Avatar Ramzesa

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Sat Oct 11, 2003 11:41 pm

ELU - ledwo na oczki patrzę, ale odpisuję, bo mi się zaległości porobią :D - dziś oglądałam to czytanie ról z THOTW i dokładnie tę scenę z gumą do żucia. To jest niesamowite jak aktorzy doskonal;e zdają sobie sprawę z tego, kiedy mogą sobie pofolgować, bo kamera ich nie obejmuje. Bardzo mi się podobało, jak Shira mówi kwestię, coś w tle spadło, ona wplotła w kwestię "i chciałabym, żeby te hałasy się skończyły", na to jason bez odrywania oczu od niej pstryknął palcami :) Uwielbiam różnego rodzaju filmy zza kulis :) Albo ta scena w "komorze granilitu"... ADIOS! ;) Piękne... albo jak Jason może nie tylke co sparodiował Brendana, ale go naśladował... to miło wiedzieć, że kręcąc film aktorzy dobrze się bawili...

RAMZES - Ty normalnie wszystkie kobietki z tego tematu rozpraszasz swoimi avatarkami! :D

PS. wnoszę o uroczyste przedłużenie doby o 3 godziny w porze nocnej.
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sun Oct 12, 2003 8:41 am

rozpraszam ... :shock: tego sie niezpodziewalem... 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Oct 12, 2003 9:28 am

Ramzes - JAK MOGŁEŚ WZIĄĆ SOBIE TAKI AVATAR?! Wynika z niego, że Shiri ciągle skacze z kwiatka na kwiatek... Proszę przywrócić jakiegoś uroczego Maxa (ten, który pojawia na chwilkę mi nie wystarcza 8) )
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sun Oct 12, 2003 10:14 am

rozpatrze twoja prpoozycje Nan... :P
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Oct 12, 2003 10:24 am

Ok, Ramzes, zmień avatar... :D
Image

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Mon Oct 13, 2003 5:06 pm

Ramzes skąd bierzesz te avatary...są super..;)
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Mon Oct 13, 2003 6:38 pm

RAMZES :) wiesz Ty co?? To jedyny temat, którego wypowiedzi rzadko sa na temat :) Okazuje sie, że piszemy na temat avatarka, którego już nie ma ;) Pytałeś, czy mi się podoba twój obrazek.. hmm.. tylko który? Moje zdanie na temat golizny jest podobne do zdania PITERA :) chociaż z zupełnie innych powodów... no bo JA nic przeciwko WCALE nie mam... ale wolałabym tak na osobności pana Behra zobaczyć, po powiedzmy całkiem miłym okresie znajomości, niż żeby mi błyskał po oczach co pięć sekund ;) Co do avatarka z K4 z NY, to tak. Podoba mi się o wiele bardziej niż te rozbierane, bo daje mi więcej do myślenia i widze tę stronę Maxa, którą "rozwijam" - chociaż trochę inaczej niż w przypadku odcinków z NY- w legendach. A poza tym.. uważam, że nie ma nic bardziej ...hmmm... rozpraszającego niż kompletnie ubrany facet, który chce się rozebrać, ale tylko dla Ciebie :D

PITER - byóeś dzielny, naprawdę. Proponuję w nagrodę żebyś pooglądał sobie damskie avatarki w temacie pana Behra, bo tam same babeczki chyba się wypowiadają ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Oct 13, 2003 6:46 pm

damskie avatarki... jak zaczna robic avatary na ktorych Shiri zrywa z siebie koszulke, to wierz mi - nie bede odchodzil od komputera... bede plywal w kaluzy wlasnej sliny, a na forum przestane zwracac uwage na wypowiedzi, bo caly czas bede wlepiony w avatary... niestety poki co, musze sie zadowolic widokiem Ramzesowego avatara z golym Behrem... :? ... raczej watpliwa przyjemnosc... :?

ps: ktoras z pan zechce sie podjac tak trudnego zadania..? 8) bede dozgonnie wdzieczny.. 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Tue Oct 14, 2003 12:03 am

mamusiu! okazało się, że to JA załozyłam ten temat... :shock:
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Tue Oct 14, 2003 8:33 am

no tak to Ty Leo ale chyba ci to nieprzeszkadza ???? 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Oct 14, 2003 9:13 am

Ramzes!!! Nareszcie zmieniłeś avatar... Brawo, już nie mogłam znieść tych nędznych podróbek... :mrgreen: W końcu jakieś łade obrazki cio mrygają, choć byłby by jeszcze ładniejsze bez Shiri/Liz... :P :wink:
Image

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Tue Oct 14, 2003 5:37 pm

Piter...please :!: :!: nie mówmy tu o nauce :!: błagam :!: :cry: :wink:
Ja szczerze mówiąc lubię te nasze stałe avatary,a szczególnie..../i tu wielkie zaskoczenie dla wszystkich/ avatarek pitera.... :oops: :roll: :twisted: :D chyba odzwierciedla jego charakterek :twisted: :wink:
mój to dzieło przypadku...wzięłam pierwszy z brzegu bo nie umiałam nic innego znaleźć/to było jeszcze w czasach gdy potrafiłam sama tylko włączyć komputer :D /,początkowo miał być Kermit /Nan :D ,pamiętasz??/ale w sumie dobrze że okazał się za duży... nie chciałabym być identyfikowana z żabą :D

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Wed Oct 15, 2003 2:09 pm

avatar zmienie chyba ale teraz na jaki ...sam tego niewiem :twisted:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Oct 17, 2003 7:01 pm

Czemu? Dobry jest, zostaw.
Tak w ogóle do wszystkich co zmieniają co chwilę avatary: ludzie, powstrzymajcie się trochę. Dajcie pokojarzyć osobę z avatarem.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Oct 17, 2003 7:08 pm

No właśnie - tak jest najlepiej. Popatrzcie na mnie - od początku mam niezmiennego avatara i wszystkim już się kojarzę z łysym, modlącym się staruchem :)
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Oct 17, 2003 7:33 pm

moze ja poproostu nie chce aby mnie kojarzyli z czym kolwiek ... bo zaden obrazek nieukazuje jaki jestem naprawde... 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Fri Oct 17, 2003 7:35 pm

{o} :lol: :lol: i tak nie wierzę,że tak wyglądasz... :D
Piter- Ty swojego nie zmienisz,prawda :roll: :wink: :?:

A swoją drogą jakie to dziwne:kiedy pomyślę o jakiejś osobie z forum....mam przed oczami jej avatar /dotyczy osób z w miarę stałymi obrazkami :D /....a spróbujmy wyobrazić sobie jakby wyglądało nasze rzeczywiste spotkanie :D ....

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Oct 17, 2003 9:34 pm

Ooo! Mam tak samo jak Malina, wyobrażam sobie ludzi podobnych do swoich avatarów :P
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Oct 17, 2003 9:38 pm

ja uwarzam ze to blad ludzie sa zupelnie inni niz to co przedstawiaja te avatary ... :twisted: avatar to nie lustro w kturym widzimy odbicie czlowieka który sie pod nim chowa ... 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Oct 17, 2003 9:54 pm

Ale umysł ludzki już taki jest. Kojarzy. :D
Zresztą wybierając określony avatar chyba też chcemy coś przekazać o sobie. Więc czemu nie mianoby nas z wybranym przez nas avatarem kojarzyć?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests