Odmieniony piter ...

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Odmieniony piter ...

Post by Hotori » Tue May 24, 2005 7:32 pm

Mój sędziwy wiek i staż na tym forum, zmusił mnie do refleksji, a co za tym idzie do założenia tego jakże ciekawego tematu :twisted:

Zauważyłam, że nasz wielki moderator miodzio zmienił się , i to bardzoo... :twisted:


Został wciągnięty do jakiejś mlecznej szajki (Hotaru przyznaj się, to twoja wina :D ) i - co mnie jeszcze bardziej szokuje- czyta fan-ficki :shock: Tylko -_liz 8) A to już zakrawa na coś więcej :lol:


Ech, a kiedyś było tak pięknie - ja , piter, Maxel, nephit, czasami {o} ...stare miodzio już nie wróci :cry: To już nie ten poziom :twisted:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue May 24, 2005 11:21 pm

ja tylko chcialbym wtracic, ze nie 'czytam' fanfikow _liz..
czytalem jeden - 'Cieciwy', przynajmniej tak dlugo jak sie pojawialy nowe czesci...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed May 25, 2005 8:58 am

piter, może to jeszcze gorzej? skoro nie czytasz, a taką masz opinię, to znaczy, że zarzuciłeś ostatnio należyte dbanie o swój forumowy image :twisted: walcz, póki mozesz! jeszcze chwila i zaczną mówić o Tobie "miły, spokojny" :twisted:
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed May 25, 2005 3:13 pm

:lol: miły - czasami, na niektóych plaszczyznach 8) Spokojny ?! :twisted: Nie, do tego nigdy nie dojdzie :)
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Wed May 25, 2005 9:33 pm

Odmieniony piter... Tak, tak. Teraz należy go nazywać Zielony Piter Hood :twisted:
ja tylko chcialbym wtracic, ze nie 'czytam' fanfikow _liz..
Niestety muszę się z piterem zgodzić. On nie czyta moich ff. A 'Cięciwy' tak jakoś mu się nawinęły i go po prostu nie odrzuciło. Ale nie martw sie piterku, w czerwcu to opowiadanko wróci :roll:
jeszcze chwila i zaczną mówić o Tobie "miły, spokojny"
piter jest taaaaki milusi. Taka mała zielona maskotka naszego forum. Ale teraz się ukrywa, bo chyba boi się, że całkowicie straci swój image (i tak juz za późno na ratunek!)
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed May 25, 2005 9:35 pm

bo piteeeeer już nas nie kooooocha :haha: :cry: :haha:

Ale co racja to racja piter z przerażającego i niemiłego potworka zmienił się w milusia maskotkę i taki jest uroczy i słodziutki, że można się uzależnic :haha:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests