Rozkazujaca Wszystkim I Wielbiona Przez Tlumy Trojca

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Rozkazujaca Wszystkim I Wielbiona Przez Tlumy Trojca

Post by Lyss » Tue Mar 01, 2005 7:45 pm

"Miłość nie wybiera"

Krótki wstęp:

Poczekalnia domu dziecka w Las Cruses przy Normanton`s Street 93, była przestronna i czysta. Miękkie fotele, kwiaty na stolikach i kolorowe ściany dodawały temu miejscu trochę radości i barw.
Liz wierciła się na siedzeniu i z dziecinną niewinnością patrzyła na ojca.

-Tatusiu, czemu to tak długo trwa? – spytała przyciszonym głosem

-Mamusia musi podpisać odpowiednie dokumenty i dopiero wtedy zobaczysz swojego braciszka – odparł równie cichym głosem a później parsknął śmiechem

-Tutaj nie ma nic śmiesznego. To bardzo poważna sprawa – zakomunikowała poważnie, splatając ręce na piersiach.

-Dobrze, już dobrze – skapitulował spoglądając na drzwi, które właśnie się otworzyły.

Nancy wyszła stamtąd trzymając dziecko za rękę. Liz zauważyła, że ma on ciemne włosy i tak samo ciemne, duże oczy, które patrzyły na nią wystraszone. Ośmielona jego przerażeniem podeszła do niego i z uśmiechem powiedziała:

-Nic się nie bój. Od dzisiaj jesteś bezpieczny. Jak się nazywasz?

W pierwszej chwili chłopak nie wiedział co powiedzieć. Bał się, że coś palnie, a wtedy zostawią go tutaj. Jednak zdecydował, że coś musi powiedzieć.

-Max… - zamyślił się po czym dodał: -Evans. (nie został porzucony przez Evansów!)

-O nie! – zaprzeczyła- Max Parker – dodała biorąc jego dłoń w swoją.

***

-Wyobrażasz sobie! Jutro kończę 18 lat! – Liz była tak podekscytowana, że jej nastrój udzielił się Maxowi.

-Spokojnie. Ja to już przeszedłem i jak widzisz, 18-stka dobrze mi służy – wytłumaczył biorąc kolejny łyk coli.

-No tak, wielki pan dorosły się odezwał – zaśmiała się cicho a później spojrzała w jego oczy – Wiesz… w nich coś jest.

-W czym?

-W twoich oczach… Taka tajemniczość. To przyciąga. – zamrugała – Gdybym nie była twoją siostrą zakochałabym się w Tobie.

Poczuł dziwny ból. Tak jakby ktoś wbił mu szpilkę prosto w serce. Tyle tylko, że to było boleśniejsze. On już ją kochał. Chyba od zawsze. Jej uśmiech, oczy, włosy. Wszystko. Była dla niego promieniem rozświetlającym każdy dzień. Takim światłem, które prowadziło go przez życie. Starał się o tym zapomnieć, tłumacząc sobie, że to w końcu jego siostra. Przybrana ale siostra.

-Nie zgrywaj się. Wcale nie – zaprzeczył zdecydowanie przenosząc swój wzrok na gwiazdy migoczące za oknem.

-Czemu takiś tego pewien, kowboju? Co? Dlatego, że ta Cindy się do ciebie mizdrzy? – spytała z lekką urazą.

Nie wiedział co odpowiedzieć. Zdawał sobie sprawę z tego, że Cindy go podrywa, i ona tez mu się podobała, jednak to było „nic” w porównaniu z tym co czuł do Liz.

-Gdybyś nie była moją siostrą zabiłbym cię – warknął podenerwowany złym przebiegiem ich rozmowy.

-I tak nie jestem twoją prawdziwą siostrą, więc co do cholery stoi na przeszkodzie?! Idę stąd bo powiem jeszcze coś czego później będę żałować. – rzuciła zamykając za sobą drzwi.

-No to się popisałeś Max- mruknął a gdzieś tam zamigotała kolejna gwiazda.

***

Trzask! Liz nie mogła opanować wściekłości. Ale nie tyle na Maxa co na siebie.
Od początku czuła, że tak będzie, że nie mogą być rodzeństwem, bo coś między nimi zaiskrzy. I tak się stało. Wiele razy tłumaczyła sobie, że to tylko dziecinne zadurzenie, które tak jak szybko przyszło tak szybko minie. Tak się jednak nie stało i z tego powodu Liz robiła sobie ciągłe wyrzuty.

Usłyszała ciche pukanie i otwierane drzwi. Wiedziała kto to i nie miała zamiaru na niego spojrzeć.
Udawała, że jest zajęta obserwowaniem swoich paznokci.

-Liz posłuchaj… - zaczął - Nie kłóćmy się… Nienawidzę tego.

Czując szczerość w jego głosie spojrzała na niego szklistymi od łez oczami.

-Ja też… - powiedziała a on w jednej chwili był przy niej.

-Nie płacz… No już – uspokajał ją gładząc delikatnie jej kasztanowe włosy. – W porządku? – spytał gdy ucichło jej łkanie.

-Tak. Dziękuję. To wszystko przez jutrzejszy dzień. – spróbowała się uśmiechnąć – Wiesz, pójdę spać. Dobrze mi to zrobi. Jestem totalnie wykończona. Jeszcze raz dziękuję, że byłeś przy mnie braciszku – powiedziała i stanęła na palcach by pocałować go w policzek.- Dobranoc.

-Dobranoc Liz

Gdy wyszedł dopiero zorientowała się, że jej ręce drżą a serce skacze jakby miało wydostać się na zewnątrz.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Mar 01, 2005 8:21 pm

'krotki wstep'..? :shock: chcesz powiedziec, ze masz tego wiecej..? :shock:

skomentuje to slowami przecietnego czlowieka przypiekanego ogniem:
'NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! PROSZEE!!! JUZ DOSC!!! JESTEM NIEWINNY!!! POMOOOOOCY!!!'

khm.. to tyle jesli chodzi o moje wrazenia...

ciekawe czy w nastepnej czesci matka Liz zacznie sie dobierac do Maxa czy do swojej corki.. a moze okaze sie, ze ojciec molestowal ktores z dzieci? i co z szeryfem..? zakocha sie w psie z sasiedztwa?

ps: ciekawy avatar... mam wrazenie, ze juz go kiedys widziaaa.. prawda, _liz ma taki sam od paru miesiecy... interesujacy zbieg okolicznosci...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Tue Mar 01, 2005 8:34 pm

Hmmm... zastanawiam się czy nawet jak na wstęp to nie jest za krótkie :? Jak dla mnie strasznie szybko zachciało ci się rozwijać akcję. Najpierw jesteśmy w momencie adopcji Maxa (o czym moim zdaniem za mało zostało napisane) a potem nagle łuuup i mają po 18 lat?! Może jestem za stara na takie ostre zwroty sytuacji.
Max… - zamyślił się po czym dodał: -Evans. (nie został porzucony przez Evansów!)
To, że nie został porzucony przez Evansów, jak również cała sytuacja dlaczego adoptują go Parkerowie chyba powinna być wyjaśniona w jakiejś notce autorskiej, a nie w formie takiego nawiasu i to w środku opowiadania :?

Ale skąd ja mogę wiedzieć te rzeczy. Jestem tylko nieświadomą, nie mającą o niczym pojecia autorką ponad 30 opowiadań... zdecydowanie nie powinnam się wypowiadać na temat innych prac :lol:


P.S: Tak piterku, ja też odniosłam wrażenie, że _liz ma taki sam avatar :shock: I jak to teraz zinterpretować? Biedna _liz chyba będzie musiała łaskawie zrezygnować ze swojego długoterminowego avataru.
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Mar 01, 2005 8:38 pm

oj nie przesadzajcie przecież jest drobna różnica avatar _liz ma bardziej czarny odcień a avatar Lyss ma odcien jakis taki pod filolet podchodzacy .. wiec jest drobna różnica ... :lol:
:)

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Tue Mar 01, 2005 8:39 pm

Z avatarem nie ma problemu... Przeciez mogę sobie zmienić....

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Mar 01, 2005 8:41 pm

Moje hasło na dziś 'wqr***na zawsze rozochocona' i nie o tym piszę o czym myśli Marek_1 bądź Marek_3 :lol: Po prostu nie wchodzic mi dziś w drogę :lol:
Co do ff... Już teraz wiem, że nie przeczytam kolejnej części... Jednak pozostanę przy 'sprawdzonych' _liz i Hotaru i paru innych nawet przeczytałam kiedyś ff pitera :shock: Pomysł na ff nie podoba mi się jak i napisanie, ale to tylko moja opinia 8)
Poza tym też zauważyłam podobieństwo co do avatarka z _liz :shock: Bidula jak ona to zniesie? :shock:

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Tue Mar 01, 2005 8:45 pm

Proszę bardzo avatarek zmieniony, możemy już z tego tematu zejść. A zresztą nigdzie nie widziałam napisu "Zarezerwowane wyłącznie dla _liz"

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Mar 01, 2005 8:48 pm

Uuuuu pokazujemy pazurki :haha: Możemy... Nie możemy... Możemy... Nie zrezygnujemy 8) Zrobimy to co chcemy :twisted: Nie widzisz tego napisu? A ja widzę 8)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Mar 01, 2005 8:49 pm

ba.. niedlugo przez ten avatar ludzie zaczna Was mylic.. :lol:
Najpierw jesteśmy w momencie adopcji Maxa (o czym moim zdaniem za mało zostało napisane) a potem nagle łuuup i mają po 18 lat?! Może jestem za stara na takie ostre zwroty sytuacji.
cii.. 8) ja mam cicha nadzieje, ze w tym tempie do jutra wszyscy beda dawno martwi :mrgreen:
nawet przeczytałam kiedyś ff pitera :shock:
przeczytalas i nic nie napisalas..? :shock: to znaczy, ze Ci sie nie podobal.. (> click <) slyszalas to? to byl dzwiek odciaganego kurka.. klikne tylko 'wyslij' i ciagne za spust... :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Mar 01, 2005 8:56 pm

Piter jaki ty dziś niemiły :shock: :lol: Zawsze ostoja dla innych a dziś proszę :lol:
cii.. ja mam cicha nadzieje, ze w tym tempie do jutra wszyscy beda dawno martwi
Nadzieja matką głupich 8)

:shock: piter nieeeeeeeeeeee :shock: Wiesz Twój ff był taki 'nietypowy' :lol: Popłakałam się ze śmiechu 8) edit->Oczywiście bardzo mi się podobał. Od tamtej pory czytam go codziennie a czasami anwte przed snem 8) A Ty jako twórca tego wyśmienitego ff śnisz mi się po nocach i skrycie marzę o Twoim autografie 8) :lol:

User avatar
Elip
Starszy nowicjusz
Posts: 252
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:18 am
Location: Z Daleka :P

Post by Elip » Tue Mar 01, 2005 9:00 pm

A buuuu!! A ja nie widziałam bliźniaczego avatara a buuuu nie mogę się przyczepić, a ja dzisiaj taki humor mam i chciałam się powyżywać na kimś... została mi siostra i dwa psy :roll: ee...szkoda mi psów :lol:

klikne tylko 'wyslij' i ciagne za spust...
:cry: A obiecałeś zatańczyć w zielonych rajstopach z onarkiem :cry:

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Mar 01, 2005 9:01 pm

onar-ek wrote:Od tamtej pory czytam go codziennie a czasami anwte przed snem 8) A Ty jako twórca tego wyśmienitego ff śnisz mi się po nocach i skrycie marzę o Twoim autografie 8) :lol:
onar-ek lubisz koszmary ?? :wink:
:)

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Tue Mar 01, 2005 9:01 pm

Onarku zdecydowanie coś z tobą dzisiaj nie tak :shock: piter śniący ci się po nocach? No tak, to wszystko przez te zielone rajtuzy 8) Ale nie musicie sie z tym obnosić tak publicznie, od tego są pm'y.
Nadzieja matką głupich
użyjmy synonimu - nadzieja matką pitera
cii.. ja mam cicha nadzieje, ze w tym tempie do jutra wszyscy beda dawno martwi
i widzisz piter, jak nie wczytałeś się w akcję. Oni na pewno już są martwi, tylko ty jeszcze tego nie zauważyłeś. To ostatnie zdanie o Liz to opis drgawek przedśmiertnych...

Co do avatarka - tu nie trzeba sobie podpisywać niczego, po prostu wydaje mi się, że dobre wychowanie lub chociaż odrobina taktu (no albo przynajmniej chęć wyróżniania się!) wymagałyby zmiany avataru :?
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Mar 01, 2005 9:03 pm

cholera... musze sobie kiedys kupic naboje.. :?

hm.. gdybym wiedzial jak bardzo mnie uwielbiasz, siadalbym do klawiatury troche czesciej.. :roll: obiecuje, ze niedlugo napsze cos specjalnie dla Ciebie (niedlugo = w skonczonym czasie 8)). a autograf wysle razem z zielonymi rajtuzami poczta 8)

Elip.. ja cos takiego obiecywalem..? :shock: (musialem byc niecalkiemtrzezwy.. :lol:)

Magea, milcz.. kiedys zrozumiesz co starsze dziewczynki widza w chlopcach 8)

_liz.. pogrywasz :twisted: ale niech tam.. wybacze Ci. to na pewno przez to, ze musisz sie uczyc biologii.. ciagle.. nadal.. bez przerwy.. non stop.. 8)

z tymi drgawkami to w sumie mozliwe... :shock: (albo miala org.. ee.. niewazne.. :roll:)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Mar 01, 2005 9:09 pm

cholera... musze sobie kiedys kupic naboje..
Ach zgrywusq a ja już wypłakiwałam oczy 8) :haha:

Och piter dzięki Ci. Brak mi słów, aby opisac co teraz czuję :cry: -->chodzi o te rajtuzy :mrgreen:

Elip :shock: A kiedy piter mi coś takiego obiecał :shock: Oczywiście nie mam nic przeciwko zatańczyc z pieterem to zaszczyt :shock: Chyba, że chodzi o tą sławną 'rurę'? :lol:

_liz a może tak parę zasad 'dobrego wychowania'? :twisted:

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Tue Mar 01, 2005 9:14 pm

Zapewne chodzi o sławną rurę, przecież już dawno to obiecaliście 8) piter wprawdzie wspominał coś też o swojej walce w kiślu, ale rura wystarczy...

piterku aleś ty dzisiaj łaskawy :shock: wybaczasz mi? oh, powinnam ci pewnie teraz dziękować na kolanach albo podziękować ci jakoś inaczej. Ale chyba tego nie zrobię. Biologia mnie zbyt zajmuje... ciągle... nadal... bez przerwy... non stop...
z tymi drgawkami to w sumie mozliwe... (albo miala org.. ee.. niewazne.. )
No, no! To opowiadanie nie jest oznaczone jako NC-17, więc nie powinna mieć org... yyy... poczucia nadmiernej ekscytacji. Chyba, że to było na widok rajtuz pitera 8)
_liz a może tak parę zasad 'dobrego wychowania'?
A ostatnio twierdziłaś, że ja demoralizuję. Zdecyduj się.
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Mar 01, 2005 9:20 pm

Nasze sygnaturki nadal świetnie wyglądają na tym forum Marq 8)

Taaa demoralizujesz szczególnie mnie :shock: Pomyslec, że kiedyś byłam grzeczną dziewczynką która nie myśli ciągle o m...... :shock:

Chcemy walki w kiślu! Chcemy walki w kiślu, ale z kim walczy piter? :shock:

Kodex dobrego postępowania na forum:
1.Niegdy nie bierzemy avatarków takich jak mają:
a._liz
b.onar-ek
c.... :roll:
2.Niegdy nie sprzeczmay się z:
a.onar-kiem
b._liz
c.piterem (niech mu będzie :lol:)
3.Zawsze wielbimy zielone rajtuzy pitera 8)

Ok i co jeszcze? :roll:

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Tue Mar 01, 2005 9:22 pm

Hm ..... no więc ....... w sumie .... nie za bardzo wiem co powiedzieć.
A buuuu!! A ja nie widziałam bliźniaczego avatara a buuuu nie mogę się przyczepić, a ja dzisiaj taki humor mam
Elip mnie też ominęła taka możliwość. Life sucks.

Tak sobie siedzę i czytam. I stwierdzam, że wasze komentarze podwyższają poziom w tym temacie. Bez urazy Lyss. Ale opowiadanie jest mało ciekawe. I raczej nie przeczytam następnych części.
Jestem tylko nieświadomą, nie mającą o niczym pojecia autorką ponad 30 opowiadań... zdecydowanie nie powinnam się wypowiadać na temat innych prac
Aż tyle się uzbierało??
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Mar 01, 2005 9:23 pm

Już ameno milcze .. (ale nie na wieki)
Ludzie dziewczyna weszła na forum żeby się podzielić z wami tym co napisała (chyba pod wplwem weny). A wy tu spokojnie jakby nigdy nic nie zważacie na to co ona napisala oprócz tego ze wszystcy w tym tępie umrą do jutra ... 8) Gadacie najnormalniej o zielonych rajtuzach, rurze, walkach w kisielu ... przecież nie wolno bagatelizowac takigo opowiadanka napisanego chyba pod wplywem weny .. :lol:

Onar-ek zapomniałas chyba dodac o kulcie pitera ?
Last edited by Magea on Tue Mar 01, 2005 9:26 pm, edited 1 time in total.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Mar 01, 2005 9:24 pm

bez rury tak, a z rura to juz nie laska? piter z rura gorszy od pitera bez rury? no prosze.. jak to kawalek metalu moze przesadzic o uczuciach.. :roll: (jak mysle o ilosci skojarzen, ktore obie bedziecie miec czytajac te pare zdan, to az mnie wciska w oparcie..:shock:)

_liz.. mozesz 'dziekowac mi jakos inaczej' i 'na kolanach', jesli taka Twoja wola.. :roll: biologia.. hm.. Teoria zawsze potrzebuje swojej siostry... 8)
Chyba, że to było na widok rajtuz pitera 8)
no tak.. niedlugo dolacze do Hotaru i razem bedziemy robic kariere w fanfikach.. :lol:

piter ma podzielna uwage.. moze walczyc z paroma przeciwniczkami na raz... (dwiema na przyklad.. :roll:)

Stanowczo protestuje przeciwko punktowi 2c.. :evil: co ja bede robil jak nikt sie nie bedzie ze mna chcial klocic..?? 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests