabrakło im trochę szczęścia (i umiejętności? :)) Smutno, ale nie aż tak bardzo. W końcu pokazali, że jednak na coś ich stać ! 8) Ciężko mnie przyciągnąć na mecz, bo luboię jedynie widowiskowe akcje, ale jakoś się udało. Przynajmniej nie płakałam patrząc na naszą dróżynę. Kochane chłopaki :D Kto oglądał - palec pod budkę, bo za minutkę uciekam z forum :P

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Thu Aug 12, 2004 11:34 am

w pierwszych sekundach meczu myślałem, ze to będzie wielka porażka a jednak nie było tak źle. Jak by tak porównywać te pieniądze co biegały w czerwonych a czarnych koszulkach to było wręcz bardzo dobrze.

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Thu Aug 26, 2004 9:27 am

Heh, wczoraj był rewanż i Wisła się nie popisała, co innego Real, miał piękne akcje i większość z nich wykorzystał, na dobrą sprawę przez większość meczu to oni byli przy piłce. Gdyby nie Majdan, który obronił tyle goli, to Wisła została by zmiażdzona. Tak jak można było przypuszczać to koniec przygód Wisły w lidze ( w tym roku oczywiście)
Image

User avatar
Smerfeta
Nowicjusz
Posts: 82
Joined: Mon Jul 19, 2004 6:21 pm
Location: Smerfolandia :)
Contact:

Post by Smerfeta » Thu Aug 26, 2004 11:20 am

Tak, masz rację. Majdan był najlepszy z nich wszystkich. To i tak dobrze, że tylko tyle przegrali. Po prostu kicha i tyle. Za bardzo to się nie popisali (oczywiście Wisła).
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
I ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
Czy pierwsza jest ostatnią
Czy ostatnia pierwszą. "
Jan Twardowski

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests