Urząd Forum

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Dec 08, 2003 11:23 pm

cwaniaczki 8) Hotori Kochanie Moje :cheesy: moze "Pulchra Dea" ? 8)
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed Dec 10, 2003 6:26 pm

łacina..mmm..ładnie kochanie Moje...jak ja lubię jak tak do mnie mówisz ...chyba się rozpłynę :cheesy: :hearts:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jan 03, 2004 2:35 pm

Dobra, ogłaszam przetarg na moją rangę... Kto wymyśli mi coś ładnego?
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sat Jan 03, 2004 2:41 pm

A o ma być przetarg ograniczony, nieograniczony, dwustopniowy, czy może negocjacje z zachowaniem zasad wolnej konkurencji? :mrgreen:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sat Jan 03, 2004 2:45 pm

No i jeszcze czy pisemny czy ustny? I czy trzeba wpłacać vadium? Chyba musimy napisać cały regulamin :D

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jan 03, 2004 2:50 pm

Chcecie to piszcie :cheesy: Może się przyda w przyszłości (bo chyba nie tylko ja będę chciała nowej rangi 8) )
Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Wed Jan 14, 2004 6:52 pm

Nie mam tysiąca postów, ale wg pewnego admina :cheesy: pobiłam rekord pisania posta "na żywo" w ilości zawartych kb. -Aczkolwiek próbuję nie zrazić innych ani siebie samej do czytania postów pisząc takie elaboraty jakim niedługo stanie się ten.

Nie mam kręciołka - giganta na punkcie żadnego z kosmitów (z wyjątkiem uszastego stworzenia). Tu "aczkolwiek" nie będzie.

Nie piszę hurtowo opowiadań. - Aczkolwiek zdarzyło mi się być piewcą pewnych legend o bohaterskich (w mniejszym lub większym stopniu) czynach pewnego Władcy.

Nie tłumaczę setkami opowiadań. - Aczkolwiek zdarzyło się, że mając dzień ironiczno - sarkastyczny biorę się za pewne dzieło.

Moderuje jedynie dwa fora. _Aczkolwiek proponowano mi więcej :twisted:

Pasjonuje mnie muzyka i I sezon (i kto by pomyśłał, że tam mnie przydzielili ? ;) Aczkolwiek lubie też czytać fanfiki i filozofować (kto by pomyślał co ).

Przeniosłam się tu z Komnaty.

Jednak zaproponowano mi możliwość wybrania sobie rangi, z której po ponad 4 miesiącach na forum postanowiłam skorzystać zachęcona przez założyciela w/w tematu i przy jego (cichym) wsparciu.

Nazwa rangi została już wysłana do "Wszechwładnych".

Nie lubię się narzucać i unikam jak mogę polskiej biurokracji. W zasadzie każdej biurokracji ze szczególnym skierowaniem na biurokreację włoską. Dręczenie prośbami zakrawa na molestowanie "Władnych Przyznawać Rangi", dlatego też proszę mi powiedzieć, czy te kilka miesięcy oczekiwań i zapytań wystarczy, czy preferowane jest akurat w moim przypadku dalsze dręczenie. Ponieważ rozumiem, iż rangi są przyznawane indywidualnie, bardzo proszę o szybką odpowiedź. (ps dr Amos zaleca mi maksymalne ograniczenie stresu - mam na to pokwitowanie :cheesy: )

Taka jedna - LEO.
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Wed Jan 14, 2004 9:41 pm

E... Propozycja propozycją, ale formalności muszą być zachowane. To kiedy te podanie będzie? :twisted:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Sun Apr 18, 2004 6:36 pm

Tak by formalnościom stało się zadość...

Do Wszechwładnych Forum,
ja niżej podpisana, w związku z ogłoszeniem o wolne wakaty na Moderatora SubForum "Twórczość", niniejszym zgłaszam swą kandydaturę do tej roli. Ocenę umiejętności pozostawiam bardziej zoriętowanym, kłaniając się nisko.
Hypatia
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Apr 18, 2004 8:29 pm

sorry ale ja się zuję w tym momencie olana... i pokrzywdzona tutaj widzę rangi są rozdawane jak śnieg na zimę a ja co??? nic! W dodatku nie będę już wspominać o tym że na dzisiejszy dzień miałabym z 600 posatów zamiast yyy tylu ilu mam bo ktoś mi wykasował... więc uprzejmie się domagam o rozpatrzenie mojej prośby z posta który jest gdzieś yyy na początku tego tematu, dziękuję za uwagę...
Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Mon Apr 19, 2004 6:13 pm

No tego się nie spodziewałam. Urząd forum w miodzio? Co więcej rzadko odwiedzam ten temat, więc gdyby nie wspaniali forumowicze, nie znalazłaby go.

Skoro już tu jestem: :D

Do Urzędu Forum,

Zgłaszam swoją kandydaturę na moderatora Twórczości.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
Z poważaniem,
Galadriela
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Mon Apr 19, 2004 6:19 pm

Oj Galadrielo, musisz stanąć w kolejce. Nie wiem czy zaglądałaś do "Spraw organizacyjnych", ale powstał tam temat własnie odnośnie twórczości i moderowania tam i już kilka osób zgłosiło kandydatury...

A korzystając z okazji i żeby było bardziej oficjalnie:

Chciałam zgłosić swoją kandydaturę na moderatora Twórczości.
Jeśli moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie to bedzie mi bardzo miło, a jeśli nie to mówi się trudno. :roll:

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Mon Apr 19, 2004 9:01 pm

Ja natomiast nie zglaszam swojej kandydatury bo sie na tym nie znam. Dobrze jaest jak jest. Nie pozbawiajcie innych moderatorow pracy. Ja tam wole byc bezrobotna :D.
Z powazaniem :D
Brendanferh (fanka)

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sat Jul 10, 2004 7:43 pm

Obwieszczenie

Niniejszym informuję, że przeprowadzka Urzędu Forum na ulicę F. Kafki w Nowym Jorku została ukończona. Dodajmy, że w otrzymanym biurze pewien urzędnik potkął się o jakiś przedmiot. Musiał on należeć do poprzedniego właściciela lokalu, który to zapomniał go ze sobą zabrać. Tym niespotykanym znaleziskie okazała się... nowoczesna, bardzo wydajna niszczarka do dokumentów. Urzędnicy postanowili czym prędzej sprawdzić, jak ona działa...

Urządzenie niestety wymknęło się spod kontroli. W efekcie zniszczona została część najnowszych podań do Urzędu, a pozostałe jakoś się tak pogięły. Niszczarka zjadła także avatary użytkowników, które Forum powieżyło Urzędowi na czas przeprowadzki, a także (również powieżony) indeks postów, dlatego też forumowa wyszukiwarka nie działa...

Urzędnicy w końcu poskromili niszczarkę, wyłączyli ją, a następnie jeden ze starszych pracowników wpadł na pomysł, że poprzedni właściciel lokalu zapomniał zabrać ze sobą także instrukcji obsługi do niszczarki. Poszukiwania trwają...

Z poważaniem,
o'Admin
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Jul 10, 2004 8:42 pm

Panie Adminie liczę , że pan się z tym zaraz upora ! :cheesy:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Jul 11, 2004 1:33 pm

Tak, tak... zdecydowanie, ja również mam taką nadzieję. A skoro jesteśmy już w Miodzio, to jakby zostały jakieś wolne wakaty mogę się zgłosić na jakiegoś moderatora (no nie jakiegoś, bo jak już nim zostanę, to się zaraz nie wykręcę z obowiązków :D). Ponieważ to przeczy wszystkim moim wcześniejszym wypowiedziom uznałam, że w Miodzio jestem w stanie wytłumaczyć tą (chwilową) niepoczytalność :mrgreen: To taj jak z Isabel, która przyjęła oświadczyny Jessego, a potem się ocknęła i zostawiła go w lesie by banany prostował. Szkoda, że tak późno, ale lepiej późno niż później :D Mam jednak nadzieję, że mnie przebudzenie nie spotka. Choć to rzecz względna w zależności od tego co przyjmiemy za senną niepoczytalność: chęć, czy też niechęć zostania modem :D

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Oct 10, 2004 5:10 pm

Obwieszczenie

Niniejszym informujemy, że instrukcja do niszczarki została odnaleziona. Znajduje się w niej zapis, że raz zniszczonego nią dokumentu, zgodnie z II zasadą termodynamiki, nie da się już raczej przywrócić do stanu poprzedniego.

Dlatego też postanowiliśmy odszukać Granolith, za jego pomocą cofnąć się w czasie i w odpowiednim momencie powiedzieć wprowadzającym się pracownikom:
- Nie używajcie tego urządzenia! Nie używajcie tego urządzenia! Znajdźcie najpierw instrukcję!
Pracownicy posłuchali, jednakże w wyniku pewnych zaokrągleń przy rachunkach, tym "odpowiednim momentem" okazał się czas już po zniszczeniu indeksu postów. Tak więc, mimo odzyskania prawidłowej formy wszystkich dokumentów, wyszukiwarka nadal nie potrafi ich odszukać.

Z poważaniem,
o'Admin
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Sun Oct 10, 2004 6:32 pm

Do Wielkiego Administratora

Mam przyjemność powiadomić Wielkiego Administratora, że naprawiłam swój niewybaczalny błąd i po wielu poszukiwaniach dotarłam wreszcie do Urzędu Forum. Chcę również wyrazić głęboką skruchę z powodu mojej ignorancji w kwestii istnienia wyżej wymienionego urzędu.

W imieniu swoim i innych zainteresowanych składam na ręce Wielkiego Administratora podziękowanie za odnalezienie instrukcji obsługi i doprowadzenie podniszczonych dokumentów do ponownego stanu użyteczności.

Pozwolę sobie również wystosować gratulacje z powodu odnalezienia Granolithu. Gdyby Skórowie wiedzieli, że nasz Urząd tak szybko sie z tym upora, już 50 lat temu zwróciliby się do Wielkiego Administratora o pomoc w poszukiwaniach tego Świętego Grala Wszystkich Kosmitów na Ziemi za Wyjątkiem Alfa.

Z poważaniem,
Milla

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Oct 10, 2004 7:54 pm

Chciałbym niniejszym poinformować, że Graal jest jeden i znajduje się w Moim wyłącznym posiadaniu.

Dziękuję
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Oct 17, 2004 8:22 pm

<style=podanie.css>{o}, na specjalne zyczenie intiego domagam sie przerangowania na na "Lectera Kurczakow" albo "wiecznie niezaspokojonego"... moze to uszczesliwi tego dobrego czlowieka...

ps: inti... moment w ktorym sie tym przejme bedze momentem, w ktorym sznur szubienicy skreci moj kark... :mrgreen: </style>
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests