..:: Sport wsród kosmicznej gromadki ::..

Sporty, sztuki walki, systemy walki, joga...

Moderator: Xander

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Mon Aug 18, 2003 4:13 pm

ja i hokej ? dokładnie to samo co Janetka...Bren, Bren, Bren...
a w ogóle fajna gra :D
nie wiem kto wygrał puchar. ale wiem na przykład, że najsłynniejeszy gracz kanadyjski, który jest niemalże bohaterem narodowym to był kanadyjczyk polskiego pochodzenia :D
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Mon Aug 18, 2003 4:18 pm

Jak to kto wygrał puchar... NJ Devils 8)
To w koncu jakiej druzynie kibicuje Brendan ?

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Aug 18, 2003 4:26 pm

Jeśli chodzi o sporty - podzielam znanie Michaela: "Ludzie... ekscytują się przerzucaniem piłki przez obręcz"...

Natomiast studiuję aikido. :D
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Marija
Gość
Posts: 27
Joined: Thu Aug 07, 2003 12:36 am
Location: Roswell
Contact:

Post by Marija » Tue Aug 19, 2003 1:26 am

Oooooo!!!! Mój kochany temacik!
Ja kocham sport! To znaczy kocham piłkę nożną - Real Madryt! Kocham! Iker Casillas - najłedniejszy chłopiec pod słońcem :kiss: :D:D:D i skoki narciarskie też kocham!!!
Siatkówkę oglądam
Ale piłkę nozną i skoki narciarskie uwielbiam i niech mi nikt nie mówi , że pn to głupota ;):P :D:D:D
Jeszcze nie ffiem ;)

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Tue Aug 19, 2003 3:15 am

Sama PN nie jest glupia- sport jak inne. Ale zdumiewa mnie jej popularnosc, bo czym tu sie ekscytowac? Tracisz dwie godziny, a jesli padna 3 gole to juz mamy WIELKIE widowisko :lol: Czas jaki traca w telewizji na PN mogliby przeznaczyc na programy edukacyjne jak np. Z kamera wsrod zwierzat. Lub na jakis ciekawszy sport... hokej albo szachy. :D
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Aug 19, 2003 3:37 am

popularnocs powiadasz...
powiem Ci skad sie ona bierze. otoz, w czasach, gdy niepodleglosc naszych polskich ziem nie jest juz zagrozona (przynajmniej nie istnieje grozba "militarnej renegocjacji granic", bo UE to juz zupelnie osobny temat), co w praktyce oznacza tyle, ze przecietny Polak wie, ze jutro obudzi sie w tym samym kraju w ktorym szedl spac, taki szaraczek (nie tylko zreszta w Polsce) musi wyladowac swoj militarno-morderczy instynkt samca (objawiajacy sie rowniez u przedstawicielek plci przeciwnej ;)) w inny sposob.
mowiac delikatnie i nieco patetycznie, pilka nozna to wspolczesny sposob na wyrazanie patriotyzmu.
ujmujac to w troche bardziej przyziemny (i cokolwiek prawdziwszy ;)) sposob, w kibicowaniu chodzi o to, zeby na koniec mozna bylo powiedziec: "ale im skopalismy du**!! to teraz na piwo!! krolewskie oczywiscie...!". I wlasnie stad sie bierze popularnosc sportu - najpierw nie ruszajac sie z domu mozemy(zwyczajnie patrzac w ekran i krzyczac co jakis czas) skopac zady np."szwabom", a nastepnie z poczuciem dobrze spelnionego obowiazku udac sie na zasluzony odpoczynek do PUBu w gronie rownie bohaterskich przyjaciol.
jestem odrobinke cyniczny, ale to ta godzina ;) - zawsze w czasie wakacji mi sie zegar biologiczny przestawia :D
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Aug 19, 2003 10:51 am

Rewelacyjne podsumowanie :D Zgadzam się.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Marija
Gość
Posts: 27
Joined: Thu Aug 07, 2003 12:36 am
Location: Roswell
Contact:

Post by Marija » Tue Aug 19, 2003 4:02 pm

Qrde! To mogliście otworzyć wątek pod tytułem hokej! Wkurza mnie to! Chcecie żeby Wasze forum się rozwijało , a ilekroć tu wejdę zostaję skrytykowana i kropka. Fajnie. Jak chcecie się poznawać między sobą to mogliście powiedziec , albo napisać jakiś regulamin. Ile Wy kurcze macie lat, że macie prawo krytykowac wszystko i wszystkich. Ja np lubię piłkę nozną i umiem się nia ekscytować bo MNIE ONA INTERESUHE i ma prawo. A np. nie podniecam się szachami ani hokejem! Wogóle tego nie oglądam i dla tego własnie nie będę się na ten temat wypowiadac i krytykować. Zero tolerancji za to na wszystkim się znacie i wszystkko wiecie najlepiej. A wiecie może jak teraz się we mnie gotuje? Poprostu się troszeczkę wkurzyłam. Mówię tylko, że DLA MNIE piłka nozna to pasjonujący sport! Każdy człowiek jest inny i każdy ma swoje zainteresowania i inaczej odbiera świat!
Jeśli to miał być temat "Hokej" to dlaczego nie jest?! I nie będę się tu więcej ryć z piłką nożną! Ale myslałam, że to jest temat dla sportu!


A Ty, kwiatuszku mój drogi, nie mów mi na co mam marnowac czas bo oglądanie piłki nożnej sprawia mi ogromną przyjemność, a według mnie marnowaniem czasu jest oglądanie przestawiania klocków na szachownicy!!!!
Rzeczą gustu jest na co kto marnuje SWÓJ czas! Nie uwaząsz? Bo ja tak.

No to dzieki, mniejwięcej tyle chciałam napisać...
Jeszcze nie ffiem ;)

Marija
Gość
Posts: 27
Joined: Thu Aug 07, 2003 12:36 am
Location: Roswell
Contact:

Post by Marija » Tue Aug 19, 2003 4:03 pm

Aha i jeszcze do pitera...Moje kibicowanie nie polega na przeklinaniu i chlaniu piwa. Wiesz? Nie oceniaj ludzi jedną miarą bo na złe ci to wyjdzie kotku !
Jeszcze nie ffiem ;)

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Tue Aug 19, 2003 4:10 pm

Marija, ja tesh lubię piłkę nożną, uwielbiam Real, ale wiem że każdy ma inne zdanie, i nie musze sie odrazu wkurzać...
A co do szachów, to gram w nie moshna powiedziec ze troszku zawodowo, chociaz nie wyszlam dalej nish Finaly wojewodztwa. Choć wiem że nie wszystrkich to pasjonuje (mnie osobiscie zabardzo tesh nie, ale coz).
Image

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Tue Aug 19, 2003 4:20 pm

Zabij Xander... Zabij...

Marijo... Hokej to mój ulubiony sport... i zdaje sobie sprawe, że na każdy miejscu to podkreślam (Hokej Rulez :!: )... ale oprócz tego... jak juz wspominałem jeżdże na Snowboardzie... gram w kosza... i nigdy nie obraziłem Piłki Nożnej... powiedziałem tylko, że za nia nie przepadam... Masz pretensje o to, że ten temat jest poświecony hokejowi... Nie jestem fanem Piłki Nożnej... wiec dlaczego wymagasz abym o niej rozmawiał... Ty jako fanka nogi powinnaś podjąc watek... wierz mi bardzo chetnie włączyłbym sie do rozmowy...

Zawsze (nie) miły:
Xander

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Aug 19, 2003 4:40 pm

Marija wrote:Qrde! To mogliście otworzyć wątek pod tytułem hokej! Wkurza mnie to! Chcecie żeby Wasze forum się rozwijało , a ilekroć tu wejdę zostaję skrytykowana i kropka. Fajnie. Jak chcecie się poznawać między sobą to mogliście powiedziec , albo napisać jakiś regulamin. Ile Wy kurcze macie lat, że macie prawo krytykowac wszystko i wszystkich.
Nikt cię tu nie krytykuje. Coniektórzy tylko wyrażają swoje zdanie na temat piłki nożnej. Może akurat ty nie pijesz piwa, jednak jak jest jakiś mecz, a ja przechodzę koło stadionu akurat - widzę więcej policji niż gdyby stan wojenny wprowadzono. Dlatego wyciągam wniosek, że większość ludzi ogląda mecze z powodów innych niż fascynacja sportem.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Aug 19, 2003 4:59 pm

Marija, ja nie powiedzialem, ze kibicujesz poprzez chlanie piwa i przeklinanie...
Moj post byl jedynie obrazowym wyjasnieniem fenomenu popularnosci sportu. Picie piwa jest jedynie symbolem - to moze byc np. wino :D. A serio to moze byc chocby konwersacja z przyjaciolmi. Przeklinianie tez jest jedynie pewna metafora - chodzi o to, ze w kibicujac swojej druzynie (ew. ulubionemu skoczkowi narciarskiemu) dajesz ujscie emocjom, ktorych w dzisiejszym swiecie nie mozesz wyrazic w inny sposob. Przeciez w praktycznie kazdym czlowieku istnieja pewne sklonnosci atawistyczne. To wlasnie poziom do jakiego dajemy sie im rozwijac decyduje o tym jak bardzo odczuwamy potrzebe chronienia wlasnego terytorium lub wrecz agresji na terytorium kogos, kto wydaje nam sie wrogiem. To oczywiscie dzieje sie na poziomie podswiadomosci, a taki kibic wie tylko, ze kibicowanie sprawia mu przyjemnosc :D... kotku... :D
maddie, gratulacje :D - szachy dobra rzecz. :D
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed Aug 20, 2003 8:09 pm

jejku...jaka dyskusja się wywiązała :D
cóż ja też nie przepadam za piłką, ale jak mówiłam sama jeżdzę na nartach i pływam, i probuję snowboarda (jak do tej pory mi nie wychodzi) i tam jeszcze inne rzeczy wymieniałam...
osobiście uważam, że lepiej uprawiać sport niż go oglądać ...co do hokeja, to jak na razie tylko oglądam ,ale kto wie... 8)
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Marija
Gość
Posts: 27
Joined: Thu Aug 07, 2003 12:36 am
Location: Roswell
Contact:

Post by Marija » Wed Aug 20, 2003 8:31 pm

Ja tam uwielbiam oglądać :D
Właśnie leci mecz Polski i kurde nie ma na co patrzeć...Hajto kapitanem :o no sorry :(
A sama czasem grałąm w noge i dość dobrze jeżdzę konno ;), ale znacznie bardziej wole oglądać ;):P
Jeszcze nie ffiem ;)

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Thu Aug 21, 2003 5:53 pm

heh...ale rozmowa 8) ja nie interesuję się zbytnio sportem-popieram {o} w popieraniu Michaela ;) Czasem jednak, obejrze piłke kopaną-tylko jeśli są MŚ a i tak nie za dużo popatrzę bo mnie nudzi :P ponadto tenis czasem,jakies ładne łyżwiarstwo figurowe :) aaaa, byłabym zapomniała-koszykówka to z ręką na sercu, mogę powiedzieć że lubie :) hmm,tak apropos Michaela troszkem mi się nie widzi ta jego wypowiedź bo w końcu kto przerzucał z Maxem piłkę przez obręcz? :P
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Aug 21, 2003 7:14 pm

W przeciwieństwie do Michaela - ja jestem konsekwentny. Ja tylko się aikido zajmuję.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Thu Aug 21, 2003 10:24 pm

Sport,. sport, sport.... jeżdże i to dużo na rolkach, ale nie wyczynowo... troche "jedzilam" na rampie ale skonczylo sie to dwoma wielkimi siniakami na oby dwóch kolanach ;P lubie pływać, jestem nawet dobra (zloty medal w mistrzostwach basenu AWF). troche tanczyalm jak bylam mlodsza. Bylam na dwóch lekcjach judo ale potem zachorowalam na dwa tygodnie i juz mi sie nie chcialo.
Co do moich marzen --> skok na bungee i na spadochronie (na dwuosobowm razem z Martinem Schmittem--z> skoki na spadochronie to jego hobby)
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

Marija
Gość
Posts: 27
Joined: Thu Aug 07, 2003 12:36 am
Location: Roswell
Contact:

Post by Marija » Fri Aug 22, 2003 5:34 pm

Martin Schmitt i Iker Casdillas rulez!!! :D:D:D :kiss: ;)
Jeszcze nie ffiem ;)

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Sat Aug 23, 2003 12:55 am

Co do pilki noznej to tez za nia nie przepadam, ale powiem szczerze ze lubie ze znajomymi ogladac ich ulubiona lige angielska i NAPIC sie tego piwa ;) Wieczorkiem siasc przed Tv i raz na jakis czas obejrzec w gronie przyjaciol i kolegow dobry mecz, dlaczego nie ? Ot milo spedzony wieczor, a potem brutalny powrot do rzeczywistosci :twisted: btw Jak czytalem w NIE o kibolach, jakie z nich cwaniaki ze sie umawiaja niby na walki itd ;) smiac mi sie chce jak mysle o tych zaslinionych gosciach w szalikach ALE zaraz podkresle znowu (bo zaraz ktos by mi to wytknal :P) nie wszyscy tacy sa i czasem zdarza mi sie poznac prawdziwych fanow sportu
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests