pewne proroctwa...

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

dupa?

You may select 1 option

 
 
View results

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

pewne proroctwa...

Post by piter » Wed Feb 11, 2004 12:47 am

na poczatek napisz liczby od 1 do 2385995930646674. najlepiej jesli zrobisz to w ciagu nastepnych 20 sekund, ale jak nie zdazysz, to nic sie nie stanie - co najwyzej jakis pies jutro uzre Ci dupe.






teraz jestes gotowy/a do kolejnego kroku naszej zabawy. nie czytaj wiecej niz jedno zdanie na raz, bo wszystko zepsujesz i zona Cie opusci (jezeli nie masz jeszcze zony, to przykro mi - juz nie bedziesz mial. jezeli jestes kobieta i myslisz, ze Ci sie upieklo, tez mi przykro - kiedy sie jutro obudzisz, zaczniesz odczuwac przedziwny pociag do wlasnej plci). no, a teraz zabieramy sie do wlasciwej czesci tej imprezy.
aha, jeszcze jedno - jezeli czytasz te slowa i w trakcie testu zrezygnujesz, to gwarantuje, ze nieziemsko wypiekniejesz.. a pozniej trafisz do wiezienia dla plci przeciwnej.





przy liczbie 2357586 napisz imie swojego psa (jezeli nie masz wlasnego psa, mozesz napisac imie dowolnego psa. jezeli jestes za glupi/glupia, zeby wymyslec imie dla psa, proponuje Burka)





przy liczbach 35346889346, 23458925 i 2356763 napisz najglupsze imiona jakie Ci przyjda do glowy (jezeli jestes za glupi/a, to juz na to nic nie poradze - idz sie utop)





miejsca przy liczbach 3, 456 oraz od 25657 do 34678969 zapelnij odpowiednimi liczbami pierwszmy napisaymi w odwrotnej kolejnosci. nastepnie pomnoz je wszystkie przez siebie i wynik zapisz przy liczbie 388834939458. (nie wiesz co to jest liczba pierwsza? zapyaj psa o imieniu spod liczby 2357586)





zajrzyj na 345 strone Encyklopedii PWN (wydanie koniecznie z 1997 - jak nie masz, to udaj sie do osoby o imieniu spod liczby 35346889346. jezeli ona tez nie ma, to pozostaje Ci sznur i lampa. ewentualnie, jesli bardzo zalezy Ci na zyciu [chociaz co to za zycie bez encyklopedii PWN...] mozesz sie uratowac odgryzajac sobie nos i oddajac go do zjedzenia psu o imieniu spod numeru 2357586). policz wszystkie litery na tej stronie (samogloski licza sie jak pierwiastek z 255). ta liczba jest rowna rozmiarowi Twojego mozgu w angsztremach (nie wiesz co to jest? pewnie juz sie domyslasz, ze powinienes/powinnas udac sie po pomoc do psa o imieniu spod liczby 2357586)




teraz idz do sasiada i popros go, zeby zdjal spodnie i pobiegal po klatce schodowej. przebiegnie dokladnie tyle krokow ile razy bedziesz mial/a dzieci z glowa swini.(to znaczy, dzieci beda mialy glowe swini - nic sobie nie wyobrazaj zboczencu!)




na koniec znajdz najwieksz jeszcze nie obsadzona liczbe i rozeslij ten test do tylu osob. jesli to zrobisz, czeka Cie wieczne (do poniedzialku) szczescie (moze znajdziesz ledwie nadpalonego peta na ulicy). jesli tego nie zrobisz, wlasna matka zatlucze Cie na smierc nocnikiem z geba Leppera calujacego sie z Michalem Wisniewskim na dnie.


i to juz koniec! wszystko co tu zostalo napisane jest swieta prawda. jezeli cos sie nie sprawdzilo, to idz sie utop i nie psuj zabawy innym. jesli nie chcesz, to nie musisz w to wierzyc, ale TAK NAPRAWDE JEST!!!
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Feb 11, 2004 1:31 am

nastepny fan lancuszkow internetowych :mrgreen:

zdecydowanie dupa :mrgreen:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Feb 11, 2004 1:35 am

:lol:
Pisząc takie rzeczy uwzględniaj, proszę, że ten kto to czyta może akurat jeść. Ze śmiechu mało nie parsknąłem zupą prosto na ekran. Masz talent, człowieku. Życzę dużej inwencji przy wymyślaniu następnych rzeczy powodujących u nas :lol: .

PS: :shock: Wyszło mi. Naprawdę mi wyszło. Hmm, czy to dobrze jeśli tych dzieci z głową świni będę miał 40 i 4? Bo taki dostałem wynik.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Feb 11, 2004 3:08 am

dziekuje za komplement, ale tak naprawde podziekowania naleza sie Natalii - to ona mnie zainspirowala 8)

(chociaz musze powiedziec, ze sie zawiodlem - zrobilem wszystko jak napisala, odczekalem 10 minut a w moim pokoju nadal nie bylo Shiri w bikini... :roll:) to chyba jakas podpucha.. nie to co moj - moj jest w 100% prawdziwy! 8)

ps: Graalion, to, ze wyszlo Ci 40 i 4, sklania mnie do zadania pytania: czy ten sasiad, skaczac bez gaci po klatce schodowej, nie recytowal przypadkiem Dziadow..? :roll: :twisted: (zapomnialem dodac, ze w takim przypadku dzieci beda mialy nie tylko swinskie glowy, ale tez cala reszte 8).. i nie pytaj po kim dostana takie geny - nie zamierzam na forum wdawac sie w zadne dyskusje na temat zoofilii...:roll:)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Feb 11, 2004 5:11 am

Graalion chyba liczy na potomka ktory zrowna narod Polski i ruszy do boju u boku Amerykanow przeciw wrednym terrorystom :cheesy: Zaloze sie ze to bylo Dziady :cheesy:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Feb 11, 2004 5:41 pm

Właściwie to recytował "Lokomotywę" Tuwima. Ale on ją zawsze recytuje (oprócz niedziel, wtedy cały dzień klepie pacierze). Hmm ...
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Wed Feb 11, 2004 9:23 pm

Piter : ta zabawa była przegieciem (wiesz co mi wyszło? - nic mi nie wyszlo). Dlatego mam inną 'zbawę' dla ciebie - a polega ona na tym żebyś rozwiązał mi to zadanie :

Wyznacz wszystkie pary (n , p) liczb całkowitych dodatnich takie, że:
-) p jest liczba pierwszą
-) n(< lub =)2p
-) (p – 1)^n + 1 dzieli się przez n^p-1

Gdzie „^” oznacza przejście do potęgi a (< lub =) - mniejsze lub równe


(Jak to zrobisz to oznacza, że ta wczesniejsza zabawa :onfire: miała sens :uklon:) :hand:

Powodzenia!!

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Feb 11, 2004 11:30 pm

dobra.. nie wiem co to ma miec wspolnego z moim Testem Psychologinczym, ale bede mily i zapytam o co chodzi zanim sie wyzyje .. :twisted:

moze sprecyzuj ostatnia linijke - to ma byc tak jak jest napisane, czy moze gdzies sie tam powinny platac jakies nawiasy..? :roll:

ma byc tak: (p – 1)^n + 1 dzieli się przez n^p-1 ?
a moze tak: (p – 1)^(n + 1) dzieli się przez n^p-1
tak? (p – 1)^n + 1 dzieli się przez n^(p-1)
czy tak? (p – 1)^(n + 1) dzieli się przez n^(p-1)

?
:roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Thu Feb 12, 2004 12:07 am

chodzi o to że sie zmęczyłem twoim testem - i nic z tego mi nie wyszło :( - moze natomiast tobie cos z tego wyjdzie :wink:

No i oczywiscie zapomniałem, ze mozna to róznie zrozumiec poprawna jest twoja ostatnia linijka czyli: (p – 1)^(n + 1) dzieli się przez n^(p-1)

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Thu Feb 12, 2004 2:43 am

Inti, bardzo nieładnie jest zadawać kolegom z forum takie trudne zadania, zwłaszcza, jeśli nie można ich rozwiązać. Bo skoro twierdzenie Riemana, które dotyczy częstotliwości występowania liczb pierwszych w zbiorze liczb naturalnych nadal pozostaje nieudowodnione (od prawie 150 lat!), to nie możemy także podać wszystkich par (n, p) spełniających twoje równanie. Równie dobrze mógłbyś poprosić o podanie "wszystkich parzystych liczb całkowitych" - brzmi prościej, a pewność, że piter nie odpowie prawidłowo, byłaby taka sama :)

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Thu Feb 12, 2004 3:42 am

luki musi sie dać - ręcze za to bo troche jeszcze wierze tym typkom z om... - chyba ze prawidłową odp jest twoja odp... Sorki za to zadanko... troche mnie poniosło po tym stresującym tescie Pitera :roll:

ale zawsze to jakas zabawa :onfire: ; )

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Thu Feb 12, 2004 12:32 pm

Dobra, to ja zaraz skasuję mój poprzedni post i niech się piter męczy nad rozwiązaniem, hi, hi :twisted: A co, należy mu się, zwłaszcza, że przez niego zmarnowałem całą ryzę papieru A4, 12 długopisów, 7 ołówków (jak skończyły sie długopisy), no i rodzina teraz jakoś dziwnie na mnie patrzy. :wink:

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Thu Feb 12, 2004 12:41 pm

Nie chcialo mi sie pisac tych cyfr od 1 do 2385995930646674 :roll: , dlatego wychodzi na to że:
kiedy sie jutro obudzisz, zaczniesz odczuwac przedziwny pociag do wlasnej plci
:jaw: Od jutra będę lesbijką !!!!!!!!!! :jaw:

p.s. Piter, pytam Cie jaki eksperta od tego cudownego testu :uklon: :
czy ten "przedziwny pociąg do własnej płci" będzie trwal od jutra po wsze czasy czy tylko jutro :devil: :wink: ???
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Thu Feb 12, 2004 1:04 pm

dobrze - tak dla pocieszenia (pewnie bardzo zmęczonego nieprzespaną noocą; ) Pitera powiem, że ja niepodołałem temu zadaniu a wydawało się najłatwiejsze w zestawie - przynajmniej jako-tako rozumiałem treść...(oczywiscie że nalezało się-to wrecz powinien byc zaszyt; ) Ale mam cichą nadzieje, że Piter czymś jednak nas tu oświeci.. - a ja tym czasem ide sie spełniać w mniej zagmatwanych rzeczach - przynajmniej pozornie...

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Thu Feb 12, 2004 1:44 pm

przebiegnie dokladnie tyle krokow ile razy bedziesz mial/a dzieci z glowa swini.(to znaczy, dzieci beda mialy glowe swini - nic sobie nie wyobrazaj zboczencu!)
i kto tutaj jest zboczeńcem... :roll: :twisted:
, jesli bardzo zalezy Ci na zyciu [chociaz co to za zycie bez encyklopedii PWN...]
ja bym raczej zapytała co to za życie bez słownika języka polskiego z tą ładną okładką :twisted:

P.S Mam "przerąbane"...nie oglądałam Matrixa :mrgreen:

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Thu Feb 12, 2004 2:31 pm

piter :cheesy: :mrgreen: :cheesy: dobrze to ujales :mrgreen: a Twojego postu wynika ze chyba tez nie lubisz za bradzo lancuszkow szczescia i ich pochodnych :P. powinni zabic czlowieka ktory to wymyslil...
na gg naszczescie mam zainstalowany filtr anty-spamowy :P i jak w wiadomosci sie pojawi cos w stylu ' wyslij to do 12874t128 osob " to nadawca dostaje taka odpowiedz, ze nie ma juz ochoty na wysylanie tego typu wiadomosci :twisted: . a ja nawet nie zostaje o tym powiadomiony i zyje w blogim spokoju 8)
Collect some stars to shine for you.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Feb 12, 2004 2:51 pm

inti, mam dobra wiadomosc: nie mam pojecia jak zrobic to zadanie 8). a ta dobra, to taka, ze nie spedzilem nad nim tyle czasu, zeby miec czego zalowac 8)

Malinko, chyba nie masz watpliwosci, ze wole slownik z ladna okladka od tej encyklopedii.. :mrgreen:

Nephit... z drugiej jednak strony pewnie ten filtr wylapuje takie rzeczy jak "Ciezarowka z Piwem" :mrgreen: czy troche mniej cenzuralne rysunki ASCII.. 8)

a tak naprawde, to poprzez lanuszki szczescia rzad bada psychike narodu... jezeli wyslesz taki lancuszek, to Cie wysledza po IP i pozniej jak bedzie wojna to od razu lecisz na mieso armatnie 8) a jak nie wyslesz, to masz nawet szanse na oficera 8)

luki, to ze liczb pierwszych jest nieskonczenie wiele wcale nie determinuje tego, ze zadne zadanie z nimi zwiazane nie ma skoncznonego rozwiazania.

Szati, to juz na stale - nie martw sie - za chwile to juz nie bedzie Ci sie wydawalo dziwne - bedzie naturalne jak oddychanie 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Thu Feb 12, 2004 6:06 pm

mozliwe ze wylapuje bo o ciezarowce z piwem nie slyszalem :cheesy:. A niecenzuralne rysunki widzialem, ale jeszcze nigdy w ASCII 8)

ps. Malina wiesz ze wspominajac o nieogladaniu matrixa narazasz sie na duze niebezpieczenstwo :twisted:
Collect some stars to shine for you.

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Fri Feb 13, 2004 1:16 am

wiem Nephit :mrgreen: uwielbiam ten dreszczyk emocji :twisted:

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Fri Feb 13, 2004 1:24 am

:mrgreen: hmmm... dawno Cie nie widzialem :D . jakos rzadko wpadasz na forum... wlasciwie to Ci sie nie dziwie... nie ma tu nic ciekawego do ogladania :?

ps. to tak zeby rozweselic publike i podniesc morale :mrgreen:
Collect some stars to shine for you.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests