Urząd Forum

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Wed Oct 20, 2004 10:48 pm

Szanowny Adminie

Pisze, poniewaz uwazam, ze moja ranga jest nieodpowiednia dla osoby, ktora tak bardzo przyczynila sie do rozwoju kulturalnego tego forum. Niedawno zauwazylem istnienie tematu Urząd Forum i postanowilem umiescic w nim swoj postulat.
Dolaczylem do tej grupy dyskusyjnej 22.08.2003. Bralem czynny udzial w pasjonujacych wymianach zdan, ktore mialy tu miejsce. Za duza aktywnosc zostalem nagrodzony ranga moderatora dzialu Miodzio. Jednakze z braku czasu przestalem odwiedzac to jakze cudowne forum, czego wynikiem bylo przekazanie mojej funkcji piterowi. Poniewaz dopiero od niedawna zaczalem ponownie umieszczac tu swoje posty, wydaje mi sie, iz niestosowne bylo by proszenie o przywrocenie mi funkcji moderatora dzialu Miodzio, aczkolwiek nie wykluczam takiej mozliwosci z przyszlosci. Wydaje mi sie jednak, iz ranga Starszy nowicjusz nie jest adekwatna do mojego charakteru i prosil bym o jej zmiane na bardziej oryginalna.
Jezeli moj post pozostawil jakies watpliwosci, prosze o kontakt. Licze, iz w najblizszym czasie otrzymam odpowiedz, na ktora bede czekal z niecierpliwoscia.

Z powazaniem
uzytkownik nephit
Collect some stars to shine for you.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Oct 20, 2004 11:23 pm

hehe...HEHEHEHE...BUAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA!!!!! dobre....

ps: nephit, mam nadzieje, ze docenisz moj gest - teraz pewnie dostaniesz to czego chcesz, chocby z czystej zlosliwosci niektorych jednostek na szczycie lancucha pokarmowego, w stosunku do mojej osoby... :roll: :shock:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Fri Oct 22, 2004 9:44 pm

Zaglądam i co widzę! Eh {o} czepiasz się szczegółów :? No, ale niech ci będzie. Do trzech razy sztuka.


Szanowny PANIE ADMINIE znany też jako {o}

Składam na Pańskie ręce prośbę o zmianę nicka na niniejszym forum roswell. pl.:) Powód? Jest jeden. Wszędzie (po za tym forum) występuję pod nikiem ATHAYA. Więc uznałam, że Na tym forum też by wypadało tak postąpić:)
Proszę jedynie napisać:

TAK NIE
*własciwe podkreślić


Ja się do tego ustosunkuję:cheesy:
Bardzo proszę by PAN pomyślał trzy razy za nim wystuka te trzy tak wiele znaczące dla mnie literki

Dziękuje za uwagę



Z poważaniem Anita19(Athaya):cheesy:

(Za błędy przepraszam)
Last edited by Athaya on Tue Nov 09, 2004 10:55 am, edited 1 time in total.
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Nov 08, 2004 1:41 pm

Ostatnimi czasu urzędnicy byli bardzo zajęci sprawami dotyczącymi obsługi Granolithu i możliwością jego użycia do przeniesienia serwera, daltego nie mieli czasu na obsługę nowych wniosków. Ale teraz już mogą coś tam rozpatrzyć.

<span class="decyzja">Niniejszym oświadczamy, że nie godzi się Pleciudze nadawać rangi Lectera kurczaków, ani Wiecznie niezaspokojonego. Jednakże o'Admin postanowił zastosować wyjście kompromisowe i nadać rangę Wiecznej zrzędy.</span>

o'Admin także nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości, tymczasem podanie o rangę odrzuca ze względu na jego niekompletność.

Z czystej złośliwości nie damy tej satysfakcji powiedzenia "a nie mówiłem?" :twisted:

TAK
lub
NIE
Jak to 3? Było 9 :roll:

Zarządzenie
Składający podania zobowiązani są umieć liczyć do 9. Umiejętność liczenia w całym zbiorze liczb rzeczywistych, a nawet zespolonych będzie mile widziana i traktowana jako atut przy rozpatrywaniu podań.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Nov 08, 2004 3:43 pm

<czujesz sie senny... powieki ciaza tak, ze ledwie mozesz utrzymac oczy otwarte... gdy policze do trzech, nastepujacy tekst wyda Ci sie byc napisany jak podanie do krolowej anglii o przyznanie szlachectwa... raz... dwa... trzy>

{o}, skoro powodem dla ktorego nie dostalem rangi "Lectera Kurczakow" byla pomylkowo mi nadana ranga Pleciugi (to byla pomylka, obojetnie od Twojej w tym temacie opinii 8)), odnosze wrazenie, ze problem sam sie rozwiazal... poniewaz aktualnie jestem "Wieczna zrzeda" (ja nie zrzedze, tylko oferuje konstruktywna krytyke), to z powowdzeniem moge zostac Lecterem Drobiu. poza tym potrafie nie tylko liczyc w dziedzinie rzeczywistej jak i zespolonej, ale takze potrafie udowodnic, ze odcinek jest kula.

<kiedy policze od trzech do jednego, obudzisz sie, wypoczety z nieodpartym pragnieniem spelniania moich zyczen, w tym powyzszego. jednak, zeby nie bylo zbyt przyjemnie, to bedzie Cie potwornie swedzialo to miejsce miedzy lopatkami, ktorego nie mozesz dosiegnac (wiesz, ze nie mozesz. nawet nie przyjdzie Ci do glowy sprawdzac.). trzy... dwa... jeden>
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Mon Nov 08, 2004 10:12 pm

No tak, rangę masz zmienioną, Piter, więc jeśli jeszcze trochę poczarujesz admina, niczym wielki Kaszpirowski, a zgodzi się na wszystko!

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Nov 09, 2004 12:36 am

no nie wiem... chyba bym go musial dlugo czarowac, zeby mi dal admina... :twisted:

ale pomysle o namowieniu go na przemarsz nago ulicami Opola krzyczac "ten-kan! ten-kan!" 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Tue Nov 09, 2004 9:12 am

A nie mogłaby to być W-wa? Chętnie zobaczyłabym efekty Twojej pracy twórczej w rzeczywistości a nie tylko na monitorze.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests