!! ..::Euro 2004 Portugalia::.. !!

Sporty, sztuki walki, systemy walki, joga...

Moderator: Xander

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Wed Jun 30, 2004 9:36 pm

Jak narazie prowadzi Portugalia po strzale Christiano Ronaldo, on jest świetny :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Po meczu

Portufgalia wygrała 2:1!!!!!!!!!!!!! Ale się cieszę :D:D:D:D
Teraz jeszcze tylko finał muszą wygrać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Image

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Thu Jul 01, 2004 8:27 am

Fakt Portugalia grała świetne spotkanie i zasłużenie wygrała,szkoda mi tylko Holendrów chciałem żeby w finale mieli okazje odegrać sie na Czechach jeśli czesi wygraja swój pół finał.Wkonfrontacji Portugalia-Czechy stawiam raczej na naszych południowych sąsiadów.
Piwo w ich żyłach knedle, w żołądkach, piłka w głowie. :)
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Thu Jul 01, 2004 9:28 am

hej ? Czyżbym spotkała fana mechanicznej pomarańczy ?! Jejuś ! Ja uwielbiam Holandię i chciałam żeby wygarli...wrrr... :evil: ale niestety ta Portugalia, ech.

Fakt, pomarańczowi grali gorzej, no ale i tak uwielbiam Edgara Davidsa i of course Ruuda van Nistelroy'a :mrgreen: :wink:
A w ogóle to moim zdaniem cała wina za porażkę leży po stronie Advocata. Jak można wystawiać jednego napastnika i chcieć wygrać ? Przecież wtedy nie można stworzyć żadnej sytuacji pod bramką ! Tym bardziej , że już poprzednim razem Holendrzy się na tym przejechali...A to, że potem postawił napastnika na miejsce pomocnika ?! Co to za trener ?!! :x :evil:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Jul 01, 2004 1:20 pm

Nie, to wszystko wina tego, że Holendrzy nie grali w pomarańczowych strojach :mrgreen:

Cóż, wygrali lepsi. A teraz ... czy ktoś oczekuje że Czesi dziś przegrają?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon Jul 12, 2004 3:03 pm

Ja oczekiwałem, że wygrają - bo im się to bardziej należało. Wtedy finał byłby taki jak sobie wymarzyłem. A tak niestety Grecja ME - no ale cóż.. jedni się smucą inni się cieszą...

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Thu Jul 15, 2004 1:17 pm

Całe mistrzostwa były bardzo ciekawe szkoda tylko że do finału doszła Grecja , która uważam za słabą drużyne(wkońcu Polska z nimi wygrała)ale zwycięzców się nie ocenia należą im sie gratulacje pokazali klase i wygrali z Portugalią to może i Polska cos teraz wygra skoro wygrała z mistrzami Europy :)
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

User avatar
Max
Gość
Posts: 17
Joined: Sat May 22, 2004 10:19 pm
Location: Europa Zjednoczona

Post by Max » Fri Jul 16, 2004 6:14 pm

Fakt Grekom może sie to zwycięstwo należało zaprwacowali na nie stworzyli solidna druzynę, ale ich gra była strasznie nudna, mi cięzko ogladało sie mecze z udziałem Greków. jedna dobra akcja, gol i teraz sie brinimy panowie. Taka niemiecka taktyka sprzed lat...

Najbardziej widowiskowo grali CZesi (bezwątpienia najładniejszy i najlepszy mecz to CZECHY -HOLANDIA) może gdyby Nedved nie złapał kontuzji finał wyglądał by inaczej....
ale cóż Grekom należa sie gratulacje za tytuł tego nikt sie nie spodziewał...

User avatar
Smerfeta
Nowicjusz
Posts: 82
Joined: Mon Jul 19, 2004 6:21 pm
Location: Smerfolandia :)
Contact:

Post by Smerfeta » Tue Jul 20, 2004 11:28 am

Portugalia-GÓRĄ!!! Szkoda, że przegrali... Kiedy oglądałam jak Ronaldo płakał to i mi się łezka zakręciła w oczku. :cry: Pamiętam jak moja cała rodzinka siedziała przed TV(nawet mama a to jest b. dziwne) i chyba każdemu chciało się płakać kiedy to Grecja została ME ale dla mnie Portugalia będzie zawsze wygraną. Grecja twardo broniła swojej bramki i dlatego Portugali było trudno kopnąć bramkę :(
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
I ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
Czy pierwsza jest ostatnią
Czy ostatnia pierwszą. "
Jan Twardowski

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests