!! ..::Euro 2004 Portugalia::.. !!

Sporty, sztuki walki, systemy walki, joga...

Moderator: Xander

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon Jun 21, 2004 12:05 am

Nie musiałeś, byłem tego świadom. I szczerze nie wiem co w tym było śmiesznego. Czesi przecież dobrze grają w hokeja.

*** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

Co do tematu to mój pierwszy faworyt pokazał klasę z Hiszpanią. Ale z całego meczu najbardziej afektowana była końcówka kiedy to hiszpański obrońca Raul pięknie wybronił zaraz sprzed lini bramkowej drugiego gola.

Ps. Portugalia i Czechy - to by był mój wymarzony finał...

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Mon Jun 21, 2004 4:29 pm

Oglądałam wczorajszy mecz i jego wynik bardzo, ale to bardzo mnie ucieszył, od początku byłam za Portugalią i jak już wiem, że wyszła z grupy to jestem cała HAPPY :D :D :D

Co do samego meczu to uważam, że był świetny, myślałam, że serce mi wyskoczy w niektórych momentach ;) Nie ma co Portugalczycy pokazali klasę :D

Myślę, że na tym etapie moim wymarzonym finałem, byłby mecz Portugalia - Francja
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Jun 21, 2004 5:03 pm

Nie ma to jjak oglądać dwa mecze jednocześnie :). Jeden telewizor na podłodze z włączonym ZDFem, a drugi na szafce z dwójką (albo jeddynką, nie pamiętam :P). I dotego oba obsługiwane jednym pilotem puszczone na jedną głośność :). Ogl. razem z całą rodzinką, choć raczej ja byłam od analizowania w jakim momencie kto przechodzi...
Szkoda, że odpadła Hiszpania - ja strasznie lubię Casillas'a. Ale mówi się trudno, i ogląda Portugalię dalej.
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Jun 21, 2004 11:52 pm

"Runi" mój miszczu :lol:

Dzisiejszy mecz Chorwacja - Anglia był naprawdę...godny oglądania :) Dwie bramki Rooney'a (młody zdolny :wink: )...oj, w tym meczu padło sporo bramek, co sprawiło, że był emocjonujący... 4:2 dla Anglii, brawo brawo :D

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Tue Jun 22, 2004 7:45 am

Mecz Angli z Chorwacją stał na wysokim poziomie było to co w piłce najlepsze czyli dużo bramek ,Cieszę się że Anglia wyszła z grupy są oni moim faworytem do zdobycia tytułu
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Tue Jun 22, 2004 10:24 am

No a w drugim meczu Francja - Szwajcaria, oczywiście zwyciężyła Francja wynikiem 3:1 :D :D Kochany Zizu :D Poza tym dwie bramki strzelił jeszcze Henry :D :D Tak więc z grupy wychodzi na pierwszym miejscu Francja a na drugim Anglia :D Czyli super :)
Image

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Tue Jun 22, 2004 5:59 pm

Inti: Czesi nie graja dobrze w hokeja. Przypomnij sobie mecz z Rosja z 1996 lub chociaż afere dopingową.

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Tue Jun 22, 2004 7:24 pm

Według mnie w dzisiejszym meczu zwycięsko wyjdzie Dania grają oni skuteczny i efektowny futbol,chociaż wolałbym żeby zremisowali i wyeliminowali Włochy z dalszej walki bo po słabym meczu z Danią i niełądnym zachowaniu Tottiego nie zasługują oni na dalszą grę
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Wed Jun 23, 2004 4:22 pm

Xander wrote:Inti: Czesi nie graja dobrze w hokeja. Przypomnij sobie mecz z Rosja z 1996 lub chociaż afere dopingową.
Meczu raczej sobie nie przypomnę bo go nie widziałem. Nie będę się kłócił jak Czesi grają, ale i tak bardzo kojarzą się z tym sportem - może przez tą aferę dopingową, może przez to, że mają kilku dobrych zawodników w NHL.

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Thu Jun 24, 2004 7:41 am

Dzisiaj pierwszy ćwierć finał moim faworytem jest Anglia mam nadzieje że dokopią gospodarzom i w końcu sięgnął po upragnione trofeum.GOD SAVE THE BECKHAM :)
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Thu Jun 24, 2004 11:06 am

lyson666 wrote:Dzisiaj pierwszy ćwierć finał moim faworytem jest Anglia mam nadzieje że dokopią gospodarzom .....
Ja bardzo lubię Anglię, ale akurat w tym meczu jestem za Portugalią, ostatnio dobrze gra i ma bardzo duże szanse na wygraną :D A więc PORTUGALIA DO BOJU!!!!!!! :mrgreen:
Image

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Thu Jun 24, 2004 11:52 am

Dzisiaj pierwszy ćwierć finał
no to dobrze, że tu trafiłam, znając moje mozliwości to pewnie bym przegapiła :roll: , Anglia gra, hmm, to trzeba obejrzeć :oops: :lol: .
Czytaj między wierszami...

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Fri Jun 25, 2004 1:16 pm

****** ******** ******** ******* ****** ** * **** ******* ---> cenzura.

tłumaczenie:

Anglia przegrała, szkoda.

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Fri Jun 25, 2004 2:26 pm

A ja od początku byłam za Portugalią, i bardzo się cieszę, że wygrała. Mecz był super, a ile przy tym emocji........... najpierw dogrywka, później te karne :D Najbardziej karne podobały mi się w wykonaniu Ronaldo i Ricardo :D

Za to nie skomentuje karnego Beckhama........... już trzeciego nie strzelił!!!!
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Jun 25, 2004 3:30 pm

Ja tylko wspomnę, że to że Hiszpania i Włochy nie weszły można zrozumieć, ale Niemcy? Ale fakt że niewiele pokazali. Może jednak powinni się byli ukorzyć i odpalić Czechom parę euro :mrgreen: :wink:

A jeśli dzisiaj Francja przegra z Grecją, bedę się śmiał. Długo i szyderczo. [Nie żebym miał coś do Francuzów, ale jeśli przegrają to w pełni zasłużą na ten śmiech :lol: ]
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Fri Jun 25, 2004 3:33 pm

:evil: - ta emotka przedstawia mój humor po wczorajszym meczu :evil: .
- do 80 - którejś minuty byłam w siódmym niebie,
- koniec meczu ok no bo 1:1, komu to przeszkadza,
- dogrywka - jak Portugalia strzeliła gola to - :cry: , za to jak Anglia - :D ,
- przy karnych ten - *^%&$ - to mnie naprawdę zdenerwował,
no i mój humor zmianił się na :arrowu: .
Czytaj między wierszami...

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Jun 25, 2004 4:45 pm

Na :arrowu: ? A nie na :arrowd: ?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Jun 25, 2004 6:13 pm

Może aras gdy jest wkurzona, to zmienia się jej humor na +? Graalion, to możliwe...
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Fri Jun 25, 2004 10:40 pm

Graalion wrote:A jeśli dzisiaj Francja przegra z Grecją, bedę się śmiał. Długo i szyderczo
Oj chyba będziesz sie śmiał, Francja przegrała z Grekami. Dla mnie to katastrofa, szkoda mi ich. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Choć i tak gdyby przeszli, to w meczu Portugalia - Francja byłabym za Portugalią. Wielka szkoda :(
Image

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Fri Jun 25, 2004 11:15 pm

mój humor zmianił się na :arrowu:
ta strzałka ma wskazywac początek mojego komenta czyli zmienił sie na :arrow: :evil: . Nie wiedziałam ,że to będzie takie trude do załapania :roll: .
Francja przegrała z Grekami. Dla mnie to katastrofa, szkoda mi ich.
dla mnie też, komu ja mam teraz kibicować, czyje mecze oglądać :cry: (Anglia i Francja odpadły :cry: )
Czytaj między wierszami...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests