Ciekowaksti

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Tue Oct 28, 2003 9:26 pm

:) Każdy ma tak długą stopę, jak część ręki od nadgarstka do łokcia po jej wewnętrznej stronie.
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Wed Dec 03, 2003 12:10 am

Holender C.W. Moeliker otrzymał Ig Nobla (nagroda za osiągnięcie, z którego najpierw ludzie się śmieją, a potem zaczynają myśleć) za udokumentowanie pierwszego naukowo stwierdzonego przypadku homoseksualnej nekrofilii kaczek krzyżówek.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Dec 03, 2003 12:24 am

:shock: mam rozumiec ze pan kaczka... ostro :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Dec 03, 2003 1:07 am

Hardcore :shock:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Wed Dec 03, 2003 4:31 pm

Ale fajny temat!!! Nareszcie wiem, że jestem chora psychicznie!!!! :D :wink: A wiecie, że kartki A4 nie można zgiąć więcej niż 7 razy?
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Dec 03, 2003 5:22 pm

I nie można polizać własnego łokcia.

Większość z tych, którzy przeczytają o tym po raz pierwszy, spróbuje to zrobić.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Wed Dec 03, 2003 6:07 pm

Ja po raz pierwszy też próbowałam. Tak samo 75% też będzie próbowało zginać kartkę.
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Thu Dec 04, 2003 10:39 am

no i jest to zdrowe podejście (czasami) :wink:
nie zawsze trzeba brać wszystko na wiarę :cheesy:
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

:>

Post by :> » Sat Dec 06, 2003 9:40 pm

CIEKAWOSTKA (troche szowinistyczna :roll: )

Ostatnie badania naukowe ujawniły, że piwo zawiera żeńskie hormony. Eksperymenty przeprowadzono na reprezentatywnej grupie 100 mężczyzn.
Aby sprawdzić, czy rzeczywiście piwo zawiera żeńskie hormony, każdy z nich dostał 11 litrowych butelek celem wprowadzenia ich zawartości do organizmu.

Czas badanie wynosił ok. 3 godziny.


Oto wyniki eksperymentu:
- u 75% stwierdzono zaburzenie myślenia i mowy
- 100% nie potrafiło prowadzić samochodu
- u 90% zauważono tendencję do tycia
- 80% wpadło w melancholie i wybuchało płaczem o byle głupstwo
- 80% chciało wydać pieniądze na byle co
- 75% trudno było zrozumieć



I jak tu powiedzieć, że w piwie nie ma żeńskich hormonów?

( jako przedstawicielka plci pieknej, nie zgadzam sie z tym :mrgreen: )

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Dec 06, 2003 10:46 pm

dlaczego do cholery nikt mnie nie powiadomil, ze rozdaja za darmo 11 litrow piwa na glowe... :evil:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Dec 06, 2003 10:57 pm

ja też czytałam o tych badaniach i co ciekawe...od picia piwa kobiety zrzucają kilogramy, a mężczyzni tyją !!!!!! :twisted: :mrgreen:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Sat Dec 06, 2003 11:00 pm

Hotori, niestety tak zwany "miesien piwny" dziala na obie plcie ... ( ale faceci pija wiecej, dlatego oni na to cierpia :twisted: )

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Dec 06, 2003 11:06 pm

my musimy pic, zeby zapomniec o Waszych uzaleznieniach... (na przyklad kobieta jest uzalezniona od chodzenia po sklepach... a to niestety kosztuje...) :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Sat Dec 06, 2003 11:08 pm

A my chodzimy po sklepach, zeby zapomniec o waszym piciu :twisted: I koleczko sie zamyka... :roll: Ale musze Cie zmartwic Piter, bo faceci maja wiecej slabosci :mrgreen:

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Sat Dec 06, 2003 11:38 pm

A propo piwa... znalazlam takie cuś :P

REKORDY GUINNESSA


Dwóch kawalarzy ze stanów Zjednoczonych przyczepiło do wozu pary nowożeńców łańcuch z puszek po piwie o długości 500 metrów. Jak dotąd jest to najdłuższy "bagaż" jaki ciągnęła za sobą młoda para.

Grupa piwoszy z Norymbergii postanowiła udowodnić że z jednego kufla może pić 100 osób. Aby było to możliwe skonstruowano specjalny system rurek o różnej długości, tak aby pijący nie przeszkadzali sobie.

Aby znaleźć się w księdze rekordów ludzie wpadają na różne pomysły. na jeden z dziwniejszych wpadł pewien belg. Postanowił on bowiem umieścić swój palec wskazujący w butelce i trzymać go tak przez 2 miesiące. Wytrzymał niestety tylko 2 tygodnie, ale i tak jak dotąd jest rekordzistą...

Wielbiciele piwa w różny sposób wyrażają swoje uczucia. Jeden z Francuzów napisał 100 tysięcy razy słowo piwo, a zajęło mu to półtora roku. Ciekawe co zrobi gdy zakocha się naprawdę.

Jedna z czeskich piwiarni w niezwykły sposób postanowiła ułatwić życie swoim klientom. Właściciele zainwestowali w specjalną rynienkę z bieżącą wodą, którą umieścili tuż pod kontuarem baru. A to wszystko po to, aby goście nie odrywali się od swojego ulubionego napoju i nie tracili czasu na wędrówki na stronę

Najdłuższa lada barowa ma długość 123,7 metra. Znajduje się w Beer Barrel Saloon w Put-im-Bay w South Bass w Ohio. Bar otwarty w 1989 roku wyposażony jest w 56 kranów z piwem

Trębacze, jak wiadomo, ćwiczą mięśnie policzków i robią to na różne sposoby. Jeden z nich postanowił rozciąganie połączyć z ustanowieniem rekordu. Przez 6 godzin trzymał on w ustach 0.33 litra piwa.

Norweg Jan Solsberg z Oslo zgromadził do czerwca 1995 r. 424.868 różnych etykiet z piwa z całego świata.

Najwięcej puszek po piwie (każda inna) zgromadził William B. Christensen z Madison w stanie New Jersey (USA). Posiada on kolekcje 75 tys. różnych puszek z około 125 krajów.

Pubem z najmniejszą sala barową jest Bove Inn Chiswick w Londynie. Wymiary 1,24 x 2.39 metrów.

Peter Brocher z Niemiec posiada zbiór 8131 nie powtarzających się pełnych butelek piwa z 110 krajów.

10 licpa 1999 roku w Wiśle pobito rekord świata w ilości wypitego piwa przez 5 osób w ciągu 15 minut. Drużyna z Wisły wypiła 18 litrów piwa.

Największy kufel do piwa został wyprodukowany przez firmę "Selangor Pewter CO" w Kuala Lumpur w Malezji. Został zaprezentowany 30 litopada 1985 roku. Jego wysokość wynosi 198,7 cm (prawie dwa metry), a pojemność 2796 litórów.


Ludzie to maja pomysly :mrgreen:

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Sun Dec 07, 2003 12:45 am

No widzisz jaka jesteś sprytna bestia Piter! :D:D:D
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Jan 11, 2004 1:33 pm

Ja cie.. :) taki fajny temat a ja dopiero teraz go znalazłem.

Hmm.. myśle, że z ciekawostek powinno was zainteresować sprawa związana z samobójstwem Hitlera - ostatnio na jakims kanale chyba na Discovery coś mi sie obiło na ten temat o uszy... mianowicie z niewyjaśnionych do końca przyczyn zaraz po tym zdarzeniu agenci CIA zaczeli poszukiwać Adolfa, gdzieś w Ameryce Południowej - ''Hitler w Andach...?''
Do dzis nie ma potwierdzenia, że Hitler popełnił samobójstwo a jest wiele dość znacznych (ale niewiadomo czy wiarygodnych) dowodów, że mogło być inaczej.

http://www.ink.republika.pl/ciekawostki.htm - może tu jeszcze cos ciekawego znajdziecie

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Re: Ciekowaksti

Post by {o} » Mon Sep 17, 2007 5:23 pm

Zgodnie z teorią względności Einsteina, prędkość światła jest stała, niezależnie od obserwatora. Ma to swoje dziwne impikacje, jak skracanie się przedmiotów w kierunku ruchu, zwalnianie czasu itp. Efektów tych (tzw. efektów relatywistycznych) nie doświadczamy jednak w codziennym życiu, gdyż poruszamy sie z bardzo małymi prędkościami w stosunku do prędkości światła. A co by było, gdyby było inaczej? Poniżej link do strony z filmikami, pokazującymi, jak wyglądałby świat, gdybyśmy umieli podróżować z dużymi prędkościami, tudzież - gdyby prędkość światła była bardzo mała.

Through Einstein's Eyes
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests