..::Pozerzy i Pseudo-kibice::..

Sporty, sztuki walki, systemy walki, joga...

Moderator: Xander

Post Reply
inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

..::Pozerzy i Pseudo-kibice::..

Post by inti » Sat Apr 17, 2004 1:37 pm

...tak więc co wy uważacie o tych menelach co im się mózgi od jarania trawy lasują - łażą po ulicach w dresach adidasa z 4 paskiem gratis i szukają potencjalnych ofiar do skrojenia. Noszą szaliki swoich niby ukochanych drużyn a pewnie nie potrafią wymienić nawet połowy zawodników w nich grających, albo ubierają się jak sk8ci a za przeproszeniem gówno wiedzą o prawdziwym skaterskim świecie...

[Może jak ktoś zauważył poniekąd Bratni temat do tego co napisałem w veritas jednak tam skupiłem się zbytnio na Kościele Katolickim dlatego postanowiłem wyodrębnić pewien sens tamtego w tym dziale. (pamiętajcie że każdy temat miewa jakieś podteksty więc jak pisze 'Pozerstwo' w temacie a w tekście pisze swoje wątpliwości/pytania - to nie znaczy, że trzeba pisać wyłącznie na temat tego co ja napisałem w treści)]

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sat Apr 17, 2004 2:48 pm

Moim zdaniem, niektórzy, czasem nawet większość udaje właśnie takich pseudo kibiców, którzy szukają tylko zaczepki i możliwości pobicia kogoś. Ale często są też tacy, którzy bardzo interesują się tym sportem i jest to ich prawdziwa pasja. Takich należałoby podziwiać, a pseudo kibiców ignorować i potępiać.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests